Автор Тема: Месечен хороскоп-лунар  (Прочетена 222870 пъти)

wanesa24

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 158
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #615 -: Март 09, 2016, 03:22:58 pm »
Затъмнението е в 5-ти дом и ще активира делата по този дом.
Лун. 3д в 5д показва засилена любовна комуникацция, срещи, ако се занимаваш с творчество също ще си продуктивна.

Благодаря Акрукс...допълвам само,че моят син започна нова работа.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #616 -: Март 09, 2016, 05:10:23 pm »
Благодаря Акрукс...допълвам само,че моят син започна нова работа.
Браво на детето! Да му спори работата!

Love-me

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 175
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #617 -: Март 10, 2016, 04:06:27 pm »
Да се включа и аз с един лунар. Изглежда ми интересен с тези разменени оси.

Както нямаше нищо особено в работата, от вчера (сякаш буквално затъмнението им дръпна спусъка) започнаха да изтляват всякакви проблеми и отдавна допуснати грешки от различни хора, които може сериозно да променят спокойната работна среда.
Тази лунация е важна за мен, защото идва и седмица преди рождения ми ден.

Ще съм благодарна на всякакви коментари.

« Последна редакция: Март 28, 2016, 03:12:21 pm от Love-me »
Serve, love, give

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #618 -: Март 10, 2016, 04:20:17 pm »
Как си го ковнала Марс на лун МС
Марс е У9, У2 в лунара, а лун АСЦ е нат 9д- работата ти, изкарването на пари имат ли връзка с чужбина или дейност по 9д? Акцентът ще пада в този дом през месеца, както и работата и парите, изкарани от нея, които може бързо да идват и бързо да харчиш- лун Луна У6 в лун 2д и съвпад с лун Уран У1.  Единдтвено тревожен е Плутон У9 в лун. 12д, ако има нещо, което да отежни месеца отново ще има връзка с 9д.

Love-me

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 175
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #619 -: Март 10, 2016, 04:27:46 pm »
akruks, работата ми е основно свързана с бизнес партньори от чужбина.
Но пък имам и едно планирано пътуване в чужбина през месеца. Дано да нямам проблеми с него. ::)
Serve, love, give

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #620 -: Март 10, 2016, 04:32:24 pm »
Лунарът ми, стартирал днес е с лун. АСЦ в края на нат. 9д, а лун СЛВ съвпада с нат Меркурий У1, У10 в 1д.

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #621 -: Март 12, 2016, 09:01:45 pm »
Значи имаш акцентирани 9,11, 3 дом в Лунара. Срещи с приятели, много комуникация, подвижност през месеца. Луната е извършила тригон с диспозитора си, и двамата са в огнени знаци - ще си енергична, с хъс и желание за по-голямата активност, която те чака.
Лунара почва ден след новолуние - подходящ период да започнеш обмисляни преди неща.

Мерка - У1, У5 малко ме смущава заради позицията си. Може без вина да те набедят за виновна в някаква ситуация, да те заблудят. Рибешкият стелиум ти е в 7 нат. дом затова го казвам, а и в Лунара имаш Марс на ДЦ.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #622 -: Март 12, 2016, 09:43:03 pm »
Относно Мерка У1, У5 се чудя дали няма да се занимава с някаква благотворителна дейност или пък да изкара пари от творчество/ изкуство посредством някаква публична изява.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #623 -: Март 12, 2016, 09:52:58 pm »
Мерка - У1, У5 малко ме смущава заради позицията си. Може без вина да те набедят за виновна в някаква ситуация, да те заблудят. Рибешкият стелиум ти е в 7 нат. дом затова го казвам, а и в Лунара имаш Марс на ДЦ.
  Марс ме притесни, че е У12, съУ6 в 6д, не за друго, а за набеждаването и обидите- моето не се губи всеки месец- майка ми не ме подмина вечерта на 9-ти, когато за п-ти път ѝ смених гумичката на кранчето на чешмата, че тя го затяга до краен предел и ги къса- докато баща ми беше жив редовно сменяше гумички по кранчетата, после мъжа ми, докато живеехме в къщата, сега на мен се пада тази чест през последните няколко години, но аз съм виновна пак, че тя няма усет за нищо, сигурно си мисли, че ѝ слагам калпави гумички, както напреди ме обвини за декодера, че съм била купила евтин, та затова не можела да си гледа телевизора, изобщо не асимилира, че проблемът е в нейната глава- удряла декодера с все сила отгоре над телевизора, че да се оправи и тръгне, понеже така и не разбра как да борави с дистанционното и избира каналите.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #624 -: Март 12, 2016, 09:55:39 pm »
Относно Мерка У1, У5 се чудя дали няма да се занимава с някаква благотворителна дейност или пък да изкара пари от творчество/ изкуство посредством някаква публична изява.
На прав път си- в рамките на лунара предстои представянето на втората ми поетична книга, която излезе през ноември  миналата година, но още не е представена пред публика.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #625 -: Март 12, 2016, 10:00:58 pm »
На прав път си- в рамките на лунара предстои представянето на втората ми поетична книга, която излезе през ноември  миналата година, но още не е представена пред публика.
Успех!

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #626 -: Март 14, 2016, 08:48:42 pm »
Акрукс, успех с книгата! Имаш Хубави предпоставки с този Мерк щом е стихосбирка.

Марса е У12, У6 затова мисля, че трябва да си нащрек за някакви скрити "врагове". От където не очакваш може да ти дойде. И все пак - Марс е с хубав аспект към Луната, тя е в негов знак, така че развръзката ще е в твоя полза.

Сега видях едно нещо и искам да питам  - трябва ли да ме тревожи акцентиран Плутон в Луната? Става въпрос за Плутон на лун. асц и лун. МЦ в съвпад с нат. Плутон.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #627 -: Март 14, 2016, 09:37:13 pm »
Сега видях едно нещо и искам да питам  - трябва ли да ме тревожи акцентиран Плутон в Луната? Става въпрос за Плутон на лун. асц и лун. МЦ в съвпад с нат. Плутон.
И къде е Луната в случая? лун Плутон на Асц, но откм 1-ви или 12-ти дом?

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #628 -: Март 14, 2016, 10:51:38 pm »
Луната е в лун. 3 дом в съвпад с Уран. И в лунара, и в натала Луната управлява седми дом.
Плутон е на асц. откъм 12 дом.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #629 -: Март 14, 2016, 11:29:47 pm »
Нали е лунар, не е солар, ще устискаш един месец  :)
Живея с Плутон в 12д на градус от АСЦ вече 52г - свиква се, даже си го заобичах там  :012: