Автор Тема: Астрологични дребосъци  (Прочетена 268686 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #2025 -: Юли 15, 2017, 04:48:05 pm »
Със Слънце. Виж годината, когато пр. Меркурий и Слънце са съвпад в Скорпион и следващите няколко години след това какво си сбъднала по техните натални заложености и сфери, които управляват в житейски план. :)
Точен съвпад на пр. Мерк и пр. Слънце в скорпион на 15 септ. 96г.- тогава голямата ми дъщеря започна 1-ви клас, на 6г. и 8м. Съвпадът е в мой 3д- по това време продавах на щанд за книги  :) Няколко месеца преди това, обаче, действително бях сбъднала мечта- видях се на почетната стълбица с медали на гърдите от националния шампионат оп културизъм , дори са ме дали набързо в спортната рубрика по късните новини, как си играя съчетанието по бял бански  :012:

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #2026 -: Юли 16, 2017, 08:32:38 am »
Партньорско Слънце във всеки дом може да е "добър съветник"  ( принципа на Лъва) по делата на същия, а доколко ще се приеме "добрия съвет". зависи какво се случва  по натал с активирания дом от партньора и дали натива е склонен да приема.
В/по 7-ми дом за съветите си "плащаме" по някакъв  начин- това е домът на Венера, другия влизащ със съответната планета може да ни консултира, ако е изгодно за него.  :)
брачният партньор ми дава ценни съвети вече 33 год.,безплатно
бизнес партньори /съдружници с общ бизнес,също
адвокат може да ти даде пробоно правен съвет
лекаря също,зависи от човека,който дава,не винаги плащаме по венера/везни 7, :)
но венера /телец  2 д.-всичко е пари

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12558
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #2027 -: Юли 16, 2017, 01:06:42 pm »
Поставила съм плащам в кавички. :)
Там, където е Венера винаги плащаме с нещо от себе си, защото всичко се преценя, оценя- "ако ме обичаш и аз ще те обичам", "ако ми дадеш и аз ще ти дам", "ако ме разбираш и аз ще те подкрепя."

Стреличка, и ти "плащаш " по някакъв начин на партньорско Слънце в 7-ми дом за "безценните" съвети 33 г съвместно добруване- такива са фактите, нека всеки да гледа и да си ги тълкува както му е угодно.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #2028 -: Август 21, 2017, 04:03:16 pm »
Отскоро забелязвам, че ЗЕТ-а ми дава означение за точка, наречена Кръст. С какво се свързва тя?
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #2029 -: Август 22, 2017, 10:24:31 am »
Благодаря Акрукс!  :)
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #2030 -: Август 22, 2017, 06:14:15 pm »
Какво показва, когато в един хорар сигнификаторът на единият човек е в знака на заточение или падение на сигнификатора на другият (не става дума за любовен хорар, а за близък човек)?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #2031 -: Август 22, 2017, 10:09:10 pm »
Какво показва, когато в един хорар сигнификаторът на единият човек е в знака на заточение или падение на сигнификатора на другият (не става дума за любовен хорар, а за близък човек)?

Може да означава антипатия, неприязън, отчуждение или някаква проблематика в отношенията.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #2032 -: Август 22, 2017, 10:11:24 pm »
Може да означава антипатия, неприязън, отчуждение или някаква проблематика в отношенията.
Ясно. Благодаря за отговора!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #2033 -: Август 22, 2017, 11:24:54 pm »
Какво показва, когато в един хорар сигнификаторът на единият човек е в знака на заточение или падение на сигнификатора на другият (не става дума за любовен хорар, а за близък човек)?
може ли малко конкретика, като например кой в кой знак е

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #2034 -: Август 23, 2017, 01:00:12 pm »
Отскоро забелязвам, че ЗЕТ-а ми дава означение за точка, наречена Кръст. С какво се свързва тя?

Може ли скрийншот? Като минеш над точката с мишката - какво изписва? Няма ли указания?
Над силата е само умението да я владеем!

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #2035 -: Август 23, 2017, 04:14:41 pm »
може ли малко конкретика, като например кой в кой знак е
Венера в Рак и Плутон в Скорпион, в разходяща опозиция. Обаче скарване не е имало или пък някакво друго събитие такова.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #2036 -: Август 23, 2017, 04:39:06 pm »
Венера в Рак и Плутон в Скорпион, в разходяща опозиция. Обаче скарване не е имало или пък някакво друго събитие такова.
Венера в Рак е била опозиция с Плутон в Козирог, Плутон беше в Скорпион в края на 80-те и през 90-те  :)
Скарвания се случват при квадрат, при опозиция има отдалечаване, разминаване, понякога открито противопоставяне, ако е намесен Марс


Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #2037 -: Август 23, 2017, 04:43:15 pm »
Моя грешка, в Козирог е. Извинявай! Въобще не гледам какво пиша.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #2038 -: Август 23, 2017, 05:08:16 pm »
Моя грешка, в Козирог е. Извинявай! Въобще не гледам какво пиша.
ами в този случай никой от двата сигнификатора не е заточен или паднал в знака на другия
Венера е заточена в Овен и в Скорпион, паднала е в Дева, а Плутон е заточен в Телец, в падение е във Водолей
Скорпион е в тригон с Рак, така че Плутон, като у-л на знака Скорпион се чувства добре в знака, в който се намира Венера. Телец пък е в тригон с Козирог, тъй че и Венера е добре в знака, в който се намира Плутон.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #2039 -: Август 23, 2017, 06:42:54 pm »
Ясно.
Благодаря ти много, akruks!!!  :58: