Автор Тема: Транзити на Сатурн  (Прочетена 291277 пъти)

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #405 -: Февруари 05, 2015, 05:36:38 pm »
Скоро наближавам Сатурнов възврат. Сатурн ми е У5 разположен в 3-ти дом. По принцип Сатурновите транзити не ми действат. Преди 2-3 години когато тр. Сатурн ми направи съвпад с Плутон и едновременно с това квадрат с натално Слънце и Венера-абсолютно нищо не се случи...ама знам ли...

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #406 -: Февруари 05, 2015, 05:37:47 pm »
Казвам го само заради темата-сатурн и заради стаистиката, сигурна съм, че не се отнася за всички.
Майка ми почина при тр на сатурн през ИЦ, НО имаше още 3 съществени потвърждения с други предсказателни техники.

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #407 -: Февруари 05, 2015, 05:41:43 pm »
Аз пък съм си внушила, че като ми направи съвпад с ИЦ ще умре баща ми...

toroni

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 231
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #408 -: Февруари 05, 2015, 05:54:54 pm »
Хм, странно. баща ми почина при  дирекция Сатурн съвпад с нат. Марс във 2 ри дом. Марс управлява 12 дом. По това време тр. Сатурн не е правил аспекти нито към ИЦ/МЦ, нито към 8ми дом.. :(

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #409 -: Февруари 05, 2015, 06:55:09 pm »
Аз пък съм си внушила, че като ми направи съвпад с ИЦ ще умре баща ми...
Нали това казвам-да не си внушаваме, моят като почина сатурн не играеше на хорото. Освен това ти говориш за ТВОЯТА карта, а не-за бащината ти.
Сатурн не винаги взема, само ненжуното-ако е писано нещо като външна съдба....иначе структурира нещата-през 6 д. например- човек се чувства с намалена жизненост, възможно е да има заболяване поради липса на сили-варианти-1. започва програма спорт, режим, диета-и до края на двугодишния транзит през асц. например или през 6 дом-става здрав, силен-поел е отговорност и е подредил нещата. Но нездравословният му живот е бил факт и преди, сега сатурн го е накарал да вземе отношение-ако иска.
Приятелка спортистка, много слаба през тр. сатурн в 6 включи още един спорт промени режима и дори направи по-голям бюст-това й беше мечтата, запази "резултата" ,защото запази модела на хранене и спорт. Тогава говорихме за тези неща и тя реши, че е време за действие.
« Последна редакция: Февруари 05, 2015, 07:22:55 pm от enigma »

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #410 -: Февруари 05, 2015, 06:57:23 pm »
Моята майка почина, когато Сатурн мина през Мц.
Сатурн ми е упр на 12 дом, класически упр на 1 дом и се намира в 8 дом, в съвпад с у9/10.
Даде ми важна промяна.

Ема, ама то е било в твоята карта ... ако се приеме, че МЦ може да е майката+Сатурн ... горе-долу .. добре.
А това е в самата карта на майка ми - нейните майка и баща отдавна ги няма, не работи, няма кариера, брак няма .... идея си нямам, как да ги свържа двете значения

« Последна редакция: Февруари 05, 2015, 07:01:35 pm от Happy58 »

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #411 -: Февруари 05, 2015, 06:59:34 pm »
Казвам го само заради темата-сатурн и заради стаистиката, сигурна съм, че не се отнася за всички.
Майка ми почина при тр на сатурн през ИЦ, НО имаше още 3 съществени потвърждения с други предсказателни техники.

това в нейната карта ли?

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #412 -: Февруари 05, 2015, 07:22:29 pm »
И преди съм писала във форума,но не знам къде.
Когато Сатурн У7(стар У8) ми направи съвпад с Плутон и ИЦ,и влезе в 4Д стабилизирах дома и домакинството си.Никой не е умирал. Към К4 е в знаков тригон,а към У4 в секстил.
Дрийм,виж какви аспекти ти прави нат Сатурн към К4 и У4 преди да се измъчваш.
За мен това беше много позитивен период на установяване на сигурност и вярвам,че и за други би могъл да е такъв.   :72:
« Последна редакция: Февруари 05, 2015, 07:31:57 pm от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #413 -: Февруари 05, 2015, 07:23:27 pm »
това в нейната карта ли?
В моята.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #414 -: Февруари 05, 2015, 09:37:34 pm »
Да попитам - ако в картата на възрастен човек Сатурн минава на МЦ - как би могло да се изтълкува. Работа/кариера/брак/ - всичко това вече е минало - какво би могло да бъде. По принцип Сатурн в картата се намира в 6 дом, човека цял живот е с хронични заболявания. И този съвпад ми е мътен ....

Разглеждай паралелно  с тази изява и пр.Луна, както и кой, как активира нат.Луна и ще получиш някакъв отговор.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Purple

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 137
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #415 -: Февруари 06, 2015, 12:03:42 am »
Гледам, че говорите за Сатурн и осите. При мен - при преминаването му през ИЦ е починал дядо ми(баща на майка ми).  ???
"In life we will die over and over again, until the day that we can walk the earth with only our immortality left. "

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #416 -: Февруари 10, 2015, 07:39:00 pm »
Наблюдавам нещо, което не мога да си обясня астрологично. В който знак транзитира Сатурн - със светила и стелиуми в този знак са и хората, които срещам.
Докато беше в Дева попаднах на първия си важен учител - с Луна в Дева.

Във Везни - жена с Луна и стелиум във Везни ми помогна и ми даде възможност да се развия много. В Скорпион - дойдоха нови колеги със скорпионски Луни и Слънца, намерих важен за мен човек със Скорпион на ИЦ и доста плутонови аспекти.

Сега е в Стрелец. Веднага ми се появиха няколко стелиумни стрелци - нова колежка, една нова позната...почти приятелка и още един човек, който усещам като учител.

Сатурн ми е на асц. - може би хвърля сянка към 7 и затова предопределя онова, което намирам отсреща. Ама пък Сатурн какво отношение има към познанствата, приятелствата и връзките? Може би единственото логично е, че по него ми идват учителите.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #417 -: Февруари 10, 2015, 07:44:14 pm »
А какво управлява?

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #418 -: Февруари 10, 2015, 07:46:34 pm »
Той ми е точно на куспидата на асц в Козирог, управлява първи и втори дом (Водолей). И е господар на хороскопа.
« Последна редакция: Февруари 10, 2015, 07:49:08 pm от The_One »
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #419 -: Февруари 10, 2015, 07:59:36 pm »
е, щом е хем У1, хем на Асц, неговите промени явно се отразяват върху теб - един вид, привличаш това, което той "преживява". Наистина е интересно това проявление.