Автор Тема: Астрологични дребосъци  (Прочетена 268699 пъти)

Happy58

  • Гост
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #1185 -: Февруари 05, 2016, 03:14:04 pm »
Емс, с удоволствие ще ти отговоря нумерологично, но честно казано - не ми се занимава. Астрологично няма как да ти дам инфо, защото нямам картата на акрукс в момента.

Днес обаче още един човек събра смелост да отговори на акрукс :)

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #1186 -: Февруари 07, 2016, 09:31:21 am »
Драки, аз имам 5 планети в 8 дом, които управляват 8 дома, ако броим Сатурн за класически управител на Асц. Ако не го броим - 7 дома. И една планета в Скорпион плюс Мц там. Ако броим Сатурн за стар управител на Асц, то всички управители на ъглови домове са ми в 8 дом. В съвпад с Плутон.
Когато 8 дом упралвява мен, тогава съм по-скоро лоша. За себе си и околните. Лошите ми мисли се материализират - повреди при другите, здравословни проблеми при тях, при мен, черногледство, потъване в моя си свят, затъване.
Когато аз го управлявам, тогава създавам, творя, благославям, орисвам, чувам какво ми говорят карти, звезди, знаци, животни, природа, сънища.
Аз така си използвам 8 дом. Много е лично, за да споделям във форума. Усещам хората, понякога ги виждам какво правят, знам какво мислят, виждам техни болежки на сърце, тяло. Такива неща.
Но е много пресилено да се каже, че аз командвам 8 дом. Той ме командва - има силна енергия. Аз задавам някаква посока - добра/лоша.
Ако съм се научила да го контролирам и съзнателно да правя всичко това, щях да съм медиум. А не да имам спорадични включвания, които не винаги разум приема.

8 дом ми е дал много кризи в живота. Физически, психически, срещи с плутонови хора, събития. Но и той ми е дал психическа издръжливост, за да се справя с всичко това.
Дали успявам - ако пожелая нещо много силно, получавам го в един момент. Но понякога са ми се променили желанията или съм загубила интерес.

Мама беше със Слънце в 8 дом в опозиция с Плутон и Юпитер. Но не можа да надделее на това положение. В един момент рухна. Тя също е имала много изпитания в живота, екстремни преживявания - загуба на дете, ранна загуба на родители, преместване от родния град, живот без помощ от никой, оцеляване при срутил се блок върху нея при земетресението през 77-ма година, животоспасяващи операции и така нататък. Не са едно и две неща. В един миг започна да мисли - защо все на мен? И някак се предаде духом. Тогава всичкото това плутонско и осмодомно влияние я затисна. Промени се, стана жлъчна, черногледа, много плутонова. Тъмната сила я превзе.  :) Така и не успя да го надскочи, да пребори лошите прояви на 8 дом и опозицията с Плутон. Едва дни преди смъртта си нещо в нея се отпуши. Вече не беше на себе си, но започна да се усмихва и да раздава любов. Но прекалено късно. 8 дом и този рак/плутон я бяха разрушили. Тя се саморазруши...

Баща ми е с 8-домна Луна. За щастие в Близнаци, макар и анаретна. Но той има Слънце и Меркурий в Стрелец, в каре с Юпитер и Плутон. Винаги е бил над нещата, непресъхващ извор на оптимизъм и наивност - стрелешка история. Започнаха да му се случват неприятни събития, когато повярва, че все на него му се случват, че живот го е натиснал с проблеми. Реално цялото ни семейство е имало своите тежки мигове, особено последните години. Но силно се надявам след преминаването на Сатурн през Стрелец да стане отново оптимист.

Моето седмодомие е с 3 планети в 8 дом, една от тях Марс. За него съм писала много, по-специално за проявите. Той използва максимума от този троен съвпад. В работата си предимно. И той е имал кризи, фалити, трудни години на прехода, групировки и т.н. Ако планетите в 8 дом се включат на лош режим - по-добре бягай далече. Или стой и мълчи. Виждала съм какво е да ти се стовари такава ярост - това са лошите прояви на негов 8 дом. Постави ли си някаква цел, ще те гони до последно. Реши ли, че някой му е враг, ще го гони като хрътка. Способен е на много неща и не жали средства, за да задоволи лошотията на 8 дом. За щастие това се случва единствено, ако някой много силно и неуважително бръкне с клечка в ******а му. Никога без повод. Той е от хората, които ако включат на някоя тема с лошо, трудно се изключват, да не кажа никога. Това е 8 дом... Ти кажи дали той го контролира? Или 8 дом контролира него? Сложно е, нали?

