Автор Тема: Транзити на Сатурн  (Прочетена 290887 пъти)

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #285 -: Ноември 13, 2014, 10:25:08 pm »
Някой с впечатления от Сатурн през 11 дом и тригони към Луна и Венера?
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #286 -: Ноември 13, 2014, 10:38:10 pm »
В Д11 и квадрат към натална Луна върши ли ти работа? :)

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #287 -: Ноември 13, 2014, 10:41:19 pm »
Да, може и да има нещо сходно макар че аспектът е напрегнат.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #288 -: Ноември 13, 2014, 10:47:21 pm »
The_One ,при мен Сатурн през 11 -ти дом беше в опозиция с Луна/ Венера като Венера е управител 11-ти дом-сбъдната мечта, но ми я откраднаха; организатор, но бях сгрешила групата; не бях подготвена за случващото се, надцених и себе си, и "приятелите " си.Получих повече отколкото можех да понеса като сбъдване, явно не съм си научила урока и се сгромолясъх.Да знаеш, че много боли да" паднеш "от/в 11-ти дом... :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #289 -: Ноември 13, 2014, 10:51:58 pm »
Рени, изненада ме с това, защото Сатурн се е проявил като даващ. Обаче нали точно 11 дом е по сбъднатите мечти. Поработил е по темите на дома. Може би е имало и други фактори за сгромолясването. И при мен Сатурн по-скоро дава, отколкото да го играе малефик.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #290 -: Ноември 13, 2014, 10:52:10 pm »
Вкратце — заобиколен от хора, които би следвало да чувствам приятели. Сближих се с много малко, по ред причини. Винаги усещах дистанцията помежду ни и знаех, че рано или късно ще си тръгнат и няма повече да се видим. Външно и на практика му бях отпуснал края, вътрешно нещо ме стягаше.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #291 -: Ноември 13, 2014, 11:03:03 pm »
Рени, изненада ме с това, защото Сатурн се е проявил като даващ. Обаче нали точно 11 дом е по сбъднатите мечти. Поработил е по темите на дома. Може би е имало и други фактори за сгромолясването. И при мен Сатурн по-скоро дава, отколкото да го играе малефик.

Юпитер ми е дал в периода, а Сатурн е спрял  стационарен в градуса на Слънце,докато е бил в 11-ти дом.При мен Сатурн е в 5-ти и по рождение хвърля тъмносиви пуловери към 11-ти дом ,а там няма никой, както и държи на хладно у11-ти Венера, която е стационарна-ретро в критичен градус и в заточение- не мога да очаквам цветя и захарни пръчки тук.Но беше добре, да взема същото под внимание, нали ? Обаче пък Юпитер беше тогава в 5-ти и ....якооооо, ами това е когато има, има, когато няма -няма ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #292 -: Ноември 14, 2014, 08:00:10 am »
Не знам къде да пиша,затова пиша тук ???
И за да не е просто така, в момента имам транзитен сатурн опозиция луна и марс ???

Този човек пак ме излъга.Вече не знам какво да правя.....
Тази сутрин ми каза,че няма да заминава в събота ,а чак във вторник,но пак не било сигурно.Чудя се защо е толкова тъп и наивен. Него явно го лъжат, той вярва на някакви тъпанари и това се отразява на цялото семейство.
Загубих си няколко неща в работата,които правих от 4ри години за които ми плащаха, детето си подлудих ,че от понеделник тръгва на друго място, то се радва. Свикнах с мисълна,че си оставам сама с него,кроя планове,настройвам се психически. А този глупак проваля всичко,защото е наивен.
Забърках и други хора в това нещо,ангажирах ги.
Ами ако не стане и вторник да замине,така може до безкрайност да го лъжат.Казах му Защо не ги зарежеш? Не виждаш  ли че те лъжат?  Ами може и да ги зарежа-ми казва той....
Да де ами ако си оправя нещата в работата и пак ме постави в неудобно положение.......? Как ще се оправям....
Ох дайте ми сили,че ще се гръмна....така исках да замне..но не само това. С това негово заминаване, той подлуди всички и дете и мен и хора около мен.....божичко..
В работата дали ще ме разберат? Как да постъпя?

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #293 -: Ноември 14, 2014, 09:14:22 am »
Бейби, ако ти е възможно, успокой се, вземи книжката на Брейди и опитай да си анализираш едно по едно, всички транзити, които имаш - всички тузари + сатурн правят нещо важно в момента в картата ти. Намесен е и 3 дом, което според нея дава промяна. Сатурн с тази опозиция иска от теб взимане на решение - няма да стане да чакаш. Но е добре да анализираш всички заедно.

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #294 -: Ноември 14, 2014, 09:57:31 am »
Благодаря ти Хепи.
То аз и да гледам и да не гледам транзитите,то гадното си стои и стои.
Иначе соларен АС ми е в трети дом съвпад опозицията плутон слънце.
Тежкото за жалост продължава.Така се надявах на промяна,така я очаквах по този някакси безболезнен начин.Той заминава,аз си поемам живота сама.Но ето ,че една голяма лъжа е прегърнала цялото семейство и обстоятелствата се въртят около нея.
Нямам сили вече.
Тежко ми и горко от съжителството с този прост човек и това което причини и ще продължава да причинява.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #295 -: Ноември 14, 2014, 10:20:42 am »
Не е ли време вече да го изриташ от жилището, колко още ще го търпиш, това е мазохизъм. Уредила си си нещата, изгони го, пускаш и молба за развод и да се приключва.

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #296 -: Ноември 14, 2014, 11:14:54 am »
Благодаря ти Хепи.
То аз и да гледам и да не гледам транзитите,то гадното си стои и стои.
Иначе соларен АС ми е в трети дом съвпад опозицията плутон слънце.
Тежкото за жалост продължава.Така се надявах на промяна,така я очаквах по този някакси безболезнен начин.Той заминава,аз си поемам живота сама.Но ето ,че една голяма лъжа е прегърнала цялото семейство и обстоятелствата се въртят около нея.
Нямам сили вече.
Тежко ми и горко от съжителството с този прост човек и това което причини и ще продължава да причинява.

според транзитите няма как да стане, ако не вземеш ти решението. В момента опозиция на Сатурн, после на Уран към себе си, и всичко това на фона на тригона на Плутон към Венера и квадратурата на Нептун към себе си. Цялата тази история явно ще се проточи повечко - все пак имаш големи транзити на Плутон и Нептун, но пък най-големия е с хубав аспект - не губи надежда, а взимай решение и действай. Знам, че е тежко, но .... като е дошло трябва да се мине.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #297 -: Ноември 15, 2014, 12:17:57 pm »
Сега забелязах,че тр.Сатурн куинконс Марс е вече разходящ,а не съм го "усетила". (в натала са в опозиция) :o
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #298 -: Ноември 15, 2014, 05:46:17 pm »
Сега забелязах,че тр.Сатурн куинконс Марс е вече разходящ,а не съм го "усетила". (в натала са в опозиция) :o
Сатурн понякога се бави. От друга страна това е куинконс.

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #299 -: Ноември 16, 2014, 04:23:19 pm »
Сега забелязах,че тр.Сатурн куинконс Марс е вече разходящ,а не съм го "усетила". (в натала са в опозиция) :o

Марс съупр 8 дом, Сатурн - упр 6 - нещо откъм грижи по наследството ? Прочети хубаво в книжката на Брейди :) и за куинконса, аспект откъм 4-ти ....