Автор Тема: Транзити на Сатурн  (Прочетена 290642 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #705 -: Ноември 07, 2015, 09:51:02 am »
Тери, мен не ме притеснява това,че картата е без час, ще ми бъде приятно да я разгледам.Пусни я или със Слънце на АСЦ или с час 12 на обяд.
Марс догодина ще спре в Стрелец, което е важно за нативите Юпитеров тип,АСЦ Стрелец,Слънце Стрелец и такива с планети/точки в 8-9°  по натал и прогресия, но да  ще се върне и до последните градуси на Скорпион, което също е интересно като тенденция и прояви. :-)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #706 -: Ноември 11, 2015, 10:38:22 pm »
Да споделя и аз личен опит от транзитен Сатурн в 5 дом:
- при съвпада му с нат. Плутон приключих сериозна връзка по тежък начин, дори нямах думата, месеци след това го изживявах много трудно
-малко след това направи опозиция със Слънцето и изпаднах в депресия, нямах никакво желание за живот, никаква енергия и жизненост
-доскоро беше в тригон с Луната, май не усетих кой знае какво от този аспект, нито положително, нито отрицателно
-при тригон с Марс трябваше да се сдържам, да съм дисциплинирана, усещах някакъв натиск да се контролирам, иначе ставаха изблици

Преди да излезе от 5 дом ще направи секстил към себе си, но не знам какво да очаквам. Сега не прави никакъв аспект и ми е спокойно  :012: но все пак влиянието му по темите в 5 дом се усеща, няма как май да е иначе...никакви забавления, никакво излизане, приятели, комуникацията с деца куца, не ми се прави нищо забавно, дори шегите на околните приемам сериозно, голям сухар съм, за любов и дума не може да става. Чакам с нетърпение  да се махне от 5 дом.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #707 -: Ноември 12, 2015, 08:53:51 am »
Благодаря за споделеното за транзита в пети дом. Не ме обнадеждаваш много :012: то в четвърти беше същата мизерия, ако ще продължи и в пети....

При теб в четвърти дом и през ИЦ не беше ли пак кофти?
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #708 -: Ноември 12, 2015, 08:58:51 am »
Благодаря за споделеното за транзита в пети дом. Не ме обнадеждаваш много :012: то в четвърти беше същата мизерия, ако ще продължи и в пети....

При теб в четвърти дом и през ИЦ не беше ли пак кофти?

Тери, много си е индивидуално. И при мен в момента е там, и е подобно усещането като при 666, но когато предишния път е минавал оттам, на тригона със себе си, съм започнала много важна, силна, вълнуваща връзка в живота си. Сатурн при мен е У7. Така че, .... по-добре да се види на фона на какво се случва този транзит. :)

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #709 -: Ноември 12, 2015, 09:54:26 am »
Сатурн при мен е У7. Така че, .... по-добре да се види на фона на какво се случва този транзит. :)

При мен също е управител на 7ми дом.
Тери, остават му още няколко месеца в 5-ти дом и го усещам по-леко. В началото беше много зле, опозицията със Слънцето ми беше най-тежка, тогава почнах успокоителни чак  :-X но не значи, че и при теб ще е толкова тежко. За 4 дом не съм го следяла, но през 2-те му години там си смених местоживеенето, но не бях щастлива от този факт. Сякаш стана насила, с мъка. Обаче сега осъзнавам, че това е била една от най-смислените ми постъпки и най-правилните решения  :)

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #710 -: Ноември 12, 2015, 10:00:04 am »
За опозицията със слънцето те разбирам, ужасен транзит е това, минах го преди няколко години. Но от пети дом Сатурн ще го квадратира, така, че -кажи речи същото :012:

А относно промяната в местоживеенето при транзита в четвърти дом, и при мен имаше промяна в жилищните условия, сега съм по-доволна.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #711 -: Ноември 12, 2015, 11:48:45 am »
При мен също е управител на 7ми дом.
Тери, остават му още няколко месеца в 5-ти дом и го усещам по-леко. В началото беше много зле, опозицията със Слънцето ми беше най-тежка, тогава почнах успокоителни чак  :-X но не значи, че и при теб ще е толкова тежко. За 4 дом не съм го следяла, но през 2-те му години там си смених местоживеенето, но не бях щастлива от този факт. Сякаш стана насила, с мъка. Обаче сега осъзнавам, че това е била една от най-смислените ми постъпки и най-правилните решения  :)

