Автор Тема: Месечен хороскоп-лунар  (Прочетена 222985 пъти)

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #600 -: Март 03, 2016, 04:32:06 pm »
Хепи, може би си споделяла, но аз малко теми следя :)

Луната прави най-точен аспект със своя диспозитор Сатурн на МС - имаш ли емоционална потребност да изясните взаимоотношенията, да ги установите, структурирате и имало ли е събития около Коледа - малко преди и до сега? Питам, защото тогава Сатурн влиза в ретро сянка и ретроградието предстои (20 март - до август). Тъй като в натала ти Сатурн е ретро - очаквам сега ретро периодът да ти е силен. Той управлява Луната, значи и емоционално следва да си стабилна :)

Плутон на ДС, но от към 6 дом следва да наложи промяна - и в ежедневието и по отношение на партньорствата. При лунара в е секстил със Сънцето мунданно и в тригон с нат.СЛВ от една страна и нат.Венера и Плутон и тр. Юпитер и СЛВ от друга. Затваря ги до земен тригон. За мен ако се отработва промяна през ретроградието на Сатурн, който го управлява сега - ще е за хубаво :)
Над силата е само умението да я владеем!

Happy58

  • Гост
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #601 -: Март 03, 2016, 04:42:59 pm »
Хепи, може би си споделяла, но аз малко теми следя :)

Луната прави най-точен аспект със своя диспозитор Сатурн на МС - имаш ли емоционална потребност да изясните взаимоотношенията, да ги установите, структурирате и имало ли е събития около Коледа - малко преди и до сега? Питам, защото тогава Сатурн влиза в ретро сянка и ретроградието предстои (20 март - до август). Тъй като в натала ти Сатурн е ретро - очаквам сега ретро периодът да ти е силен. Той управлява Луната, значи и емоционално следва да си стабилна :)

Плутон на ДС, но от към 6 дом следва да наложи промяна - и в ежедневието и по отношение на партньорствата. При лунара в е секстил със Сънцето мунданно и в тригон с нат.СЛВ от една страна и нат.Венера и Плутон и тр. Юпитер и СЛВ от друга. Затваря ги до земен тригон. За мен ако се отработва промяна през ретроградието на Сатурн, който го управлява сега - ще е за хубаво :)

За ретропериодите на Сатурн не съм се замисляла  ??? . Преди Коледа и до сега ... нищо особено - говорим си с водния господин едни сладки-сладки приказки (но то това е от Нептун). Сатурн влиза в сянката на 9гр, а ние възстановяваме връзката, когато е на 5-6 някъде - ако това върши работа ....

Но Плутон определено поема щафетата от Уран (досега той ме побъркваше) - този лунар е нещо като прелюдия към това, което следва - а именно Плутон на Десц, с тригон към стелиума и оста на възлите.

Може пък водния господин да отпадне от играта :)

Ще видим :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #602 -: Март 03, 2016, 07:07:04 pm »
Осите на лунара повтарят наталните, с около 2гр изместване, при което МСлун съвпада с нат Сатурн, У7.
Сатурн не беше ли в края на 9д при теб?
 лун МС е в 9д, а не в 10-ти, лун АСЦ е в 12-ти дом, а не в 1-ви, лун 2д е в 1-ви, тъй че лунара не повтаря домовете на натала, а ги следва- това е различно , актуални ще са през месеца темите по 12-ти дом, кариерата и жизнената цел ще са свързани с чужбина, заради лун МС в 9д
лун Сатурн в лун 6д- повече отговорности и тежки задължения в работата
лун Юпитер У6, съУ10 в лун 3д- засилена делова комуникация/кореспонденция
лун Уран в лун 10д- неочаквани промени в работата, свързани с далечно пътуване

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 299
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #603 -: Март 06, 2016, 09:32:40 pm »
Хм.. Интересно... Ще споделя след месец.. Мерси отново, Акрукс!  :08:
ОВ: ШАнтав месец пълен с емоции... Но поне свърши всичко с добър край... Здравословни проблеми с баща ми се оказаха леки и с добри новини. Интригите в работата, ме измориха доста... В края на месеца, успях да изкъртя 4 дървени дограми сама  :57: Имаше ремонт... Но наистина вниманието ми се насочи в работата и в ремонтите, т.е обожавам ремонтите...
В текущия лунарен месец,  май нищо интересно има....

