Автор Тема: Транзити на Сатурн  (Прочетена 290723 пъти)

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #495 -: Май 26, 2015, 01:24:11 pm »
Награди следствие на постоянство и усилен труд не съм видяла.
На мен ми се е случвало  :). Слънце съвпад Сатурн имам.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #496 -: Май 26, 2015, 01:47:08 pm »
На-града(та) не се получава, тя се дава-всичко свързано с оста 5 / 11-ти, Слънце/Сатурн/Уран, Лъв/Козирог.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #497 -: Май 26, 2015, 02:16:10 pm »
Награди следствие на постоянство и усилен труд не съм видяла.

Дава, на мен ми се случва...

С тр. Сатурн в 9-ти дом се явих на държавен изпит, мислих, че ще ме ореже. Но напротив! "Подари" ми благодатни теми, писах много и имах усещане за Божествено присъствие... Магично беше! Положих труд, дадох всичко от себе си, промених си ежедневието, но все пак имах цел... Успешно затвори една врата на един период в живота ми и отвори друга... Честен ли си пред себе си и Вселената, не се ли опиташ да измамиш със сигурност ще даде! А и това че не дава, когато ние искаме, не означава ли, че всъщност ни прави най-големия подарък?! Поне при мен е така :)
Благодарна съм му, защото разбирам, че всичко има смисъл, като си правя равносметка за отминали неща!

« Последна редакция: Май 26, 2015, 02:21:31 pm от romantica »

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #498 -: Май 26, 2015, 02:45:29 pm »
както знаете колеги , аз доста живо се интересувам от темата за Сатурн  :-*

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #499 -: Май 26, 2015, 03:33:29 pm »
starinthenightsky, а сега, как е? Какво се е променило сега, за да не е работещо?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #500 -: Май 26, 2015, 03:39:01 pm »
Мечето в цирка завъртя топката около носа  си и получи захарна бучка. Човек завъртя(л) носа си към топката , получи награда. На някои им  дават ежегодно,ежемесечно, ежедневно награди в цирка, а на други-цирка. Как ли се случва това ?  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #501 -: Май 26, 2015, 03:55:58 pm »
Защото за да се завъртят нещата, не зависи само от мен. Усилията ми се оказват сизифови. А нямам късмет да попадна на подходящи хора, среда или условия, с които да съм в синхрон.

а може би не това са хората, ситуациите, средата, условията и т.н., може би не това е пътя.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #502 -: Май 26, 2015, 03:59:15 pm »
Абсолютно
Щом не става, не е това Пътят

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #503 -: Юли 06, 2015, 09:53:36 pm »
Мога ли да попитам за този транзит в картата на един приятел. Сатурн прави точен съвпад с натална Луна и с МЦ. За Сатурн - Луна четох, че се характеризира с тежка депресия, също прави и съвпад с Нептун, което също не е добре. Та, общо взето не ги виждам добре нещата. Ще съм благодарна на някое по-положително мнение, или .... каквото е  ???

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #504 -: Юли 06, 2015, 09:58:54 pm »
Промени в социалното положение не е изключено да има. Малко ще му посмъкне розовите очила, особено в междуличностните отношения. Но натално той има сатурново влияние към двете светила, би трябвало да знае какво иска. В отношенията с жени - близки и в професионалното обкръжение - също не е изключено да има някакви промени, може да настъпи леко отрезвяване.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #505 -: Юли 06, 2015, 10:31:27 pm »
Промени в социалното положение не е изключено да има.

Сега забелязах, че прави и тригон с Венера. Възможно ли е тези промени да са свързани със сключване на брак?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #506 -: Юли 07, 2015, 03:35:36 am »
Мога ли да попитам за този транзит в картата на един приятел. Сатурн прави точен съвпад с натална Луна и с МЦ. За Сатурн - Луна четох, че се характеризира с тежка депресия, също прави и съвпад с Нептун, което също не е добре. Та, общо взето не ги виждам добре нещата. Ще съм благодарна на някое по-положително мнение, или .... каквото е  ???
Не при всички този съвпад носи тежка депресия, но общо взето дава трудни отношения с близки жени, а при жените емоциите са блокирани. По тази карта Луната е У5, а Нептун У1, Сатурн У11- ако човекът се занимава с творчески вид работа, този съвпад може да му донесе израстване и ако от текущата опозиция на Сатурн с Юпитер съУ1, 10 е бил отхвърлен от група/колектив или колективната работа не му е споряла, то като премине в стрелец и извърши съвпад с Нептун У1 това може да се промени.
тр Сатурн наред с хармоничните аспекти ще извърши квадрат с Марс У2, У9  в 7д- да се пази от влизане в конфликти, особено с хора на властта, защото може да му коства загуба на пари.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #507 -: Юли 07, 2015, 03:39:58 am »
Сега забелязах, че прави и тригон с Венера. Възможно ли е тези промени да са свързани със сключване на брак?
тр Сатурн не бракува, но виж- тр СЛВ на ДСЦ може да го ожени.

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #508 -: Юли 07, 2015, 07:18:25 am »
Да, той сега определено има проблеми с работата си. Значи може да се подоби, надявам се. Мерси много :) СЛВ - Слънце, Луна, Венера ли е?  ???

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #509 -: Юли 07, 2015, 08:26:50 am »
Мога ли да попитам за този транзит в картата на един приятел. Сатурн прави точен съвпад с натална Луна и с МЦ. За Сатурн - Луна четох, че се характеризира с тежка депресия, също прави и съвпад с Нептун, което също не е добре. Та, общо взето не ги виждам добре нещата. Ще съм благодарна на някое по-положително мнение, или .... каквото е  ???

тази дата е за след 1,5 година  ??? ??? - да няма грешка някаква?