Автор Тема: Телепатия  (Прочетена 32071 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Телепатия
« Отговор #90 -: Април 16, 2014, 11:18:52 pm »
А защо "ако " ???  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Телепатия
« Отговор #91 -: Април 16, 2014, 11:21:03 pm »
А защо "ако " ???  ;)

ако си телепат, значи познаваш магията и тогава можеше да ми отговориш на въпроса "обичате ли се"

но да се върнем на ползата
ето, телепат си и какво правиш с това?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Телепатия
« Отговор #92 -: Април 16, 2014, 11:27:42 pm »
Не всеки ,който умее да телепатства е магьосник,вторият трябва да има и Венера ,а при мен същата липсва.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Телепатия
« Отговор #93 -: Април 16, 2014, 11:29:51 pm »
Не всеки ,който умее да телепатства е магьосник,вторият трябва да има и Венера ,а при мен същата липсва.  :)

аха, хващаш се за думите, ок

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Телепатия
« Отговор #94 -: Април 16, 2014, 11:36:07 pm »
Не,разграничавам двете категории изява или изразяване-магията е съзнателно насочени мисли,емоции под различна форма към определен субект ,докато телепатията в отношенията не е съзнателен акт,можеш да "вкараш" ала-бала на всеки срещнат-ако умееш,разбира се.
Това е. ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Телепатия
« Отговор #95 -: Април 17, 2014, 12:27:21 pm »
Горко ми значи, аз умея да насаждам мисли  :d030: ;D затова пък обикновено гледам да са положителни, освен ако другата страна не ми е неприятна и не насадя някоя страшна или неприятна мисъл или не сложа бариера. Зависи от ситуацията.

Положителни или не, потиска се индивидуалната воля на човека и се отклонява до известна степен от пътя, по който съзнанието го води. За всеки еволюцията на съзнанието е отделен процес и от тази гледна точка, трябва да се спазва автономията.  ;)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Телепатия
« Отговор #96 -: Април 17, 2014, 12:33:46 pm »
Не всеки ,който умее да телепатства е магьосник,вторият трябва да има и Венера ,а при мен същата липсва.  :)
и каква трябва да е тази Венера, която при теб липсва?
Интуицията нали се свързва с Нептун, който е господар на твоето Слънце, а при мен е в 3д в точеон съвпад с Марс у3, У8 в скорпион- надушвам нещата отдалеко, дори когато спя усещам кой какво ми крои на плетената блузка  :012: :012:

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Телепатия
« Отговор #97 -: Април 17, 2014, 12:37:56 pm »
Венера нали се свързва със закона на привличането във Вселената, та наистина ако искаш да стане по твоята и само с желание да привлечеш нещо, трябва да знаеш как да го правиш и е вярно, че по-добре поставените Венери им е вродено да знаят как става това нещо.
Интуицията е друго - да предусещаш нещата, там наистина един хубав Нептун си казва думата.  :)


BlackBetty, аз пък просто отразявам тях самите и всичките им комплексчета и те накрая се погнусяват дори от себе си и си тръгват.  :012: :012: :012: :012:

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Телепатия
« Отговор #98 -: Април 17, 2014, 12:48:42 pm »
Важното е да са далеч. Иначе да, Нептуна при тебе също е добър, но в начинанията го подкрепя и Рачешката луна.  :08:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Телепатия
« Отговор #99 -: Април 17, 2014, 12:52:27 pm »
Венера нали се свързва със закона на привличането във Вселената, та наистина ако искаш да стане по твоята и само с желание да привлечеш нещо, трябва да знаеш как да го правиш и е вярно, че по-добре поставените Венери им е вродено да знаят как става това нещо.
Интуицията е друго - да предусещаш нещата, там наистина един хубав Нептун си казва думата.  :)
От тази гледна точка- да, Венера като мунданен У2, а оста по 2-ри/8-ми дом нали се нарича "оста на желанията"
Ами значи съм се уредила с готина Венера У2 във 2д във везни, само дето е малко препърлена от Слънцето, но ще я намажа със слънцезащитен крем SPF 30 и готово!  :012: :012: :012:
Аз мислех, че дискутирате телепатията, нали темата е за това, но не съм чела назад всички коментари, а аз телепатията я свързвам с интуицията на приемащия и със силата на мисълта на предаващия информация

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Телепатия
« Отговор #100 -: Април 17, 2014, 12:56:43 pm »
Стана въпрос и за магията, Акрукс. Иначе да, телепатията си е свързана с интуицията много тясно и няма как да си телепат без да си интуитивен.  :)

Бети, за какво, какви са ти оплакванията от водолейската Венера?  :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Телепатия
« Отговор #101 -: Април 17, 2014, 12:58:40 pm »
Стана въпрос и за магията, Акрукс.
:-\  и какво, моята Венера магьосница ли е ?

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Телепатия
« Отговор #102 -: Април 17, 2014, 01:33:27 pm »
Да кажем, че е добро начало, но за магия трябва да имаш и земя в хороскопа.  :)

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Телепатия
« Отговор #103 -: Април 17, 2014, 03:01:39 pm »
но за магия трябва да имаш и земя в хороскопа.  :)

така и не разбрах за какво ти е тази земя

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Телепатия
« Отговор #104 -: Април 17, 2014, 03:03:26 pm »
Защото другите три стихии са флуидни и не обещават трайност и защото, за да си свършил магически нещо, трябва да си го потикнал да се прояви във физически план - а това само земята го може.