Автор Тема: Транзити на Сатурн  (Прочетена 290652 пъти)

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #210 -: Ноември 09, 2014, 10:21:54 pm »
Не знам на колко години си Уич,
но аз съм на почти 43 :012:
Та нека да сметнем........
2 години и повече през 5ти, 2 години през 6ти и още 2 през 7ми :012:
Колко стават? 2+2+2 =6
43+6= почти 50 :D

Значи е възможно да се бракувам на 50......
хаха не ми се вярва.....на какво ли ще приличам тогава.... :57:

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #211 -: Ноември 09, 2014, 10:28:54 pm »
Значи е възможно да се бракувам на 50......
хаха не ми се вярва.....на какво ли ще приличам тогава.... :57:
можеш да се бракуваш на всяка възраст, след пълнолетие , така че ....  :29:

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #212 -: Ноември 09, 2014, 10:31:29 pm »
Щом до сега не ми се е случило,не вярвам да ми се случи.
Вече живея 10 години без брак ......
Просто нямам отношение към брака,не ме влече.
Но да имам връзка и човек до себе си, с който да се обичаме и уважаваме - да,бих предпочела пред брака.

Но както и да е, въпроса бе за сатурн през 5ти :)

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #213 -: Ноември 09, 2014, 10:43:16 pm »
Никога не е късно ..Не зная, но Сатурн в 7-ми май е по-вероятно до раздели и разводи да доведе .. При мен освен, че "кастря" отношения, които смятам че не са ми ок, не виждам друго да ми е донесъл. Въпреки, че все още се връщам към някакви такива, които зная че са напълно безсмислени  но аз обичам да си троша главата ..
да, така е - сатурн в 7 ми може да разруши всякакви връзки, които не са сериозни , или най-малкото да постави на изпитание дългогодишна връзка. за това, обаче, при транзита в 7 ми трябва да прави напрегнати аспекти към управителите на 5-ти, 7-ми или венера.
ако няма сериозна връзка, стурн в 7 ми може да донесе такава.

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #214 -: Ноември 09, 2014, 10:50:00 pm »
Щом до сега не ми се е случило,не вярвам да ми се случи.
Вече живея 10 години без брак ......
Просто нямам отношение към брака,не ме влече.
Но да имам връзка и човек до себе си, с който да се обичаме и уважаваме - да,бих предпочела пред брака.
да, брака е само нещо на хартия. другите неща, за които пишеш, са по-важни.
но и така да е, за да се бракуваш, трябва да е заложено първо в натала.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #215 -: Ноември 09, 2014, 10:56:04 pm »
Значи е възможно да се бракувам на 50......
хаха не ми се вярва.....на какво ли ще приличам тогава.... :57:
  :-\  :-\  Бейби, аз на какво ти приличам, като миналата година навърших 50г, останалото знаеш...

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #216 -: Ноември 09, 2014, 11:00:46 pm »
Не ми е донесъл такава  :) Но и моите връзки като цяло са доста шантави, благодарение любезното съдействие на Уран  :012: не можеш да им хванеш ни началото, ни краят  :012:  :017: А и аз да си призная, колкото повече остарявам, толкова повече си ценя свободата  :012:

"Свободата, Санчо, е едно от най-ценните блага, с които небесата даряват хората. С нея не могат да се сравнят нито съкровищата, които крие земята, нито тези, които таи морето. За свободата, както и за честта, може и трябва да се жертвува животът и обратно, лишаването от свобода е най-голямото зло, което може да сполети човека."  :012:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #217 -: Ноември 09, 2014, 11:12:13 pm »
да, брака е само нещо на хартия. другите неща, за които пишеш, са по-важни.
но и така да е, за да се бракуваш, трябва да е заложено първо в натала.

Нереална , кои са нещата , най-важните , които гледаш в натала за определянето дали някой ще сключи брак или не?

MayFlower

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 457
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #218 -: Ноември 10, 2014, 12:19:47 am »
Потвърждавам теорията на Нереална за транзит на Сатурн през 7-ми дом, въпреки че и при мен това се случи преди 100 години :)

Транзитен Сатурн в съвпад с натално Слънце в 7-ми дом ми донесе дълготрайна (седемгодишна) връзка, нямаше брак, но имаше съжителство. При съвпада си със Слънце, тр. Сатурн активира наталния квадрат Слънце-Марс (У7). Връзката приключи окончателно при Сатурнов възврат в 10-ти дом.

При мен 5-ти дом и аспекти към негова куспида или управител, никога не са имали отношение/изява в обвързване и романтични връзки, поне засега такава тенденция липсва. Винаги индикациите са по 7-ми и 10-ти дом.
« Последна редакция: Ноември 10, 2014, 12:23:15 am от MayFlower »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #219 -: Ноември 10, 2014, 01:15:59 am »
Потвърждавам теорията на Нереална за транзит на Сатурн през 7-ми дом, въпреки че и при мен това се случи преди 100 години :)
имали сме столетница сред нас, браво!  :012:
Потвърждавам и аз за тр Сатурн в 7д- за пръв път е бил там, когато бях на 3-4г и исках да се оженя за един доста голям батко, син на приятелско семейство на моите родители, който ме возеше неуморно на шейна в студа, а аз исках да му родя 8 деца  :012: :012: Неговите и моите родители много се забавляваха с детинските ми мераци, а на мен това ми беше първото влюбване- в бате Стефчо, който беше обещал да се оженим като порасна  :)

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #220 -: Ноември 10, 2014, 06:59:51 am »
Може и да сте прави.
Не отричам :)
Снощи силно се изказах относно 50 годишната възраст.Естествено,че и тогава човек е млад.
Моята покойна баба,се е омъжила втори път като е била на 50.Тогава аз съм се родила.И тя  ме отгледа с този мой дядо.Не ми беше кръв,но беше като истински,много добър.
Преди време една астроложка ми предсказа,че съм щяла да имам брак до навършване на 50 години.
Така ,че я да си затварям устата :012:
Може и да се случи.

