Автор Тема: Транзити на Сатурн  (Прочетена 290199 пъти)

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1905 -: Декември 10, 2020, 09:01:55 pm »
Здравейте,при мене Сатурн в момента транзитира през 10 дом,определено срещам големи трудности при намирането на работа.

Аз имам Сатурн в съвпад с МС.

При възврата постигнах най-големия си успех в кариерата до момента - повишение, двойна заплата, по-голямо уважение и повече злоба ;D...

Не беше без аз да дам, а ставаше въпрос за упорито бачкане 2 г. преди това и търсене на правата в министерство и среща със зам.-министър. Сама действах, нищо не ме спря, въпреки трудностите и някак Сатурн ми се отблагодари!

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1906 -: Декември 10, 2020, 10:12:51 pm »
Изводите, до които съм стигнала, е че не трябва да гоня цел на всяка цена. Да не очаквам да ми се дават награди, само защото съм инвестирала време, ресурс и усилия.  "Прави каквото трябва, да става каквото ще". В случай, че нещо ми се опъва повече от обичайното, то най-вероятно периодът е неподходящ, не е в синхрон с намеренията ми. В такъв период и да дам всичко, на което съм способна, води до незадоволителен резултат или до безрезултатно вложени усилия.
« Последна редакция: Декември 10, 2020, 10:36:55 pm от starinthenightsky »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7365
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1907 -: Декември 13, 2020, 07:03:26 am »
При предишния транзит на Сатурн през водолей,смених работа,мъжа ми купи жилище и правихме сами ремонт цяла година.Сега ще се занимаваме отново с ремонти на ново жилище,странно......Сатурн при мен е у9,у10 домове,диспозитор на Слънце у4 и Меркурий у1,у2,у5 домове.Чак пък такова повтаряне на ситуации не бях очаквала.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1908 -: Декември 13, 2020, 07:25:56 pm »
При предишния транзит на Сатурн през водолей,смених работа,мъжа ми купи жилище и правихме сами ремонт цяла година.Сега ще се занимаваме отново с ремонти на ново жилище,странно......Сатурн при мен е у9,у10 домове,диспозитор на Слънце у4 и Меркурий у1,у2,у5 домове.Чак пък такова повтаряне на ситуации не бях очаквала.
при мен така прогр. Луна ми повтори събитията, когато навлезе в 5д., ако не ми се беше случило нямаше да го повярвам  ::)

Сатурн когато навлезе във Водолей преди 29г родих второ дете, сега ще има възврат на Сатурн за първи път, а догодина аз ще имам възврат за втори път. Хм, водолейката е със Сатурн в Козирог, не съм се сетила да ѝ направя възвратна карта...

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7365
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1909 -: Декември 17, 2020, 03:43:23 pm »
Сатурн направи ингрес във водолей. Или?

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1910 -: Декември 17, 2020, 03:44:28 pm »
Сутринта към 9 .
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7365
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1911 -: Декември 17, 2020, 03:54:47 pm »
Сатурн направи ингрес във водолей. Или?
С много неща мога да го свържа.... В 9 дом, у9 у10 домове, обади се деветодомна роднина, писа по вайбър с молба за нещо.... Купихме коледно дръвче днес. Полусекстил с Венера и секстил Нептун. При сина ми съвпад нат. Уран във втори, секстил Плутон, дали ще си купи кола тези дни!?
« Последна редакция: Декември 17, 2020, 03:57:59 pm от Сафо »

guapa79

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 297
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1912 -: Януари 10, 2021, 04:26:39 pm »
Здравейте и за много години!

