Автор Тема: Месечен хороскоп-лунар  (Прочетена 222766 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #750 -: Септември 17, 2016, 03:38:35 pm »
Учебната година е започнала, може би не са намерили подходящ заместник или, както често се случва, никой не си е размърдал зад-ника. И сега си им удобен познат вариант - колкото и да ти търсят и намират кусури, познатото зло е за предпочитане пред непознатото.  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #751 -: Септември 19, 2016, 06:46:05 pm »
ОВ:
Едва днес сутринта подписах договора, в час на Сатурн - преназначена съм за неопределено време, но на половин щат. Без заплащане за допълнителна работа.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #752 -: Септември 19, 2016, 06:48:42 pm »
Същите тарикатлъци значи, нищо ново под слънцето.
Официално се водиш на 4 часа, вършиш работа като за пълен работен ден и нищо не ти се плаща. Стажът и той тече наполовина, кофти...
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #753 -: Септември 19, 2016, 07:12:21 pm »
Така е, Лили. Днес за малко и аз се бях сдухала. Но прочетох една история, която ме опомни... https://www.facebook.com/gergana.nedialkova.5/posts/1281263171906828?pnref=story
Преди години мечтаех да ходя доброволка в Африка, днес гледам, че е модерно да се ходи в Уганда. Вече не искам - намерих я тук. По-добре да помагам на свои сънародници в нужда.
Реших да работя още известно време на тази работа и съм основно за опита, който получавам, и който ми се струва безценен за момента.
Факт е, че не може и без пари, но щам някой така е решил, той да си отговаря пред съдбата. Интересното е, че всичките ми колеги в страната са на пълен щат, дори и в малки селища и малки училища, а нашия шеф дори връща солидни суми бюджет. Та, факторът в случая е, не че няма пари. Може би е до това преди всичко да си човек, да цениш и уважаваш човешкия труд и да имаш добра душа.

Само осигурителния стаж е на половина. Всъщност ми е все тая, кой знае след 30 г. дали изобщо ще има пенсионно осигуряване  ;D

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #754 -: Септември 19, 2016, 08:24:15 pm »
ОВ:
Едва днес сутринта подписах договора, в час на Сатурн - преназначена съм за неопределено време, но на половин щат. Без заплащане за допълнителна работа.
Не е добра оферта, но временно е някакво решение. Предполагам, ще търсиш нещо по-добро.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

WhiteRose

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #755 -: Септември 28, 2016, 05:31:06 pm »
Здравейте. Този лунар ще бъде ли благоприятен за работа и във финансово отношение?

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #756 -: Октомври 24, 2016, 11:24:13 am »
Как Ви изглежда новия ми лунар?
Над силата е само умението да я владеем!

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 299
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #757 -: Декември 06, 2016, 04:27:31 pm »
Кажете ми, че поне този месец ме очакват хубави моменти ...   :-*

Happy58

  • Гост
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #758 -: Януари 02, 2017, 03:17:33 pm »
Имаш двойно подчертаване на нодалната ос при този лунар. :)
Тъй като не вярвам един лунар да донесе такова важно нещо, предполагам, че тр Уран е виновникът :) През август е обърнал в точна опозиция на Плутон, У8, в 7 дом. А твоя Уран е двойно скорпионовски .... и сега вече нещо му е писнало :) Спомняш ли си, дали през август е имало нещо ... случка, усещане, знаци ....

Happy58

  • Гост
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #759 -: Януари 02, 2017, 04:04:04 pm »
Честно казано, аз трудно бих изтълкувала лунара в насока прекратяване на интимни взаимоотношения. Нептун е в 7 дом, на Дсц - да не би да е временна ситуация .... Нека Нептун излезе от 9-я градус окончателно, а Уран 24-я .... за всеки случай ....

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #760 -: Януари 02, 2017, 04:18:40 pm »
Те бяха някакви партньорски/приятелски, но не и интимни от много много време. Макар и той да се надяваше да размисля на някакъв етап. Няма как да размисля, като интересите ми са в друга посока. Ето следващия лунар, от толкова съвпади ми се замайва главата...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #761 -: Януари 04, 2017, 03:49:10 pm »
Честита Нова година! :cheer:

Ето този изминал лунар ми донесе прекратяване на едни обременяващи няколкогодишни взаимоотношения. Признателна съм, чувствам се като преродена. :engel016:
Плутон в лун. 5д може да е трансформирал любовните отношения на този етап, лун  Нептун У7 до лун ДСЦ показва неяснотите и хлъзгавото партньорство, разположен в 12д показва кармичния характер на ситуацията, както и това, че може да продължи и занапред в този дух...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #762 -: Януари 04, 2017, 03:52:31 pm »
Те бяха някакви партньорски/приятелски, но не и интимни от много много време. Макар и той да се надяваше да размисля на някакъв етап. Няма как да размисля, като интересите ми са в друга посока. Ето следващия лунар, от толкова съвпади ми се замайва главата...
В този лунар има предпоставки за внезапно влюбване, създаване на отношения, които едва ли ще са трайни, накрая пак ще нахлуят в теб спомени за старата любов, неосъществена, идеалистична, но и хлъзгава, илюзорна.

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #763 -: Януари 04, 2017, 06:31:18 pm »
Плутон в лун. 5д може да е трансформирал любовните отношения на този етап, лун  Нептун У7 до лун ДСЦ показва неяснотите и хлъзгавото партньорство, разположен в 12д показва кармичния характер на ситуацията, както и това, че може да продължи и занапред в този дух...

Тези отношения бяха трансформирани от много много време. А в този дух вече не се виждам. За да поддържам някакво приятелство с него, той ще трябва да намери сили да се откаже от мераците си веднъж и завинаги, както и да ми се извини за някои сътворени простотии на финала. И пак няма да е приятелство както преди.


Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #764 -: Януари 04, 2017, 06:36:43 pm »
В този лунар има предпоставки за внезапно влюбване, създаване на отношения, които едва ли ще са трайни, накрая пак ще нахлуят в теб спомени за старата любов, неосъществена, идеалистична, но и хлъзгава, илюзорна.

Е това вече много ме озадачава. Тъй като съм влюбена и не търся друго партньорство. Ласкатели не липсват, но чак да стигна до отношения... аз съм много бавна в тези неща. ;D Но знае ли човек, ще видим в края на месеца.