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #221 -: Ноември 10, 2014, 08:47:28 am »
Мерси Нереална :)
Аз просто питах ,ако някой скоро го е преживял да сподели пресни спомени от този транзит.



при мен минава половината от дома - описаното от Грег07 и при мен се случи - намалена кондиция, стремеж да си изясниш съществуващи взаимоотношения. В началото имаше едно затваряне, нещо като депресия, по времето на ретрото ми беше доста тежко, но когато обърна директно, имах чувството, че някакъв камък ми е паднал от гърба - не че си бях решила проблемите - просто тежестта я нямаше вече.
Виж дали прави някакви аспекти през това време - те също са показателни за събитията - без аспекти едва ли нещо конкретно ще се случи. При мен беше доста оживено :) В момента влиза в тригон с наталния Сатурн - нямам идея какво точно ще стане - Сатурн ми е У7 и се намира на 3 градуса в 9 дом преди МС. Логично е уж нещо по този дом, но засега не виждам проявление, освен продължаването на "работата" по старата връзка. Но пък нали тригоните не давали нещо събития. Ще докладвам след 1-2 седмици :)

сега проверих - когато е стъпнал на К5 исках да прекъсна взаимоотношенията си с въпросния мъж, но се оказа, че май не е толкова лесно и бързо :) - но пък за мен беше събитие - крачка напред, за да раздвижа нещо.
« Последна редакция: Ноември 10, 2014, 08:52:57 am от Happy58 »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #222 -: Ноември 10, 2014, 09:01:13 am »
В момента влиза в тригон с наталния Сатурн - нямам идея какво точно ще стане - Сатурн ми е У7 и се намира на 3 градуса в 9 дом преди МС. Логично е уж нещо по този дом, но засега не виждам проявление, освен продължаването на "работата" по старата връзка. Но пък нали тригоните не давали нещо събития. Ще докладвам след 1-2 седмици :)

сега проверих - когато е стъпнал на К5 исках да прекъсна взаимоотношенията си с въпросния мъж, но се оказа, че май не е толкова лесно и бързо :) - но пък за мен беше събитие - крачка напред, за да раздвижа нещо.
Транзитен Сатурн в тригон със Сатурн
Получавате признание и награда за сериозната си работа в миналото. Общественото Ви положение е високо. Професионалните отговорности се увеличават, възможно поради дълго очаквано повишение. Вие сте добре организиран, дисциплиниран и амбициран. Това е добър период да искате услуги от висшестоящите и да затвърдите позицията си сред работодателите и колегите.
Периодът е благоприятен както за укрепване на настояща връзка, така и за встъпване в брак. Бракът сключен през този период обещава да бъде труден, но издържлив във времето. Сполучлив период и за решение на домакниски, имуществени или финансови проблеми в семейството. Но трябва да следите Вашата ангажираност в работата да не попречи на отношенията Ви с близките. Вероятна грижа за по-възрастни роднини.

Транзит на Сатурн през 5д:
Сатурн в 5 дом не дава свободно време и ако има такова то се насочва към сериозно хоби. Човек става упорит, взискателен, строг. Грижи и трудно отглеждане на деца. При добри аспекти на Сатурн художници, музиканти, актьори могат да постигнат устойчив прогрес. Бизнес и професионални сделки с изкуство, театър, шоу, развлечения, борси, възпитание и обучение, спорт – треньори, състезания и конкурси. Може да даде нещастна любов, трудно забременяване, трудно раждане, цезарово сечение. При наличие на връзка, тя може да прерастне в сериозно обвързване. Ако няма връзка, Сатурн не дава удовлетворяваща връзка, а по скоро самота. Невъзможност да се спечелят лесни пари от хазарт, борса.
« Последна редакция: Ноември 11, 2014, 11:06:44 am от akruks »

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #223 -: Ноември 10, 2014, 09:05:41 am »
 ;) Акрукс, ще докладвам след 1-2-3 седмици :) само да не забравя :)

Това с повишението и подобните - не го виждам, но пък шефа започна по-често да идва към БГ и да ми нарушава лежерното ежедневие в службата :).

Но, както казах - ще видим - в момента вече върви. Може малко да се забави заради Скорпиона, но все пак е на линия.

бебета, сватби, изкуство и т.н. също отпадат.


akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #224 -: Ноември 10, 2014, 09:25:44 am »
;) Акрукс, ще докладвам след 1-2-3 седмици :) само да не забравя :)

Това с повишението и подобните - не го виждам, но пък шефа започна по-често да идва към БГ и да ми нарушава лежерното ежедневие в службата :).
Но, както казах - ще видим - в момента вече върви. Може малко да се забави заради Скорпиона, но все пак е на линия.

бебета, сватби, изкуство и т.н. също отпадат.
Хепи, това са общи тенденции, индивидуално при всеки е различно в зависимост от други фактори- ето, пише за тр Сатурн в 5д, че дава трудно раждане и действително родих много трудно първата си рожба, но защото тр СатурнУ5 в 5д правеше квадрат с Венера и с Юпитер в 8д, втората родих с 23 дни закъснение, но пък много леко, защото тр Сатурн У5 в 5д правеше секстил с Луната ми на К8.