Сатурн У9, У10, К5 в натала, нощна карта (трябва да е зъл доста и като такъв го усещам обикновено):
През 11-ти дом - ученичка все още, приятели, компании, весело време.
През 12-ти дом - студентски години, които бяха доста безгрижни, но пък залягах здраво над учебниците и се бях самоизолирала доста
През 1-ви дом - завърших с отличие университета 2002г. след положен къртовки труд, учейки паралелно 2 висши.
През 2-ри дом - работех при татко. В последния градус преди да кацне на куспидата на 3-ти, почина баба ми по майчина линия март 2004г. (случва се в знак Рак) и го определям като зверски труден период, защото бяхме много близки
През 3-ти дом - на 3 градуса от IC почина леля ми по майчина линия декември 2004г. (все още знакът е Рак)
През 4-ти дом - прави съвпади със стелиума ми в Лъв - с Меркурий У2, с Венера У1, У6, със Слънцето У5, с Юпитер У8. Когато направи съвпад с Венера, имах животозастрашаваща ситуация - есента на 2005-та, от Бърза помощ се чудеха как съм оцеляла, боледувах поне половин година, та 2004-та и 2005-та са най-лошите ми години, свързам ги и с тежки депресивни състояния.
През 5-ти дом - малко след възврата на Сатурн почина дядо ми по майчина линия. В последния градус на дома и знак Дева ми донесе двугодишна любовна връзка с мъж зодия Дева. В периода има и смяна на жилище.
През 6-ти дом - край на въпросната връзка, който изживях тежко, отделно започване на работа с най-доброто трудово възнаграждение в града за дадената позиция по онова време, а и когато навлезе в Скорпион, имах тримесечна връзка. Големи материални загуби в семейството на имоти също така, кредити, ипотеки...
През 7-ми дом - отново 3-месечни отношения, които бяха много романтични, но така и си останаха неконсумирани, а на работното място беше станало непоносимо и напуснах, едвам си намерих нова работа, която на всичко отгоре беше нископлатена. Към края на дома почина дядо ми по бащина линия.
През 8-ми дом - почина баба ми по бащина линия. Флирт с чужденец (не знам защо не през 9-ти примерно), а 2г. по-късно съдбовно и много кармично запознанство покрай колеги с мъж от друго населено място. Сексът беше абсолютен мираж през този точно дом подобно на 7-ми. При съвпад с Нептун започнах да работя сегашната си работа и това беше добър период в професионален план
През 9-ти дом - пътувах доста и посетих много желани дестинации, научих испански за 2 месеца и за първи път посетих страната на майчините ми корени, станах сексуално активна с човека от другия град, появи се интерес към астрологията. Малко преди да напусне дома, имах здравословни проблеми - втора пункция на киста в гърдата, проблеми с хормони и лимфа. Никога не съм давала такива огромни суми за изследвания и лекарства. На работа заплатата е с 200лв. надолу заради пандемията и нейното рефлектиране върху туризма.
През 10-ти дом - нямам спомен да е било страшно предишния път, но и тогава съм била малка. Сега очаквам да ме раздруса здраво професионално и здравословно, надявам се да не закача родителите ми, защото ще има опозиции към стелиума в 4-ти, върви и към Луната У4, а към нея върви и Юпитер У8, в Саде Сати период съм. Квадратите на транзитни Уран У11 и диспозитор на Луната и Марс У7, У12 откъм 12-ти няма да са приятни заради Уранова опозиция също и ще съм като разпъната на кръст. По натал Сатурн поне е в тригон с AC и по транзити ще прави тригон с прогресивни Меркурий и Венера в 6-ти и от време навреме тригон и секстил с транзитните възли, тригон с дирекционен Сатурн, но пък и опозиция с дирекционен Марс почти върху натална Венера.
« Последна редакция: Януари 10, 2021, 04:49:36 pm от guapa79 »

Sun_Shine123

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 76
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1913 -: Януари 22, 2021, 01:16:55 pm »
Здравейте, в момента Сатурн транзитира през моя 8 дом и му предстои квадрат с наталния ми Плутон в 5ти...знам, че само по един транзит е трудно да се говори, но имам ли основание за притеснение?  ??? Сатурн е У6, У7 и У8 дом.
« Последна редакция: Януари 22, 2021, 01:19:04 pm от Sun_Shine123 »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1914 -: Януари 22, 2021, 11:48:16 pm »
Здравейте, в момента Сатурн транзитира през моя 8 дом и му предстои квадрат с наталния ми Плутон в 5ти...знам, че само по един транзит е трудно да се говори, но имам ли основание за притеснение?  ??? Сатурн е У6, У7 и У8 дом.
Сатурн при теб е У7, У8 и У9 , и през края на 91-ва, началото на 92-ра е минал през 8д в квадрат с Плутон- нещо притеснително да се е случило?  :)

Sun_Shine123

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 76
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1915 -: Януари 25, 2021, 09:49:42 am »
Здравейте, в момента Сатурн транзитира през моя 8 дом и му предстои квадрат с наталния ми Плутон в 5ти...знам, че само по един транзит е трудно да се говори, но имам ли основание за притеснение?  ??? Сатурн е У6, У7 и У8 дом.
Сатурн при теб е У7, У8 и У9 , и през края на 91-ва, началото на 92-ра е минал през 8д в квадрат с Плутон- нещо притеснително да се е случило?  :)

Здравейте, аз съм 1987 г. набор ..нищо не си спомням...

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7365
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1916 -: Януари 25, 2021, 06:59:33 pm »
Здравейте, в момента Сатурн транзитира през моя 8 дом и му предстои квадрат с наталния ми Плутон в 5ти...знам, че само по един транзит е трудно да се говори, но имам ли основание за притеснение?  ??? Сатурн е У6, У7 и У8 дом.
Сатурн при теб е У7, У8 и У9 , и през края на 91-ва, началото на 92-ра е минал през 8д в квадрат с Плутон- нещо притеснително да се е случило?  :)

Здравейте, аз съм 1987 г. набор ..нищо не си спомням...
Щом няма случка ,някой родил се-брат,сестра,някой заминал си,значи няма спомени.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1917 -: Януари 25, 2021, 10:17:24 pm »
Здравейте, аз съм 1987 г. набор ..нищо не си спомням...
Ако е имало фатални последици от този транзит, щеше да знаете, а щом не помните нищо такова, значи не трябва и сега да се притеснявате!

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12549
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1918 -: Януари 26, 2021, 10:56:15 am »
Sun_Shine123, карта. Защото сега Сатурн транзитира през 8 ми заедно с диспозитора си. Освен това не знаем, дали Сатурн е времеви управител за годината ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Sun_Shine123

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 76
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1919 -: Януари 26, 2021, 01:16:36 pm »
ще кача карта :) Сестра ми е родена 89 г., иначе имам братовчеди родени в 91-92 г. По-лошото нещо беше една лоша диагноза на майка ми, която за щастие не се потвърди, но тя беше няколко години по-късно .. сега пак не е съвсем наред здравословно, има проблеми със сърцето ...Притеснява ме, че имам възрастни роднини, да не се случи нещо на тях  ???