Автор Тема: Астрологични дребосъци  (Прочетена 268843 пъти)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #270 -: Март 05, 2015, 06:16:30 am »
Защо лекарите са по седми дом?

Сега пълнолунието ми е шести, на градус от прогр слънце и лекари, които от години познавам и ходя при тях, нито ми вдигат телефона, нито ми отг на съобщенията. Не че няма да се оправя и без тях, но е странно

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12558
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #271 -: Март 05, 2015, 07:49:50 am »
Papy, Меркурий тези дни е без курс, може да има такава тенденция да не се чуваме, разбираме с другите, да има смущения в комуникациите, техниката, контактите. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #272 -: Март 05, 2015, 08:04:13 am »
Papy, Меркурий тези дни е без курс, може да има такава тенденция да не се чуваме, разбираме с другите, да има смущения в комуникациите, техниката, контактите. :)

Така ли стана...ами дано, не ми се иска да ги сменям тия лекари

Happy58

  • Гост
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #273 -: Март 05, 2015, 09:20:37 am »
Защо лекарите са по седми дом?

Сега пълнолунието ми е шести, на градус от прогр слънце и лекари, които от години познавам и ходя при тях, нито ми вдигат телефона, нито ми отг на съобщенията. Не че няма да се оправя и без тях, но е странно

а възможно ли е (чисто теоретически), поради съвпада с прогр Слънце и отсрещния тр хирон в 12 дом, да трябва сама да се справиш с проблема? Ако лекарите са по 7 дом, а ти не го споменаваш в комбинацията, значи, може би затова не се обаждат .... просто идея за размисъл - все пак ти имаш повече опит.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #274 -: Март 05, 2015, 01:45:22 pm »
Защо лекарите са по седми дом?

Сега пълнолунието ми е шести, на градус от прогр слънце и лекари, които от години познавам и ходя при тях, нито ми вдигат телефона, нито ми отг на съобщенията. Не че няма да се оправя и без тях, но е странно
Лекарите са по 7д, не по 6д, а по 9д са лекарите-специалисти, при които те изпращат с направление лекарите от 7д :)
Пълнолунието дава развитие, кулминация на нещото, започнато/замислено по Новолуние, което при теб е било, предполага се, в 12д и е нормално да търсиш лекари от миналото (12д е свързан с миналото и е производен 4-ти от 9-ти дом), а самото Пълнолуние е от тази вечер нататък, тъй че има време да ги намериш следващите дни и да посетиш някое светило в тази област. Положителното, което дава когато е в 6д е, че може да се откажеш от вредни навици, но също така може да прекъснеш диета  :)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #275 -: Март 05, 2015, 02:58:38 pm »
Защо са по 7-ми лекарите?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #276 -: Март 05, 2015, 05:14:04 pm »
Защо са по 7-ми лекарите?
така ги дават астролозите, аз не съм астролог, но моят отговор е, че 7д е производен 2-ри от 6-ти, т.е. парите за здравето ти ги прибира джипито  :012:

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #277 -: Март 05, 2015, 06:14:33 pm »
така ги дават астролозите, аз не съм астролог, но моят отговор е, че 7д е производен 2-ри от 6-ти, т.е. парите за здравето ти ги прибира джипито  :012:

Помислих, че си чела някой първоизточник

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #278 -: Март 06, 2015, 04:18:44 pm »
Обратна връзка за драмата ми с лекарите-посетих единия в кабинета, човека си сменил телефоните, контактите не са се прехвърлили изцяло, звънят му 2020 непознати номера, и той кога успее да дигне-успее. Та не било истинска драма, всичко е ток, получих адекватен съвет и телефонът ми е прилежно записан при новите контакти :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12558
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #279 -: Март 06, 2015, 10:07:17 pm »
Все пак Меркурий си е казал думата в периода. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #280 -: Март 06, 2015, 11:14:45 pm »
Все пак Меркурий си е казал думата в периода. :)

Показа ми как ме няма в телефона, така че - да, няма измама :)  :58:

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #281 -: Март 07, 2015, 12:11:03 pm »
Не съм чувал чак за такова разделение — лекар общ, лекар специалист… И фелдшер да е, девети дом.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #282 -: Март 07, 2015, 12:35:03 pm »
Не съм чувал чак за такова разделение — лекар общ, лекар специалист… И фелдшер да е, девети дом.

Сега пък девети, защо?

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #283 -: Март 07, 2015, 12:43:03 pm »
Там са всякакви философи, книжници, духовници, учители, адвокати, лекари, астролози… изобщо учени хора.

П.П. Замисли ме. Едно време хирург е бил бръснарят, който не се вписва много в "учен човек" — по-скоро в шести дом, услуги, хора, които вършат нещо за теб. Сега обратно — хирургията е голяма наука, съответно и домът се сменя от 6 на 9. Аз лично всички лекари ги слагам в девети кюп.
« Последна редакция: Март 07, 2015, 12:50:18 pm от Reptil »

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #284 -: Март 07, 2015, 01:36:34 pm »
Аз па като ходих на един курс по астрология там преди много време, тогава лекарите бяха по 6 дом,което за мен си е логично. По 7 дом са в хорарната астрология -логично-питащ, е асцендент, отсреща е лекарят-в 7.
Мисля, че просто се смесват различни дялове от астрологията, но може и аз да съм в грешка. Папи, твоят въпрос от хорар ли тръгна?
Да, сега проверих, сигурно е,че в мунданната астрология лекари, медицински персонал, министерства здраве са по 6 дом. Същото е и за фирмената астрология.
« Последна редакция: Март 07, 2015, 02:03:46 pm от enigma »