Автор Тема: Транзити на Сатурн  (Прочетена 290696 пъти)

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #645 -: Октомври 12, 2015, 05:59:29 pm »
В същото време прави и секстил към нат.Урану12д,12 д е хаос-разтоварих го и всичко е в хаос,всъщност Сатурн си е точно товар,претоварване,в началото на транзита разваля нестабилното в края стабилизира останалото,очаквам до 2* след точния аспект да съм ремонтирал,стабилизирал гардероба ::)

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #646 -: Октомври 17, 2015, 03:37:13 pm »
Гадост-сатурниада продължава при мен :57: реших да попълвам луфтове на терасата с монтажна пяна,и сега ръцете ми са залепени,това чудо и с разтворител не се маха,че и хубави дрехи оклепах,като се замисля монтажната пяна е по Сатурн,заепи ми кожа и оклепа дрехи-съвпада с Венера :29:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #647 -: Октомври 17, 2015, 03:50:17 pm »
Гадост-сатурниада продължава при мен :57: реших да попълвам луфтове на терасата с монтажна пяна,и сега ръцете ми са залепени,това чудо и с разтворител не се маха,че и хубави дрехи оклепах,като се замисля монтажната пяна е по Сатурн,заепи ми кожа и оклепа дрехи-съвпада с Венера :29:

Венера, Венера в момента е  в  Дева, г-н Везни,което Ви прави прекалено капризен. Защо правиш ремонт с хубави дрехи, щом Сатурн ти е хвамнал Венера или си разчитал на Юпитер , че ще ти е в услуга като те предпази, уверявайки те колко сръчен (В Дева ) майстор си ?!?  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #648 -: Октомври 17, 2015, 04:01:15 pm »
Рени,сигнификатора на сръчността Меркурий ми е в опозиция със Сатурн,който е в падение в овен,ако съм сръчен в нещо не е в строителство и др.строителни дейности :012: у6д,Слънце също в падение,празен6д .Трябваше да сложа ръкавици,но за пръв път работя с такова чудо,а действащото СЗ в периода ми е съвпад с Марс- акцентира гоизбива ме на действие без много умуване и планиране :29:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #649 -: Октомври 17, 2015, 04:07:56 pm »
Рени,сигнификатора на сръчността Меркурий ми е в опозиция със Сатурн,който е в падение в овен,ако съм сръчен в нещо не е в строителство и др.строителни дейности :012: у6д,Слънце също в падение,празен6д .Трябваше да сложа ръкавици,но за пръв път работя с такова чудо,а действащото СЗ в периода ми е съвпад с Марс- акцентира гоизбива ме на действие без много умуване и планиране :29:

