Автор Тема: Астрологични дребосъци  (Прочетена 268557 пъти)

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #1035 -: Януари 10, 2016, 07:52:15 pm »
При мен приятели, любители, включително и хора от този форум, са познавали. И сама съм си правила верни прогнози. Значи проблемът не е в радикса.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #1036 -: Януари 10, 2016, 07:55:48 pm »
Като цяло трудно подлежа на прогнозиране и предсказване, включително и при гледане с Таро. На всички познават, на мен не.
Имаш силно развита свободна воля и правиш каквто си искаш, а не каквото ти диктуват звездите  :012:

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #1037 -: Януари 10, 2016, 07:56:30 pm »
Сега пък леон стана супер
Ама кой го провери лично?

Ммм, пак аз  ;D
Отколе. Мен са ми тамън и двамата. Сигурно е поради заточено-падналия ми съвпад Луна/Венера.
Галиното ми се сбъдна доста повече от на няколко джотиши и аюрведа-лечители индийци, а гадаенето на Леон беше по-читаво от на Лиз Грийн, което направо си беше компютърно-генериран проспект. Ама чаках повече за Леоновото. Доста повече :-). Бях се изнервила вече и решила, че съм си потрошила бадева парите.
De omnibus dubitandum est

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #1038 -: Януари 10, 2016, 08:03:47 pm »
Имаш силно развита свободна воля и правиш каквто си искаш, а не каквото ти диктуват звездите  :012:

Или по някакъв начин, може би несъзнателно, саботирам прогнозата. Силата ни мисловната енергия, забелязах, също е от значение за сбъдваемостта.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #1039 -: Януари 10, 2016, 08:04:33 pm »
Хахахах, Стар - да си дойдем на думата!
Кой от тези го излъчват след обедните новини по бТВ, а? Никой! Алена ни е една едничка  :D
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #1040 -: Януари 10, 2016, 08:06:46 pm »
На мен също астроложки са ми "скачали" след запознаване с наталната ми карта. То поне да беше лична неприязън, ами астрологична?  :012: :57:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #1041 -: Януари 10, 2016, 08:26:19 pm »
Аз съм била при двама астролози. С първия беше през 2009г. Такива глупости ми наговори, че излетях с 200. Обаче всичките дрънканици започнаха да се случват с пълна сила. По същия начин през следващите 2 години. Отивам - чувам едни супер нелогични или невъзможни неща, отричам категорично, даже обмислям как би могло да се случат ... и просто се случват ... След това ми увря главата, че това нещо работи и започнах да слушам с други уши. :)

Сега ходих през август - вече малко разбирах, като че ли на база нищожното си знание - не останах много доволна. Очаквах повече. Категорична беще, че ще се разведа, ако не сега, то през 2019г. :(

При другата ходих през пролетта на миналата година. Тя е психолог. Прогностика почти нямаше. Исках да разгледаме темата за взаимоотношенията в моят карта. Помогна ми много :)

Умишлено не споменавам имена :)

Вчера приятелка ми препоръча Кристина Сунгарска за нумерологичен анализ. :)
Над силата е само умението да я владеем!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #1042 -: Януари 10, 2016, 08:32:12 pm »
Или по някакъв начин, може би несъзнателно, саботирам прогнозата. Силата ни мисловната енергия, забелязах, също е от значение за сбъдваемостта.
И това го има, нали Господ е казал, че според вярата ни се дава- като не вярваш на прогнозите им, те не се случват.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #1043 -: Януари 10, 2016, 08:45:14 pm »
Астрологията си работи. Без значение дали някой вярва в нея, подценява я.
Сега гледам любимото седмодомие как се е накървило, крив му е цял свят, агресивен, арогантен. И се опитва да го хване някаква настинка, вдигнал температура и има адско главоболие от един ден. Честит му Марс на Асц.  :012: Стоиш и гледаш сеир. Пък той нека по овенски си плямпа, че не може 'някакви си топки с газ да ме командят'. Командят го. И още как.  :012:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #1044 -: Януари 10, 2016, 08:46:10 pm »
В моя случай ректификацията по-скоро беше с цел "от точен час - още по-точен".  :)

Не че прогнозите при мен съвсем не сработват, но се получава една многовариантност и астрологът не успява да познае по кой път ще тръгна, каква алтернатива в дадена ситуация ще избера.

Имам си определени съображения в тази насока - нито са свързани лично с мен, нито са изцяло астрологични. Светът се забързва, животът става все по-разнолик и всеки твой избор може да те отведе в съвсем друга посока, минаваш по друго разклонение и в резултат се озоваваш в малко по-различно бъдеще, по-трудно прогнозируемо. Но този модел не е приложим с еднаква сила при всички хора, при някои си работят стандартните методи и дават сбъдваемост.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #1045 -: Януари 10, 2016, 08:46:48 pm »
Ема, на твоето седмодомие и новолунието май му квадратира овчите планети?
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #1046 -: Януари 10, 2016, 08:52:06 pm »
Ммм, пак аз  ;D

Да разбирам, че леон е добър в предсказателната част?

А иначе гали и на мен отказа, но не й се сърдя, аз съм тома неверни, какво да си хаби времето. Пък и може да размисли, знам ли :)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #1047 -: Януари 10, 2016, 09:01:27 pm »
Единствена, новолунеито в козирог направо затвори опозицията на Слънцата ни до тао.  :012:
При мен е в 12 дом, сънувам всяка нощ военни действия, той ме спасява. Слънцето ми е у7. При него е в 3 дом. Квадратира Слънце и Луна, у9 и 10. И Уран у4.  :72: Весело. Не отчитам никакви събития до момента.
По-умряло новолуние скоро не е имало.  :57: Ако не е Марс на Асц му и в каре с мой асцендент, ще си умрем в кожите на масата на вечеря. Сега поне е интересно, има тенденция към заплаха с избождане на око с вилица, клане с тъп нож, уговорки да съм императорската котка, когато той стане владетел на света. Такива неща.  :012: Положението е с лек привкус на Марс. Новолунието може да показва мащаба на желанията, да е високо горе по козирожките върхове.  :012:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #1048 -: Януари 10, 2016, 09:08:18 pm »
Астрологията си работи. Без значение дали някой вярва в нея, подценява я.
Сега гледам любимото седмодомие как се е накървило, крив му е цял свят, агресивен, арогантен. И се опитва да го хване някаква настинка, вдигнал температура и има адско главоболие от един ден. Честит му Марс на Асц.
Да, но можеше и да си удари главата, не винаги при тр Марс на АСЦ съм се разболявала и вдигала температуа, или пък съм се удряла- така че на 100% няма как да се каже, какво точно ще се случи- вариантите за случване са разнообразни. При последното преминаване на Марс над АСЦ нямах инцидент, съвпадна с датата на смъртта на сестра ми и ми беше тъпо, нали Плутон У3 ми е на АСЦ, а Марс е У3, У8, а два дни преди това участвах в представянето на алманах, в който съм включена и четох произведенията си пред публика.

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #1049 -: Януари 10, 2016, 09:09:33 pm »
Ема, когато Слънцето направи съвпад с Мерка ще се размечтаете и за совалка, съвсем ще излезете извън контрол ;D Ще се почнат едни междупланетни турове, ще се завладяват едни галактики. Ти все пак скрий ножовете вкъщи  ;D И химикалите за по-сигурно...че може да излезе изобретателно овне  :D
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.