Автор Тема: Астрологични дребосъци  (Прочетена 268636 пъти)

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #1935 -: Май 03, 2017, 04:09:48 pm »
Някаква форма на баланс, може би и когато правиш нещо - лично да изпиташ какво е усещането.

Имаше една приказка, че ако всеки усеща върху себе си болката, която причинява, светът би бил по-различен  :)
Над силата е само умението да я владеем!

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #1936 -: Май 03, 2017, 04:10:47 pm »
Не ми е удобно да показвам чужди карти без позволение, но зад тази карта, има доста страшни неща, които не е лоялно да споделя, но часът на раждане не ми е известен, въпреки че точната Луна е ужасно критично важна в тази история, но най-простото да питам-това невидима Венера ли е ?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12558
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #1937 -: Май 03, 2017, 04:16:13 pm »
Справедливостта  има форма/определение ( Сатурн ) и винаги е свързана с  другия7-ми) и се търси  предимно (в) равното, баланса( Везни), не  непременно (в)истината. Истината няма точно определение/ форма( Уран) и е свързана с възприемането ни на фактите от действителността ( Меркурий) по философски начин ( Юпитер), не задължително защото така е логично.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #1938 -: Май 03, 2017, 04:18:02 pm »
Не ми е удобно да показвам чужди карти без позволение, но зад тази карта, има доста страшни неща, които не е лоялно да споделя, но часът на раждане не ми е известен, въпреки че точната Луна е ужасно критично важна в тази история, но най-простото да питам-това невидима Венера ли е ?

Аз до колкото разбрах - не се вижда в натала, а се проверява в справочници (или някъде си) по дата. Та, въпросът може би следва да е - на 13.03.2012г .... дали Венера е била видима. Така не излагаш на показ нечии данни, а питаш за дата :)
Над силата е само умението да я владеем!

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #1939 -: Май 03, 2017, 04:19:26 pm »
Справедливостта  има форма/определение ( Сатурн ) и винаги е свързана с  другия7-ми) и се търси  предимно (в) равното, баланса( Везни), не  непременно (в)истината. Истината няма точно определение/ форма( Уран) и е свързана с възприемането ни на фактите от действителността ( Меркурий) по философски начин ( Юпитер), не задължително защото така е логично.  :)

Има отзвук - съвпада Меркурий/Уран мунданно, както и Юпитеровата опозиция  при мен.
Над силата е само умението да я владеем!

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12558
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #1940 -: Май 03, 2017, 04:23:09 pm »
Венера много рядко или много малко от времето през годината е невидима в северното полукълбо и именно поради ярката си видимост "белите хора " са в пъти повече, тук - видимо интересите провокират еволюцията в ценностите, уменията на хората.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #1941 -: Май 03, 2017, 04:26:51 pm »
часът на раждане не ми е известен,

а може би поне годината, да не ровим бадева по таблиците... :-)
De omnibus dubitandum est

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #1942 -: Май 03, 2017, 04:28:21 pm »
Ноември 1974

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #1943 -: Май 03, 2017, 04:32:58 pm »
Ноември 1974


Невидима е от 16 октомври до 13 ДЕКЕМВРИ, почти на еклиптиката - 0,3 градуса С.Ш.
Между другото, Марс също.

ПП. поправих месеца
« Последна редакция: Май 03, 2017, 04:38:36 pm от Diyana »
De omnibus dubitandum est

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #1944 -: Май 03, 2017, 04:39:13 pm »
Къде ги проверявате- видима/невидима

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #1945 -: Май 03, 2017, 04:40:25 pm »
Бека, познавах жена, родена ден по–рано. Съвпад на Венера и Марс със Слънце в Скорпион, Луна на границата между Овен и Телец. Умна, ученолюбива, успяла... но не само благодарение на лични способности. А по венериански. Отвън я гледаш – лъскава опаковка, а като поведение в офиса /където беше шеф/ – тотална липса на възпитание. Накрая влезе в политиката – покрай партията на царя, дето ни оправи. Но доколкото чух, не е започвала на много "чисто". Иначе ги гледаш отвън – все харизматични образи, все красиви слова. Но с прогнила сърцевина.
Значи в случая да игнорираме Венера, щом при твоята позната е дала положително проявление. Но се сетих преди малко, че може да е невидима .Като че ли нищо не говори за по-специфичните проблеми с майката и цялостната проблемна история. Може би Луна каре Лилит, малко да обясни нещичко, но ми изглежда недостатъчно .

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #1946 -: Май 03, 2017, 04:48:24 pm »
Невидима е от 16 октомври до 13 ДЕКЕМВРИ, почти на еклиптиката - 0,3 градуса С.Ш.
Между другото, Марс също.

ПП. поправих месеца
Аа ,благодаря Диана, сега видях ,значи е невидима наистина! Това хвърля нова светлина, ву този заплетен случай .Жалко, че не съм успяла да отида на нито един семинар на господина с пръстените, барем ми покълне едно умно семе в главата. За Марс също има голям резон -въпросният "тронов" Марс- по-окаян уви от най-ревлива луна в Риби, дори.. Има ли някъде по-специфично инфо за невидими Марсове, подобнo на Венера.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #1947 -: Май 03, 2017, 04:56:13 pm »
Да се продаваш, за да се издигнеш, положително проявление ли е? В материален и социален план е успяла, да. Но цената се знае.  ;)
Оф така е Лили, ама това вече са морални категории, демек-аутлет, въобще не важат за мнозинството, за тях целта оправдава средствата и пътят не е осеян с трупове, щом води до златния телец. В обществен план е успяла, нищо че при дисекция и морална аутопсия се вижда пълна с червеи. Този моят пример не е постигнал и това  :012:

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #1948 -: Май 03, 2017, 04:59:28 pm »
О, Румен много ги обича.  ;D
В женска карта, особено нощна, давали сексуална страст. В мъжка – проблеми с гнева и контрола, но в дневни било по–овладяно.
Ако ми даде да му почуквам с показалка по пръстените ще му обогатя ужасните истории на невидимите Марсове  :012:

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #1949 -: Май 03, 2017, 05:01:28 pm »
Къде ги проверявате- видима/невидима
Аз ползвам астрономически таблици, данните за отклонението от еклиптиката и усреднен аркус визионис. Не претендирам за точност до секунда например за територията на горно уйно, но сравненията с данните според една от уникалните астрологични програми, която почти единствена смята видимости, са си направо 100%. Напълно приемлив резултат до тук. 
De omnibus dubitandum est