Автор Тема: Месечен хороскоп-лунар  (Прочетена 222729 пъти)

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #660 -: Май 09, 2016, 12:17:57 am »
Да, има едни разходи, които отлагам, но трябва да направя.
Венера на К3 и големият земен тригон може да ударят едно рамо.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #661 -: Май 09, 2016, 01:18:51 am »
Този Лунар ми се струва малко по-интересен заради планетите по ъглите и акцента върху Меркурий и пети дом. Какво виждате по него?
акцент на 5д не виждам, празен е, а лун Мерк У5, У6 е в лун 3д- може да има приказки за любов и секс
лун Плутон  в лун 12д - очертава се кофти месец
лун Нептун у2 в лун 1д- илюзии, свързани с пари
лун Марс в 1-д= активност по отношение на кариера, поемане на отговорност и свързаните с това затруднения, ограничения- лун Сатурн в лун 10д също ретро
ретро Юпитер У11 в лун 7д- връщане към стари приятелства

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #662 -: Май 14, 2016, 06:32:21 pm »
Ето го и новия ми лунар :) Започва тъкмо, като влязохме при нотариуса. Луната е във 2 лун. дом и аспектира с квадрат оста тр.Венера + тр.Меркурий и нат.ЮЛВ към нат.Венера и нат.СЛВ. Венера е У2 в 8 дом. Имотът за който беше срещата е наследствен ан майка ми и ще остане за нас някой ден. Мисля, че картата много добре го обхваща :) През идния месец - продавачът следва да оправи документи, за да финализираме сделката :)

Това е лунарът, който съм усетила най-категорично и директно - може би защото участват двете планети с най-точен аспект в натала и аспектите са твърди, мажорни :)

Ще ходим в Гърция за 24 май - та виждам лун. АЦ на К5 :)


Вие как го виждате?
Над силата е само умението да я владеем!

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #663 -: Май 15, 2016, 08:33:38 am »
По 24 май го виждаме задръстено към гърция

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #664 -: Май 15, 2016, 01:09:41 pm »
Papy, това в лунара ли го виждаш или е прогноза от житейски опит?
Над силата е само умението да я владеем!

Happy58

  • Гост
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #665 -: Май 16, 2016, 09:22:31 am »
Papy, това в лунара ли го виждаш или е прогноза от житейски опит?

статистика  :57: :57:, но този път е официална, не от изследванията на Папи :)

на всички празници към/от Гърция си е задръстено :)

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #666 -: Май 16, 2016, 09:58:17 am »
Особено, ако комшиите се сетят да блокират границата точно по празниците :57:
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #667 -: Май 16, 2016, 10:13:53 am »
Аз съм си взела отпуска и мислим на отиване да тръгнем много рано в събота - 4-5ч призори, а на връщане да е след празниците - примерно на 25 май, но ще видим :) Аз и в петък бих си взела ден, за да тръгнем тогава рано-рано :) 
Над силата е само умението да я владеем!

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #668 -: Май 26, 2016, 09:22:42 pm »
Какво ще кажете за този лунар? Лун. Марс така разположен дали може да доведе до личностен взрив :) , а и Плутон е в лун. 3ти дом. Сатурн пък във 2ри лун. дом - да не вземе да докара някой недоимък. Лун. Меркурий и лун. Венера са в лун. 7, а лун. 7 е в нат. 1, лун. Юпитер е в лун.10 дом, лун.10 в нат. 5 - партньорствата би трябвало да са особено важни през месеца.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #669 -: Май 26, 2016, 11:05:39 pm »
Какво ще кажете за този лунар? Лун. Марс така разположен дали може да доведе до личностен взрив :)
Какъв взрив, лун Марс в 1д дава енергия, ще си активна по отношение на ежедневните задължения, тъй като е У6, може да започнеш да спортуваш, за да подобриш здравето, лун Плутон У1 в 3д- ще се налагаш чрез сила в общуването, сред близко обкръжение, ще искаш да ти се чува думата

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #670 -: Май 26, 2016, 11:16:15 pm »
Какъв взрив, лун Марс в 1д дава енергия, ще си активна по отношение на ежедневните задължения, тъй като е У6, може да започнеш да спортуваш, за да подобриш здравето, лун Плутон У1 в 3д- ще се налагаш чрез сила в общуването, сред близко обкръжение, ще искаш да ти се чува думата

Благодаря, Акрукс, точно това имам предвид под "взрив" - личностно избухване, активност. Ти казваш и силово общуване по Плутон.

