Автор Тема: Транзити на Сатурн  (Прочетена 290873 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1095 -: Август 19, 2016, 02:16:58 pm »
Може и поемане на бащинска отговорност да е, малко позакъсняла. Доколкото се сещам, в натала имаш опозиция Луна/Сатурн, която в обозримото бъдеще ще бъде активирана и от нодалната ос, а транзитният Юпитер ще ти мине през скорпионския стелиум, след това - през натална Венера. Луната ти е под силно сатурново влияние - в сатурнов знак, във взаимна рецепция със Сатурн гледано с прецесия, в опозиция със Сатурн.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

mateosf

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 163
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1096 -: Август 19, 2016, 02:51:56 pm »
Кой домове управляват Луна и Сатурн в наталната карта,и как е позициониран Сатурн ? Качи карта, ако е възможно.

Заповядай,
Нещо ми е трудно да се оправя с домовете още... Докато се науча ще има да си гледам... гледам.
Благодаря предварително за анализа.

mateosf

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 163
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1097 -: Август 19, 2016, 02:52:53 pm »
Може и поемане на бащинска отговорност да е, малко позакъсняла. Доколкото се сещам, в натала имаш опозиция Луна/Сатурн, която в обозримото бъдеще ще бъде активирана и от нодалната ос, а транзитният Юпитер ще ти мине през скорпионския стелиум, след това - през натална Венера. Луната ти е под силно сатурново влияние - в сатурнов знак, във взаимна рецепция със Сатурн гледано с прецесия, в опозиция със Сатурн.

Благодаря...
М късен брак и дете?

mateosf

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 163
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1098 -: Август 19, 2016, 03:54:46 pm »
И Сатурн и Юпитер тогава...

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1099 -: Август 19, 2016, 04:01:43 pm »
В момента не правя прогноза /нямам време за задълбочени анализи/, но може и тогава да дойде твоят влак. При теб Сатурн оказва силно влияние, забавя и отлага важните неща във времето, а Юпитер управлява 7 и 4 дом от Асцендента гледано с прецесия, намира се в 9 дом от изгряващия знак и има аспект с Венера /по фиксирания Зодиак/. Но по сила на положително влияние е слаб - извън хайз, ретрограден и разположен в Плеядите, така че дава умерена подкрепа по темите, които управлява в хороскопа.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1100 -: Август 23, 2016, 05:57:13 pm »
При мен не. Има ли някоя прогресивна планета около ИЦ?
Над силата е само умението да я владеем!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1101 -: Август 23, 2016, 06:41:59 pm »
Възможно ли е транзит на Сатурн в края на 3-ти дом и начало на 4 дом, да засили темата за "смъртта" ? Напоследък ми прави впечатление, че като се засили дирекционен към 4 дом започвам едни мисли... страхотия, като тръгне ретро и започне да ми се отдалечава от ИЦ-то забравям за темата.. Много е потискащо  :( Имате ли такива наблюдения свързани с транзит на Сатурн приближаващ или в съвпад с ИЦ?
дирекционен Сатурн не може да е ретро, може би имаш предви транзитен, който в момента е ретро, в самия край е на 3д при мен, може да се каже съвпад с ИЦ, не си мисля за смърт, макар да транзитира заедно с Марс У3, У8

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1102 -: Август 23, 2016, 09:50:39 pm »
Явно не е от него, тогава Уран транзитиращ през 8 дом, да не би той да ми ги мъти тия мисли  :017:
Уран в 8д - астрология, поне при мен така се изяви, откакто влезе в 8д и се активирах из форумите, преди това само четях. Настоящето Пълнолуние в 5д е в хармонични аспекти с Нептун , Плутон и Сатурн, а Луната ти е У11- удари едно двойно, твоя да ти удари една тройно, че да го удариш на живот, стига с тая смърт, Плутон е секс, а Сатурн ти е У5  :)

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1103 -: Август 23, 2016, 10:09:47 pm »
Уран в 8д - астрология, поне при мен така се изяви, откакто влезе в 8д и се активирах из форумите, преди това само четях.
Потвърждавам  :72:
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

mateosf

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 163
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1104 -: Август 24, 2016, 11:46:09 am »
Земетресението в Италия тази нощ... не съвпада ли, почти точно с общия транзит на Марс и Сатурн? Не знам дали може да намеря карта на Италия... интересно ми е като събитие.

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1105 -: Август 24, 2016, 11:53:58 am »
Ето картата на Италия.

Съвпадът Марс/Сатурн е в тригон с Плутон.



« Последна редакция: Август 24, 2016, 11:56:05 am от delphin »
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

mateosf

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 163
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1106 -: Август 24, 2016, 11:59:22 am »
Ем по карта, нещо с натален Плутон, но нямам познанията за анализ.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1107 -: Август 24, 2016, 02:08:28 pm »
в "Събития и транзити" обсъждаме земетръса

mateosf

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 163
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1108 -: Септември 11, 2016, 06:43:39 pm »
Здравейте,
Радвам се, че Юпитер ви вълнува, но имам един транзитен Сатурн в съвпад с натална Венера в 3 дом... Нещо да ми подскажете различно от това, което знам? Благодарско!

mateosf

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 163
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1109 -: Септември 11, 2016, 10:24:52 pm »
Случайно или не тази вечер се запознах с човек който има съвпад на Сатурн с Венера но в 5 дом....
Откачена работа....