Автор Тема: Външен вид...астро'фактори ; )  (Прочетена 70991 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #300 -: Април 12, 2019, 11:10:44 pm »
Не.
Но имам лунички. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #301 -: Април 12, 2019, 11:27:30 pm »
Жълтият цвят на кожата показва проблеми с черния дроб. Проблемите с черния дроб се свързват със силен гняв. Скорпионите изпитват силен гняв и го подтискат.

Също вертикалните гънки между веждите може да показват това, това е зоната на черния дроб. Тези Скорпиони имат ли такива гънки между веждите?
Не. Той е на 17 г.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #302 -: Април 12, 2019, 11:34:06 pm »
Само на челото ли?
Не са на челото. По носа и около него.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #303 -: Април 12, 2019, 11:46:09 pm »
Тези лунички не могат ли да се тълкуват като белег

Не.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #304 -: Април 13, 2019, 05:54:08 am »
Ом,Уилям Лили прави описание на човек според хорарна карта,това за белезите също.При натал също важи ,но зависи.Например ,синът ми е роден с белег на главата и на ръката(рождено петно).Асцендент стрелец,а Юпитер у1,у4 домове е в 1ви дом,козирог,стационарно директен.Три дни след раждането Юпитер тръгва директен.След като родих уж здрав,едър и всичко беше наред,съобщиха ми ,че е започнал да се задушава и е в ковиоз.Три дни не знаеха дали ще оцелее.Юпитер е в квадрат със Сатурн и Меркурий.
Аз също имам рождено петно/белег.Луна в 1ви дом,близнаци.Бледо-червеникави петънца,които се спускат от рамото по цялата дължина на ръката ми.Понякога не се забелязват,зависими са от климатичните условия,студено/горещо.
Според мен управителят на ац.ако е в 1ви дом,задължително ще има родилно петно/белег.Както е при сина ми.Петното на ръката му е със сърцевидна форма,ниско при дланта,от вътрешната страна на ръката-кафяво.Петното на главата е отгоре на върха,тъмно,към черно,колкото слива.Косата му е светло кестенява,от петното излиза бял кичур.
Племенницата ми е с Луна в 1ви,козирог,има родилно петънце на врата,малко и кафяво.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #305 -: Април 13, 2019, 06:00:21 am »
Имам Марс в 1-ви дом, в знак на АСЦ, нямам белег на лицето. Сестра ми е със Сатурн в 1-ви дом също няма белег по лицето.
Не се чете така буквално, "белязан" по-скоро се превежда и не задължително да е физически изразено, а като излъчване, подход, маниер.
Рени,при теб Марс в стрелец,по-скоро нещо на бедрата/ханша,не е задължително родилно петно.Хрумва ми ,че по твоя 1ви са и племенници,дядовци,баби.Може при някой от тях да има родилен белег някъде.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #306 -: Април 13, 2019, 09:36:24 am »
Нямам родилни белези по никоя част от тялото, но следствие буйния ми нрав, след това се получиха белези, но не и на главата. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #307 -: Април 13, 2019, 09:54:39 am »
Нямам родилни белези по никоя част от тялото, но следствие буйния ми нрав, след това се получиха белези, но не и на главата. :)
Рени,прочете ли какво съм написала?! :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #308 -: Април 13, 2019, 10:05:09 am »
Сафо, прочетох.  :)
Много хора имат белези, не и по рождение и без Марс в 1-ви дом, към АСЦ.
5 в. Войни. Мъже, оръжия и оръдия на труда. Жени, оръдия на труда. Дали, всички са имали Марс, Сатурн в/към АСЦ, защото едва ли някой се е разминал без и мъничък белег.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #309 -: Април 13, 2019, 10:08:50 am »
Рени,при теб Марс в стрелец,по-скоро нещо на бедрата/ханша,не е задължително родилно петно.Хрумва ми ,че по твоя 1ви са и племенници,дядовци,баби.Може при някой от тях да има родилен белег някъде.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #310 -: Април 13, 2019, 10:18:14 am »
Да, племенницата ми има родилен белег.  :08:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #311 -: Април 13, 2019, 10:22:55 am »
Да, племенницата ми има родилен белег.  :08:
Ей,най-после го хванахме този Марс.Чела съм,че Марс не дава родилни петна на натива,само белези от нараняване,прорезни рани,синини,отоци,изгаряне,кръв пуска ;).....но са вероятни такива(родилни)по производни домове. :38:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #312 -: Април 13, 2019, 10:35:33 am »
Нали, все някъде са позиционирани Марс и Сатурн в картата и 1-ви дом ще е някой производен дом.
В природата на Марс и Сатурн е да разрушават в отговор на Венера и Юпитер да облагородяват.
Не мисля, че белег, белязан, тогава някога са го посочили буквално като физическо изражение. Някой може да е белязан с инициативен дух, да е водач, призванието му да го направи известен, да е универсален боец, да е стратег, разбойник и т.н. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #313 -: Април 13, 2019, 11:05:08 am »
Нали, все някъде са позиционирани Марс и Сатурн в картата и 1-ви дом ще е някой производен дом.
В природата на Марс и Сатурн е да разрушават в отговор на Венера и Юпитер да облагородяват.
Не мисля, че белег, белязан, тогава някога са го посочили буквално като физическо изражение. Някой може да е белязан с инициативен дух, да е водач, призванието му да го направи известен, да е универсален боец, да е стратег, разбойник и т.н. :)
В хорарната астрология точно с това са парадирали."О,твоята любовница има малка червеникава бенка зад лявото ухо",например.
Рени,ти си с Марс в 1ви,припознаваш ли се в изброеното от теб по-горе:инициативен дух,водач,унив.боец,разбойник?Или някой по производен дом.
В момента твоят Марс е аспектиран,само от транзити ли?
Коприва обичаш ли да те жарка?Дядо така се заканваше,да вземе коприва и да ми нашари г..а. :012:

Om

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 365
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #314 -: Април 13, 2019, 04:27:43 pm »
 "Astrological Physiognonmy"-1941 Gloria Barrett





google dice


image upload site


can you have two car insurance policies



« Последна редакция: Април 13, 2019, 04:38:16 pm от Om »