Аз имах опозиция със слънцето  в края на 2012. Този транзит не го усетих толкова, защото на фона на квадратите, които милия сатурнчо сътвори, си беше направо детска игра.  :012: Ужасно беше, когато квадратираше луната от 4 дом, после квадрат нептун, марс и асц. Когато мина през ИЦ смених града, университета, средата. През транзита му в 4ти, смених три пъти квартирата. Два пъти не по мое желание. Транзита през ИЦ беше гаден, бях принудена да остана в квартира с много кофти условия за период, по малък от година. След това дойде наградата -квартира, каквато исках.  :012: Паралелно  с преминаването му през Иц, последва и опозиция с мерка, пак мн кофти. Чувство на депресия отвсякъде. Освен това, когато беше в 4ти, за пръв път се замислях дали да не се прибера в БГ, теглеше ме на моменти натам, а обикновено не съм имала такива дилеми.
« Последна редакция: Ноември 12, 2015, 11:52:30 am от Flora »
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #712 -: Ноември 12, 2015, 11:56:58 am »
Аз имах опозиция със слънцето  в края на 2012. Този транзит не го усетих толкова, защото на фона на квадратите, които милия сатурнчо сътвори, си беше направо детска игра.  :012: Ужасно беше, когато квадратираше луната от 4 дом, после квадрат нептун, марс и асц. Когато мина през ИЦ смених града, университета, средата. През транзита му в 4ти, смених три пъти квартирата. Два пъти не по мое желание. Транзита през ИЦ беше гаден, бях принудена да остана в квартира с много кофти условия за период, по малък от година. След това дойде наградата -квартира, каквато исках.  :012: Паралелно  с преминаването му през Иц, последва и опозиция с мерка, пак мн кофти. Чувство на депресия отвсякъде. Освен това, когато беше в 4ти, за пръв път се замислях дали да не се прибера в БГ, теглеше ме на моменти натам, а обикновено не съм имала такива дилеми.

Сега гледах, че когато беше в опозиция със Слънцето е бил и в квадрат към себе си. Може това да е подсилило нещата и затова да съм била толкова зле психически. Скоро имах квадрат кум Уран и Нептун,но много не ги усетих, имаше разбити илюзии и това беше. Може би след 2 години кофти аспекти, които прави, вече съм претръпнала и свикнах. А и те се застъпват постоянно, вече и аз не знам кое какво ми е донесло точно..

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #713 -: Ноември 12, 2015, 12:00:32 pm »
И аз го чакам с последни напъни и градуси да се маха от 5ти.  :012: Ама преди да го дочакам , ще ми спретне и сатурново завръщане през декември. Иначе в 5ти влияе много зле и на егото-всеки го троши навсякъде, едва ли не да си повярваш , че за нищо не ставаш. Иначе за отношения, забавления и тн си много права. На мен ми направи опозе с венерата преди две год от 3ти дом, пак беве много депресарско.
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #714 -: Ноември 12, 2015, 12:17:55 pm »
То щото в 6-ти цветя и рози  :012: Де мине тоя трева не никне  :012:

Замислих се, че 5ти дом е огнен и мунданно, и в моята карта...та при мен май все материализира нещо, предишния път в 5ти дом не го броя, че съм била на около 10 години, но в 9ти дом ми материализира висшето образование, в първи ми материализира нещо свързано с физическото тяло, да го видим сега дъртака :012:
Frankly, my dear, I don't give a damn.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #715 -: Ноември 12, 2015, 02:02:44 pm »
Сега в кой дом ти е?
Над силата е само умението да я владеем!

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #716 -: Ноември 12, 2015, 02:17:42 pm »
Аааа, при мен вече затвори вратата на осмицата  :012:
Над силата е само умението да я владеем!

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #717 -: Ноември 12, 2015, 05:42:22 pm »
И аз го чакам с последни напъни и градуси да се маха от 5ти.  :012: Ама преди да го дочакам , ще ми спретне и сатурново завръщане през декември. Иначе в 5ти влияе много зле и на егото-всеки го троши навсякъде, едва ли не да си повярваш , че за нищо не ставаш. Иначе за отношения, забавления и тн си много права. На мен ми направи опозе с венерата преди две год от 3ти дом, пак беве много депресарско.

Флора, искаш ли да погледнеш от друг ъгъл казуса - според теб, кой /кои съфорумци тук, имат натален Сатурн в 5-ти дом ?  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #718 -: Ноември 12, 2015, 06:31:51 pm »
Аз :)
Над силата е само умението да я владеем!

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #719 -: Ноември 12, 2015, 07:33:19 pm »
Флора, искаш ли да погледнеш от друг ъгъл казуса - според теб, кой /кои съфорумци тук, имат натален Сатурн в 5-ти дом ?  :)

Доколкото съм чела от форума и по памет -akruks, alena и други  :012: Като под други разбирам хора, които са споделяли, но аз не се сещам точно кои.  :012:
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name