Автор Тема: Месечен хороскоп-лунар  (Прочетена 223099 пъти)

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #885 -: Юни 29, 2017, 10:24:34 am »
Ако не си се отказала - регистрирай си Заявлението с входящ номер в деловодството (ти не ги молиш, ти заявяваш волята си и ги уведомяваш за това). И ако не си сигурна какви права имаш - можеш да се обърнеш и към Инспекцията по труда. Явно са решили да те разиграват, за да те експлоатират по-дълго.
Над силата е само умението да я владеем!

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #886 -: Юни 29, 2017, 09:07:36 pm »
Геривас, не ти се разбира много, но ако имаш проблеми с някой отвореняк работодател, давай по същество да го наиграем. Даже ако искаш, и админа няма против, направи си отделна тема, за да има следимост. Иначе чети КТ, консултирай се с Инспекцията.

Обаче ти не си ясна. Каква ти е мисията? Май грешиш в отношенията с работодател и субординирани.

Ако искаш свободата, ще я постигнеш. Ако не искаш да напускаш, има начини да подобриш статуса си.

С това стопиране и запориране на възнаграждение става ясно, че работодателя ти е установил трудовите правоотношения много далеч от правилата. Такива най-лесно се вкарват в пътя и са ми любими. С тях трябва да се борави твърдо и категорично, безапелационно.

Най-важното е да следваш съветите да внимаваш какво подписваш, най-добре нищо, и в никакъв случай да не се поддаваш на провокации за дисциплинарни уволнения. Ще вземат да те поразкарат, смешници. Ще те уволнят дисциплинарно на кукуво лято и само, ако ти го позволиш. Отвореняци, злоупотребяващи с невежество и страх.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #887 -: Юни 30, 2017, 10:13:57 am »
Геривас, не ти се разбира много, но ако имаш проблеми с някой отвореняк работодател, давай по същество да го наиграем. Даже ако искаш, и админа няма против, направи си отделна тема, за да има следимост. Иначе чети КТ, консултирай се с Инспекцията.

Обаче ти не си ясна. Каква ти е мисията? Май грешиш в отношенията с работодател и субординирани.

Ако искаш свободата, ще я постигнеш. Ако не искаш да напускаш, има начини да подобриш статуса си.

С това стопиране и запориране на възнаграждение става ясно, че работодателя ти е установил трудовите правоотношения много далеч от правилата. Такива най-лесно се вкарват в пътя и са ми любими. С тях трябва да се борави твърдо и категорично, безапелационно.

Най-важното е да следваш съветите да внимаваш какво подписваш, най-добре нищо, и в никакъв случай да не се поддаваш на провокации за дисциплинарни уволнения. Ще вземат да те поразкарат, смешници. Ще те уволнят дисциплинарно на кукуво лято и само, ако ти го позволиш. Отвореняци, злоупотребяващи с невежество и страх.

Работодателите не запорират възнаграждения, това по всяка вероятност е запор по искане на ДСИ/ЧСИ.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #888 -: Юни 30, 2017, 10:39:53 am »
На последната ми работа имаше незаконни финансови глоби – за малки закъснения и други дребни провинения, които не бяха регламентирани в трудовия договор. Но... минала история, там останаха да работят само нещастници, които не умеят да правят нищо друго.  :)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #889 -: Юли 07, 2017, 07:40:37 pm »
Малко ОВ по лунара, който тече в момента: баща ми купи от негов приятел едно колело, доста запазено уж, за мене, после се оказа, че аз ще трябва да му ги връщам тези пари, а мислех, че е подарък. Както и да е, обаче с това колело ми се налагат често разходи: онзи ден за нова вътрешна гума, понеже някакъв изрод беше сложил на велоалея едно ножче, който направо ми разкъса гумата, днес пък за нови педали, понеже на левия резбата му се развали. Нещо и лагерите играят на предната гума, ще видя как ще се оправи.
Излязох в отпуска, бях планирал пътуване, даже отидох, обаче нещата се оказа разочароващи и се върнах набързо. За капак, си изпуснах мобилния телефон, сглобих го, засега работи, ама кой знае...
« Последна редакция: Юли 07, 2017, 10:22:13 pm от Veselin »

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #890 -: Юли 10, 2017, 07:35:34 pm »
Нептун в лун 6-ти- може да се вкараш пак във филми оп отношение на здраве и работа, но докато транзитира през 1-ви ще си все склонен към самоизмама, илюзии и фантазии.
akruks, оказа се права, отново се заформи поредната интрига, че могат да ни вземат обекта на франчайз други хора и че можем да останем без работа. Дано да е по-скоро безпричинно безпокойство от моя страна! С колегата ми лично смятаме, че ще е най-добре или в края на септември или в началото на октомври, след следващия ретрограден Меркурий, понеже тези, които сключиха договори през април, сега са много недоволни и мислят за прекратяване или пък за взимане на втори обект, само и само да си увеличат приходите с още мъничко.

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #891 -: Юли 11, 2017, 08:41:11 pm »
Тази 5-домна Луна с Плутон при нея дали не означават, че трябва да си купя от Веско билети за забогатяване? :29: Че и в тригон с Венера и Юпитер. При МС на К3 може би кратко служебно пътуване или ново служебно предложение? :017: Този Юпитер във 2ри на забогатяване или на харчене трябва да е, нещо все съм в преразход в последно време. Уран в 8 лун. 1 нат. малко плашещо ми стои...

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #892 -: Юли 11, 2017, 10:21:46 pm »
Тази 5-домна Луна с Плутон при нея дали не означават, че трябва да си купя от Веско билети за забогатяване? :29: Че и в тригон с Венера и Юпитер.
Ела, ела, тъкмо ще се запознаем на живо, а дали ще си купиш, сама ще решиш.  :) Уран не е толкова страшен, поне не винаги.

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #893 -: Юли 12, 2017, 01:15:13 pm »
Наистина ми е странно с този лунар - не би ли трябвало месецът да е късметлийски все пак... А започнах да трупам загуби по една сделка, може да е временно, но не ми харесва. Вие виждате ли в картата аспекти за неблагоприятно развитие?

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #894 -: Юли 12, 2017, 02:11:59 pm »
Може би защото К2 лунарно попада върху съвпада ти Юпитер - Сатурн и заради това.

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #895 -: Юли 13, 2017, 09:21:26 pm »
Сатурн в 4 лун. - пак ремонти, в доста неподходящ момент. Само ми пакости в последните месеци, по различни домове. А не го отразих въобще като гледах картата, уж да не програмирам събития. 

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #896 -: Юли 13, 2017, 09:32:47 pm »
По-скоро, защото транзитен Сатурн попада върху натален Нептун, който е съУ12 - стари и скрити проблеми излизат на повърхността, на които преди не им е обръщано внимание.

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #897 -: Юли 13, 2017, 10:16:44 pm »
Дали би могло да се стигне и до спешна смяна на жилището според този лунар, това се чудя вече.  ::)

..Сега уточних, че до началото на септември няма да се местя, а за след това - ще видим. Така че няма да е по този лунар. :)
« Последна редакция: Юли 13, 2017, 11:56:31 pm от Bobolina »

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #898 -: Юли 17, 2017, 05:27:57 pm »
Търся кой от следващите няколко лунари ми показва смяна на жилището (ако изобщо). Харесах този, вие какво ще кажете:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #899 -: Юли 17, 2017, 06:40:21 pm »
Търся кой от следващите няколко лунари ми показва смяна на жилището (ако изобщо). Харесах този, вие какво ще кажете:
не виждам указания за смяна на дом/населено място, но по отношение на любовта ще е успешен