Автор Тема: Астрологични дребосъци  (Прочетена 269098 пъти)

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #855 -: Ноември 15, 2015, 02:37:07 pm »
Благодаря :) И аз се зачудих на това категорично заключение в другата тема. Дори не се сещам кой знак отговаря за очите :)

Моите са зелени с малък пъстър златист пръстен около зеницата. Да кажем, ако зеленото идва от АС Риби, Венера в Скорпион, а пъстрото от светилата в огнени знаци  :017:
Над силата е само умението да я владеем!

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #856 -: Ноември 15, 2015, 04:02:44 pm »
Лили Иванова -също, въпреки че е много слаба а ако се охрани сигурно ще стане Лоло Ферари в бюста :012:

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #857 -: Ноември 15, 2015, 04:10:16 pm »
Сигурно е от някое Долно Нанагорнище  :043: :043: :043:

Май е от Дупница  :012:
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12560
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #858 -: Ноември 15, 2015, 04:51:58 pm »
Предполагам за пишен бюст може да се търси около Рак, Луна, Везни и да се проследи какво се случва в периода 10-21 г. , когато се формира същия. Трябва да има и участие на Юпитер към същите.
Лили, може би си права, че има и ген тук, значи и 4-ти дом в натала. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #859 -: Ноември 15, 2015, 04:56:32 pm »
Обсъдихме ритонките на Катя  :012:

А сега сериозно - във ведическата литература съм срещала изказвания относно външния вид, но нищо не се споменава за гърди и интимни части. Например, може да пише "Луна в накшатра Х., разположена в Лагна и в аспект с планета У., дава големи изразителни очи, сладка усмивка, дълги черни коси...".
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #860 -: Ноември 15, 2015, 05:20:42 pm »
Изтрийте бозата

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12560
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #861 -: Ноември 15, 2015, 05:26:05 pm »
Това е полезна информация, индийките като етнос , нямат предразположения към голям бюст- защо ? Ето това е добър старт по казуса, заедно с показателите, които отразяват каква е тенденцията за  количеството  произведени женски хормони в картата на жената. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #862 -: Ноември 15, 2015, 05:31:53 pm »
Не съм се заглеждала по техните бюстове, не гледам и индийски филми.

Но техният стандарт за съвършени форми се отличава от нашия. Хармонично сложено тяло, пропорционални крака, тънка талия, но с широк ханш, чиято широчина трябва да е повече от широчината на раменете. Предполагам, че това се свързва с репродуктивната сила, плодовитостта и раждането при жените.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #863 -: Ноември 15, 2015, 05:49:58 pm »
големи гърди - пластична хирургия,хак й е на астрологията

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12560
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #864 -: Ноември 15, 2015, 05:51:20 pm »
Значи Луна и планети/ АСЦ поставени в Рак, Везни в неблагприятни аспекти в женска карта, може д адат такава информация. Да, определено големия бюст е дисхармоничен физиологически и като компенсация-психологически.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #865 -: Ноември 15, 2015, 06:38:47 pm »
Лили Иванова -също, въпреки че е много слаба а ако се охрани сигурно ще стане Лоло Ферари в бюста :012:
За Лили Иванова още едно време се е говорело, че на младини си е правила операция за намаляване на бюста, тъй като за ниския си ръст изглеждали твърде големи. Колко е вярно това, не знам.
Сини очи ми се струва, че най-често се срещат при хора със Слънце, Луна или асцендент в Близнаци.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #866 -: Ноември 15, 2015, 06:50:17 pm »
Големият ми син е със Слънце в Близнаци, АС Близнаци и Меркурий на АЦ, но е с доста кафеви очи :)
Над силата е само умението да я владеем!

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #867 -: Ноември 15, 2015, 06:55:33 pm »
Не обръщам особено внимание на това дали има точно определение за цвета на очите, гръдната обиколка или формата на д.....   :93:, но съм чела, че подчертан огън в картата дава кафеви очи. Скорпион дава много тъмни, горящи очи. Изобщо, има някои нещица, дето работят, но пък не са Закон Божи, има вариации в комбинациите от фактори. Затова няма категоричност по въпроса.  ;) :72:
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #868 -: Ноември 15, 2015, 07:20:23 pm »
За сините очи гледайте и уран, нали той уж давал там  :012: В аспект с Уасц, слънцето или луната. При мен има аспект със слънцето, имам сини очи. Естествено на първо място е генът.
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #869 -: Ноември 15, 2015, 07:22:12 pm »
Асцедент скорпион може да даде тъмни очи, но аз на прима виста се сещам за четири слънчеви скорпиона, със сини очи, от тези светлосините, стъклените. Единият стелиумен.
Frankly, my dear, I don't give a damn.