Лун. Сатурн в лун. 2ри какво може да даде? Активността по лун. 7ми лични или делови партньорства може да засегне?
« Последна редакция: Май 26, 2016, 11:18:15 pm от Bobolina »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #671 -: Май 26, 2016, 11:29:15 pm »
Благодаря, Акрукс, точно това имам предвид под "взрив" - личностно избухване, активност. Ти казваш и силово общуване по Плутон.

Лун. Сатурн в лун. 2ри какво може да даде? Активността по лун. 7ми лични или делови партньорства може да засегне?
активността съм написала, че е по 6д, също и по 1д, на които Марс е управител в лунара
с Плутон в 3д- идеално е за фитнес, а Сатъра във 2д- строг разчет на финансите, няма да си позволяваш волно харчене на пари за щяло и нещяло

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #672 -: Юни 05, 2016, 05:30:20 pm »
Ето го и новия ми лунар :) Започва тъкмо, като влязохме при нотариуса. Луната е във 2 лун. дом и аспектира с квадрат оста тр.Венера + тр.Меркурий и нат.ЮЛВ към нат.Венера и нат.СЛВ. Венера е У2 в 8 дом. Имотът за който беше срещата е наследствен ан майка ми и ще остане за нас някой ден. Мисля, че картата много добре го обхваща :) През идния месец - продавачът следва да оправи документи, за да финализираме сделката :)

Това е лунарът, който съм усетила най-категорично и директно - може би защото участват двете планети с най-точен аспект в натала и аспектите са твърди, мажорни :)

Ще ходим в Гърция за 24 май - та виждам лун. АЦ на К5 :)


Вие как го виждате?

Вероятно защото лун.АС е на К5 - периодът е много любовен :) Притеснявах се от Венерината опозиция :)



В предстоящия лунар - гледам, че Слънцето и Венера съвпадат с нат.Марс, лун.АС е върху нат.Венера. Изглежда венерините теми ще бъдат застъпени отново. В натала ми тя върви ръка за ръка с Луната :) Пада се на РД на баткото.
« Последна редакция: Юни 05, 2016, 05:39:11 pm от a.l.e.n.a »
Над силата е само умението да я владеем!

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #673 -: Юни 06, 2016, 07:30:44 pm »
Аз очаквам емоционалният фокус да е около едни пари, които има да даваш по 12 домна тема - квадрата между Луната от 2 лунарен дом към Плутон в 12 лунарен. 12-домно - или крито от теб или се е изплъзнало от полезрението ти  :017: ::)


акцент на 5д не виждам, празен е, а лун Мерк У5, У6 е в лун 3д- може да има приказки за любов и секс
лун Плутон  в лун 12д - очертава се кофти месец
лун Нептун у2 в лун 1д- илюзии, свързани с пари
лун Марс в 1-д= активност по отношение на кариера, поемане на отговорност и свързаните с това затруднения, ограничения- лун Сатурн в лун 10д също ретро
ретро Юпитер У11 в лун 7д- връщане към стари приятелства

Давам ОВ по изтеклия Лунар. Наистина труден месец, неочаквани разходи и много работни задачи, които ми изцедиха силиците.
Новия Лунар ми изглежда малко по-лежерен...искам да се забавлявам и да си почина. У1 е Слънцето и е в сходящ съвпад с Венера  :cheer:
Луната е в 9-ти дом и има вероятност по работа да пътувам за няколко дни в чужбина. Но още е под въпрос. Като че ли Лунара потвърждава, че ще стане.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #674 -: Юни 07, 2016, 02:29:50 pm »
Един лунар, който да ми върне вярата в тях, беше предходният- много срещи, много комуникация , много нещо, изключително наситен месец.Всичко това го имаше отразено .
Новият от снощи ми е депресивен, то с този  непредвиден ранен  отпуск и бяс, че трябва да ми нареждат кога да го взема, когато Законът казва друго..Ще ми трябва време да се наглася на друг режим.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...