Автор Тема: Месечен хороскоп-лунар  (Прочетена 222869 пъти)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #810 -: Март 14, 2017, 10:26:39 pm »
Ами това е сравнително краткосрочно, тъй че можеш да дадеш обратна връзка, но е съмнително,ако има нещо няма да е от туй или само от него .

месалина

  • Забрана за виждане
  • Full Member
  • *
  • Публикации: 225
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #811 -: Март 14, 2017, 10:44:18 pm »
Имам нужда от събития, дано са очакваните хубави. Ще се отчета.

Не е сложно да провериш основните и водещи прогресии. И да си направиш извод за периода.
Успех!

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #812 -: Март 20, 2017, 02:11:13 pm »
Този лунар ме обърква. Слънце и Венера на АЦ, както и Мерка и Уран в 1ви лун. дом, всичко това в Овен, а пък Юпитер в 7ми лун. и нат. - надявам се да не е "проспан" месец. Обаче Сатурн в 10ти, точно когато търся професионална реализация. Луна в 12 лун., както и лун. АЦ в 12 нат. :o - не виждам това как ще ми се хареса.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #813 -: Март 20, 2017, 06:34:24 pm »
Този лунар ме обърква. Слънце и Венера на АЦ, както и Мерка и Уран в 1ви лун. дом, всичко това в Овен, а пък Юпитер в 7ми лун. и нат. - надявам се да не е "проспан" месец. Обаче Сатурн в 10ти, точно когато търся професионална реализация. Луна в 12 лун., както и лун. АЦ в 12 нат. :o - не виждам това как ще ми се хареса.
Слънце, Венера в лун 1д на нат АСЦ е хубаво, на пари от работа и подаръци от партньора.  Сатурн в 10д - стабилност в професионално отношение, а Луната в 12д може да показва, че няма да се забавляваш много или пък тайна любов, тъй като е У5 в лунара, като цяло ще си по-прикрита през месеца.

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #814 -: Март 20, 2017, 06:42:46 pm »
...Луната в 12д може да показва, че няма да се забавляваш много или пък тайна любов, тъй като е У5 в лунара, като цяло ще си по-прикрита през месеца.

Благодаря, Акрукс, :58: напълно възможно е това. Обаче и от любимия ли ще е тайна, защото ако
ще е така, лошо. :-X  ;D

Друго нещо - 1 седмица ще съм в чужбина през този лунар, това как се вижда? :017:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #815 -: Март 20, 2017, 06:51:12 pm »

Друго нещо - 1 седмица ще съм в чужбина през този лунар, това как се вижда? :017:
оста МС-IC е в 9/3 дом, а ако държавата е островна , на море/океан, може това д апоказва Луната и АСЦ в 12д.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #816 -: Март 21, 2017, 02:33:44 pm »
Точно на островна държава отивам, да. :clap:

Една конфликтност в любовните отношения има нужда да се оправи, но не я виждам да стане, ти можеш ли да видиш аспект за това? Юпитер хубаво се е настанил в 7ми дом, но това може да е за служебно партньорство.
Юпитер е твой съуправител, ретрограден и в 7д- ще правиш ревизия на себе си партньорствата, някои може да отпаднат, заради опозицията с Меркурий У7; по отношение на любовта нещата ще се стабилизират- Луната У5 в знак на Сатурн У5 за отсрещната страна и в хармоничен аспект с него.

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #817 -: Март 25, 2017, 10:32:44 pm »
В този Лунар нещо петодомно да ви се вижда? На мен - да, заради осите на 5-7 дом и позицията на Луната. Искам нещо ново да влезе в живота ми, писна ми от стари пациенти покрай тази ретро Венера.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #818 -: Март 25, 2017, 10:57:06 pm »
В този Лунар нещо петодомно да ви се вижда? На мен - да, заради осите на 5-7 дом и позицията на Луната. Искам нещо ново да влезе в живота ми, писна ми от стари пациенти покрай тази ретро Венера.
лун. Марс У5 в лун. 5д- ще си активна в търсене на любов и развлечения, може да извършиш постъпка, която впоследствие да развали връзката, новите връзки ще са нетрайни, не само заради Марс, но и Уран в лун 5д, двете планети дават склонност към изневери, към смяна на партньорите, непостоянни поклонници, което е в противоречие на твоята високопоставена личност- Уран в опозиция с лун. Юпитер У1 в 10д.

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #819 -: Март 25, 2017, 11:04:08 pm »
Ех, пак греда.  :(
Ще го чакаме през май Гранде Аморе-то, значи  ;D
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #820 -: Март 28, 2017, 08:08:39 am »
В този Лунар нещо петодомно да ви се вижда? На мен - да, заради осите на 5-7 дом и позицията на Луната. Искам нещо ново да влезе в живота ми, писна ми от стари пациенти покрай тази ретро Венера.

ти сериозно ли,на ретро венера,изгоряла ,в изгнание и напъната от сатурн,преди възврат и пресичане на основна граница-асц. питаш за нещо ново петодомно
то само еднодневка-богомолка може да е тази новост, петодомното с отпочването - свършва

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #821 -: Март 28, 2017, 10:26:49 am »
Сериозно ;D
Обаче Венера няма нищо общо с асцендента. Наталният е в Козирог, а лунарният - в Стрелец. Не пресича никой от двата. Единият ще го квадратира.
Сега тече едно преосмисляне на венерините теми. При влизането ѝ обратно в Риби, където екзалтира, ще се доближи до моя СЛВ. Тогава очаквам онзи момент с "ахааа" и изясняването на концепцията какво, как и с кой искам. Та това изясняване допускам може да донесе и нещо ново.
Венера е ретроградна до 15 април, така че в рамките на този лунар може и да се появи нещо. Накратко: Вътрешните изменения водят до външни такива. На този принцип се базира прогнозата ми.
Не твърдя, че ще срещна съпругЪТ, но някое нормално момче - защо не.
« Последна редакция: Март 28, 2017, 10:30:17 am от The_One »
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #822 -: Март 28, 2017, 10:54:01 am »
обаче венера сигнификатор на връзките,не за обувки
юпитер в знак на връзките -ретро,у АСЦ. в лунара и УСЛВ в натала
диспизитора му венера също ретро и в недобро състояние за отпочване на читава връзка
марс  дисп.на венера фаулиран в телец
от 8 април става ретро и сатурн ,у наталния асц.в знаков квадрат към  нодалната
и плутон в 1 тр. каре У7 луна

айде ще почаме месец дали ще ....или не би...

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #823 -: Март 28, 2017, 11:01:34 am »
Само ретроградията ме тревожат. Напрегнатите аспекти при мен често са тригер. Иначе си права - общата картина не е цветуща. Но...овенска му работа - с главата напред  ;D
« Последна редакция: Март 28, 2017, 11:22:52 am от The_One »
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #824 -: Март 28, 2017, 03:04:08 pm »
Възврат ми предстои след една година. Сатурн дори не е влязъл в знака на наталния. Предстои ми съвпад на Сатурн с Марс. Но за сатурнов възврат да говорим при положение, че Сатурн дори не е направил ингрес в Козирог - за мен е несериозно.

Коя Венера е "напънал" Сатурн? Към наталната има един далеееечен, но знаков тригон. Или вие от сега гледате далеееечния и незнаков квадрат на Сатурн, който някога си - доооста след интереса в Козирог, ще прави квадрат към Венера. В края на 2018 г.!
Тази астрология съвсем едно към гоьтере я подкарахме. Знаци, градуси, орбиси...много важно :91:
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.