Автор Тема: Външен вид...астро'фактори ; )  (Прочетена 67231 пъти)

tagetes

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 470
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #375 -: Май 22, 2020, 02:37:37 pm »
Повече по Марс ще прилича, АС е в терма на Марс и самия Марс пак в терма на Марс, горната част на главата ще е повече развита, по-голяма, съответно няма големи, дебели устни, малка брадичка.
Луната в Стрелец - може би има високо чело, широко или и двете, специфично оформено чело. Луната в 4 дом, по Рак, може би по-бледа, светла кожа. Евентуално кръгло лице. Меркурий в Дева, 1 дом - да, евентуално е астенична, грациална.
Марс е в 3 дом, може да има черти и по близнаци.
Вероятно може да има белег на главата.

« Последна редакция: Май 22, 2020, 02:47:22 pm от tagetes »
Бъдещето трябва да бъде прекрасно

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13500
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #376 -: Май 22, 2020, 08:51:18 pm »
Аз също съм за коса, тип грива, просто буйна и красива.
Не познавам АЦ Лъв с пет косъма.
и аз съм на това мнение, Ас в Лъв дава буйна и лъскава коса, на моя братовчедка дъщерята е с гъста и лъскава коса до дупето, другите си мислят, че е с екстешъни

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #377 -: Май 22, 2020, 09:32:01 pm »
Акцентът на огненото по някакъв начин трябва да  е отразен, я с червенина по лицето, вълниста коса, жив поглед. Но, у12 и у8 виждат АСц и един от тях е Сатурн, който не стои добре в тази карта, би трябвало да има, макар и скрит, малък недъг, който да се прикрива с косата =, ако е по лицето, или с аксесоари, ако е по крайниците. Меркурий също дава своя глас тук и може да изостри, иначе четвъртите форми. Не знам, доколко добре се чувства в рокля ? :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7269
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #378 -: Май 23, 2020, 05:34:46 am »
Жена,която познавам с асц лъв,но Слънце във водолей,е едра,доста над средното ниво,няма буйна коса.
В тази карта,двоен лъв,би трябвало да е подчертано ,или по-едра горна част на тялото.Може би е по-скоро светла ,към русо.Големи,ококорени очи,лек дефект в окото.Ниска.

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #379 -: Май 23, 2020, 12:39:45 pm »
Косата си я боядисва руса от много малка и винаги средна дължина, гъста но с тънък косъм, не е чуплива, понякога слага екстеншъни. Винаги е с прическа и гримирана, носи рокли и поли и й стоят добре, но се облича и спортно. Подвижна и пъргава, трудно стои на едно място. Ниска е, близо 1.60 с развит бюст, мускулести бедра, ханшът ми се струва по-едър. Чертите на лицето са сладки, може би защото е по-дребничка с широка усмивка и закачлив поглед. Като излъчване има два стила при нея, на момченце - както Романтика е написала(може би само аз го усещам), а другият е тип Мерилин Монро, която й е идол и се стреми да прилича на нея. Добра актриса е  :), всъщност е певица и текстописец, но се издържа от друга работа. Емоционално и на мен ми се струва по-дистанцирана, но е учтива като цяло с хората- с добри маниери, което винаги прави добро впечатление.
Рано е изгубила баща си, който е бил скулптор.
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #380 -: Май 23, 2020, 12:50:24 pm »
Друга карта с Асц Лъв- тук има типичното лъвско излъчване. Гъста, къдрава, буйна коса , изваяно, грациозно тяло с котешка походка. Отново много добри маниери.
« Последна редакция: Май 23, 2020, 12:55:40 pm от maimunka365 »
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7269
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #381 -: Май 25, 2020, 06:41:16 am »
Друга карта с Асц Лъв- тук има типичното лъвско излъчване. Гъста, къдрава, буйна коса , изваяно, грациозно тяло с котешка походка. Отново много добри маниери.
Падала ли е тази жена?Буквално.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7269
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #382 -: Май 25, 2020, 07:04:59 am »
Как изглежда това момиче?

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1178
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #383 -: Май 25, 2020, 09:12:13 am »
Тъмнокоса, дребна, кокетка, за пример, чаровна, харизматична, гърдите са непропорционално големи за структурата й. Права коса или поне редовно изправяща я.

tagetes

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 470
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #384 -: Май 25, 2020, 10:13:55 am »
Асц Рак в терма на Марс. Марс във Везни.
По Рак по-дребна и с кръгло лице, но и красива по Везни.
Луна в Дева - слаба, правилни пропорции, меркуриански отенъци.
Бъдещето трябва да бъде прекрасно

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7269
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #385 -: Май 25, 2020, 10:42:20 am »
Понеже виждането за човек за всеки е различно, като усещане, възприятия.... Имате попадения, ще сложа и снимка на по-късен етап.

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #386 -: Май 25, 2020, 11:41:55 am »
Друга карта с Асц Лъв- тук има типичното лъвско излъчване. Гъста, къдрава, буйна коса , изваяно, грациозно тяло с котешка походка. Отново много добри маниери.
Падала ли е тази жена?Буквално.

Сафо,да. Счупила е таз. Последвали са 2-3 операции, като близо месец е била напълно обездвижена на легло. Но тя бързо се възстановява, сега е добре. Кое те насочи за падането?
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #387 -: Май 25, 2020, 11:50:34 am »
Светла кожа, кестенява коса, светло кафяви очи. Телосложението е нормално, по-скоро слабо. Спазва различни режими за хранене. Има ясно иразен ханш, специфичен нос. Обича да се облича така че да прави впечатление.

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #388 -: Май 25, 2020, 12:15:39 pm »
Определено я виждам с красиви черти, вероятно има малко по-високо чело, бадемовидни очи и плътни устни. Кестенява коса,очите може да зеленеят, маслинени. Може да е по пухкава. Среден или над средния ръст.
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7269
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #389 -: Май 25, 2020, 06:15:50 pm »
Снимка... За съжаление снимката, която е в близък план не може да се качи. Момичето е с естествено руса коса, къдрава, често я изправя. Сини очи. Висока е около 168см.С бадемова форма на очите, сочни устни, добре очертани.
« Последна редакция: Май 25, 2020, 06:21:28 pm от Сафо »