Именно, затова Юпитер ти е напомпал самочувствието в тази сфера, без нужните способности, умения. Ползвай помощ от другите (7-ми дом ), без значение за какво иде реч, докато Юпитер е в Дева . :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #650 -: Октомври 17, 2015, 04:08:07 pm »
Дава ли Сатурн  болест от вирусен тип? Единственият ми кофти транзит в момента е Сатурн квадратура асц и съм с такъв лош грип, че не знам на кой свят съм. Вкъщи съм, в леглото (Сатурн транзитира през 4 дом), ограничил ми е изявите, но пък прави тригон към Слънцето,У12, би трябвало да не подкопава, а да подкрепя жизнеността.  :017: Не си го обяснявам. 
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #651 -: Октомври 17, 2015, 04:17:14 pm »
Рени,тр.Юпитер в 6д,заедно с акцентирания от СЗ Марс явно ме активират да правя ремонти.Помощ за гардероба имах от най-добрия мебелист в града/добре че така стана че бях тръгнал да слагам планки на стените,което е сложно и уврежда фасона,достатъчно било да се укрепи шперплатовото дъно с винтове и ъглови планки .Малко излишно обаче му сменям старите панти на вратите с нов модел :017:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #652 -: Октомври 17, 2015, 04:21:02 pm »
Делфин, и аз съм  с вирус. Сатурн е на АСЦ, но едва ли той е виновникът за това неразположение, доста хора имат аспект Сатурн /АСЦ, но едва ли са болни, ако са взели превантивни мерки и са ограничили контактите, прекаленото физическо натоварване в периода.  :)
Щом при теб Сатурн е в 4-ти дом с квадрат към АСЦ, е добро време да сложиш край на някои твои страхове по делата на 4/10-ти  и да се отърсиш от прекалено много отговорности, скоито си се нагърбила от лично ествество, семейство, дом, родители. Всяка изолация,която налага в случая грип, е добор време за трезва преценка на вълнуваща те лично ситуация. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #653 -: Октомври 17, 2015, 04:30:07 pm »
Благодаря Рени  :08: Наистина точно това правя в момента, използвам времето да преразгледам поведението и отношението си спрямо някои събития и факти от живота си и си давам сметка на колко голямо напрежение се самоподлагам, а няма смисъл.
 :58:
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #654 -: Октомври 17, 2015, 04:32:18 pm »
По-скоро в мунданните положения ще има указания за грип. Тази навалица в Дева, която е в опозе с Нептун и Хирон. А днес и Луната е връх на тао.
Почти не се сещам за познат, който да не го изкара.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #655 -: Октомври 17, 2015, 04:34:55 pm »
Много хора са в момента с грип. Аз повече съм склонна да виня съвпада на марс и юпитер за това проявление. Юпитер в случая доста раздува нещата.
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #656 -: Октомври 17, 2015, 04:49:37 pm »
Започнах да търся причина в картата си, защото аз принципно съм много здрава и боледувам веднъж в годината. Но този вирус ме събори точно за един ден и вече съм на антибиотик, с такава невъзможна кашлица и тежест, че се чудя откъде се взе това чудо.  :smiley_confused1:
А съвпада марс/юпитер ми е в първи дом, но не аспектира нищо от натала ми.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #657 -: Октомври 17, 2015, 04:58:12 pm »
И при мен е така, delphin. Дори през последните дни толкова много пъти топях краката си в гореща вода, че имам чувството, че станаха вече по-нечувствителни към горещината. Преди това ми помагаше, разкарваше всяка една настинка за ден, а сега няколко дена ме мъчи. Може обаче да не е грип, понеже съм с хрема.
Ако търся транзити, всичките планети в Дева ми квадратират стелиума в Стрелец, Сатурн ми е в съвпад със Слънцето, така  че никак не е странно състоянието, в което съм.

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #658 -: Октомври 17, 2015, 05:07:51 pm »
Започнах да търся причина в картата си, защото аз принципно съм много здрава и боледувам веднъж в годината. Но този вирус ме събори точно за един ден и вече съм на антибиотик, с такава невъзможна кашлица и тежест, че се чудя откъде се взе това чудо.  :smiley_confused1:
А съвпада марс/юпитер ми е в първи дом, но не аспектира нищо от натала ми.

Съвпадът е в 1 ви дом, тоест физическото тяло е засегнато. При транзит на марс в първи хич не е странно човек да лепне вирус.  :)
Дори и без аспекти на други планети. Един съвет, без да звучи като реклама. Взимайте екстракт от грейпфрут-продава се в аптеките под формата на капки. Невероятен имунностимулант с ударна доза вит Ц. Сама го пробвах мин година и се учудих от действието-цяла година никакви грипове и бацили не ме ловяха.
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #659 -: Октомври 17, 2015, 05:13:22 pm »
Съвпадът е в 1 ви дом, тоест физическото тяло е засегнато. При транзит на марс в първи хич не е странно човек да лепне вирус.  :)
А при тези, при които няма транзити в 1 дом, как би могло да се обясни? Ако транзитите са в 7 дом, може би защото е в опозиция на 1 дом ли? Отделно, нямам нехармонични транзити към К6 и У6.