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #604 -: Март 07, 2016, 05:54:16 pm »
ОВ:В края на месеца, успях да изкъртя 4 дървени дограми сама  :57: Имаше ремонт... Но наистина вниманието ми се насочи в работата и в ремонтите, т.е обожавам ремонтите...
  лун Юпитер У4 в лун 1д, кото е в нат. 4д  - къртим джамове всекакви  :57:

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #605 -: Март 08, 2016, 09:35:00 am »
В деня преди пълнолунието започва новия ми лунар - като гледам ще продължава да ме тормози темата - дали ще събера всички пари за здравните теми. Не ми излиза от ума :( Луните са в 6 натален и 2 лунарен дом. Нещо друго особено май няма :)  ;D

Вчера поодрах колата на служебния паркинг. Не че има големи щети, но ме е яд, че послушах мъжа ми да не правя каско (понеже нямам инциденти от доста време .....)

Никъде не намирам подсказки - ни по транзити, ни в пълнолунието. Само в лунара - лун.Меркурий - У3 в натала е в 8 лунарен и 12 натален дом.

Другото, което ми се върти е - за ингреса ан МАрс в Стрелец - в критична зона е, а в натала ми е на ИС от към 3 дом.  ::)
Над силата е само умението да я владеем!

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #606 -: Март 08, 2016, 09:42:43 am »
Транзитен Марс ти е на к9, опозиция к3. Бъди по-внимателна тези дни.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #607 -: Март 08, 2016, 09:44:39 am »
И аз в събота се порязах, но нямам показатели в картата за това :)
Но аз имам обяснение - това беше бушона на натрупан гняв от моя страна. И добре, че се разминах с това, можеше и да е много по-сериозно.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #608 -: Март 08, 2016, 09:52:54 am »
Транзитен Марс ти е на к9, опозиция к3. Бъди по-внимателна тези дни.


Ооооо, Еми - това ще да е било :( Ами уж съм много добър шофьор, а вчера много внимавах по други причини, ама като е речено да става - става. И не ми стана приятно, но по-отвратително ми беше от визуализацията на реакцията на мъжа ми .... Наложи се да изслушам 1 вагон тъпотии ...



И аз в събота се порязах, но нямам показатели в картата за това :)
Но аз имам обяснение - това беше бушона на натрупан гняв от моя страна. И добре, че се разминах с това, можеше и да е много по-сериозно.

Марс на ИС?
Над силата е само умението да я владеем!

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #609 -: Март 08, 2016, 10:01:24 am »

Марс на ИС?

Точният съвпад беше на 29.Февруари. :) А и как свързваш 4 дом с порязването?
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #610 -: Март 08, 2016, 10:02:05 am »
Инцидент у дома :) Марс пробожда :)
Над силата е само умението да я владеем!

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #611 -: Март 08, 2016, 10:07:31 am »
Инцидент у дома :) Марс пробожда :)

:) Не бих го разглеждала чак така. Все пак трябва ми индикация за проблем с тялото. :)
С навлизането на Марс в 4 дом се активираха теми по семейственост, отношения, особено в деня предхождащ резването :) С настъпването на съвпада Марс, У9 върху Нептун, У7/8 - духовна близост, смисъл на отношенията, вътрешната им основа. И понеже темата беше конфликтна, затова казах, че порязването беше бушонът на напрежението у мен.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #612 -: Март 08, 2016, 04:27:51 pm »
Ами уж съм много добър шофьор, а вчера много внимавах по други причини, ама като е речено да става - става. И не ми стана приятно, но по-отвратително ми беше от визуализацията на реакцията на мъжа ми .... Наложи се да изслушам 1 вагон тъпотии ...
тр Луна У5 откъм 12д е квадратирала Венера У2, съУ7 в 8д, което точно оипсва ситуацията

wanesa24

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 158
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #613 -: Март 09, 2016, 12:55:43 am »
А ето го и моя лунар...Някой би ли го погледнал!Какво да очаквам с това слънчево затъмнение в 3 дом?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #614 -: Март 09, 2016, 01:09:58 am »
А ето го и моя лунар...Някой би ли го погледнал!Какво да очаквам с това слънчево затъмнение в 3 дом?
Затъмнението е в 5-ти дом и ще активира делата по този дом.
Лун. 3д в 5д показва засилена любовна комуникацция, срещи, ако се занимаваш с творчество също ще си продуктивна.