8 дом,скорпи планети  и Плутонянци са хората с двупосочен билет до ада,единствените оцелели  за да разкажат
в 2 части е това пътуване -драма и трагедия
така се калява стоманата,от която се гради монолит

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #1187 -: Февруари 07, 2016, 11:18:02 am »
8 дом,скорпи планети  и Плутонянци са хората с двупосочен билет до ада,единствените оцелели  за да разкажат
в 2 части е това пътуване -драма и трагедия
така се калява стоманата,от която се гради монолит
Тук има ли друг като мен- цялото семейство плутонианци?
Трява да си препрочета книжката за плутоновите кризи, че да си припомня как се минава през тях. :)

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #1188 -: Февруари 07, 2016, 11:31:08 am »
Аз съм с 4 планети в 8 дом, управляващи 5 дома от натала ми, вкл. АСЦ и МЦ.
Скорпион/Плутон управлява 4 ми дом (майката), а майка ми беше със Слънце в Скорпион, управляващ при нея, и на К7 дом (второ дете).
Наскоро чух, че планетите в 8 дом се изтощават в течение на живота. Но мисля, че това може да е вярно само, ако те се изразяват преобладаващо по негатива им. Ако човек успее да надмогне сенчестото им проявление, тогава те дават много сила и способност за регенерация, човек възкръсва като Феникс буквално от всяка една критична ситуация.
Но ако се поддадеш на черни мисли и си позволиш да се забравиш в бездната на собствените си мъки и неволи, свършена ти е работата. Скорпиона ще ти помогне да приключиш със себе си, щом това е твоето желание.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #1189 -: Февруари 07, 2016, 11:54:25 am »
Тук има ли друг като мен- цялото семейство плутонианци?
Трява да си препрочета книжката за плутоновите кризи, че да си припомня как се минава през тях. :)
моя милост + семейство

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #1190 -: Февруари 07, 2016, 01:28:52 pm »
И ние сме осмодомни и плутонови. Дори да сме семейство без кръвна връзка - пак плутонови. Слънца и Луни в съвпади, опозиции, карета с Плутон, осмодомни планети, Скорпи асц/мц - по много от всичко.

I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #1191 -: Февруари 08, 2016, 09:11:17 am »
Всички са скорпиони при мен - баба, дядо, баща, бивш съпруг, голямата любов (и голямото разочарование), всичките ми приятелки през годините, колежката, с която деля стая...Стелиумните обаче са най-зле.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #1192 -: Февруари 09, 2016, 05:13:55 pm »
Драко, ти си новолунен овен, композита е новолунен шаран- от две рогати сте изкарали пернато, важното е че от глад няма да умрете по отделно и заедно, пръч, коч, шаран- все се яде  :012:
Между другото, там където си построила композита има и безплатно тълкуване, което е проверено, че е вярно. АСЦ овен- все пак овчото надделява в двойката и ще води парада, но пък козела е на МС-ще стои над нещата, стремейки се към добро и стабилно положение в обществото.
Луна и Слънце в 11д- женското и мъжкото си другаруват без излишен шум, при това с любов, че екзалтираната Венера е до тях; Марс и Венера в знаков секстил, Юпитер на СЛВ- супер, като ти казах да го държиш за рогата да не избяга съм била права- вътрешното ми усещане не ме е излъгало.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #1193 -: Февруари 09, 2016, 05:39:26 pm »
Ама защо в дребосъците?

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #1194 -: Февруари 09, 2016, 05:43:40 pm »
Като е локум-сложи я при локума
Тука са си дребосъците, не е килер за всичко

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #1195 -: Февруари 09, 2016, 06:44:52 pm »
Докато Марсчо ми се разхожда в 1 дом ще го използвам да спортувам малко, че хич не съм във форма.

Днес  усетих остра нужда от промяна на цвета на косата, ама това сигурно ще е от прогресивната Луна във Водолей  :012:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #1196 -: Февруари 09, 2016, 06:55:21 pm »
Докато Марсчо ми се разхожда в 1 дом ще го използвам да спортувам малко, че хич не съм във форма.

Днес  усетих остра нужда от промяна на цвета на косата, ама това сигурно ще е от прогресивната Луна във Водолей  :012:
Промени ли си цвета?  :012:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #1197 -: Февруари 09, 2016, 07:00:53 pm »
Промени ли си цвета?  :012:

Още не съм, утре се почвам  ;D

Happy58

  • Гост
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #1198 -: Февруари 12, 2016, 10:30:45 am »
Хормоналните проблеми при настъпване на климакс по 8 дом/Плутон/Скорпион ли са според вас?

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #1199 -: Февруари 12, 2016, 10:33:22 am »
Според мен по венера :)
Frankly, my dear, I don't give a damn.