Автор Тема: Месечен хороскоп-лунар  (Прочетена 222771 пъти)

Happy58

  • Гост
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #105 -: Юни 13, 2014, 08:52:57 am »
Благодаря ти много, akruks!
Дано да си права и да има нов/а колега/колежка.

Веско, ти си в ЛГ4 - не бягай от работа, каквото и да ти струва това - ще платиш скъпо, ако недоволстваш и се опитваш да минаваш по-леко. И бъди по-оптимистичен. Ако вида работа те устройва, не "ритай срещу ръжена"

Happy58

  • Гост
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #106 -: Юни 13, 2014, 12:07:07 pm »
Защо да си плащам? Вече доста пари дадох и се набутах покрай тази работа. Мисля, че заслужавам много повече и ще си го взема по един или друг начин!
Нямам намерение да работя по повече от 8 часа на ден, не е законно, освен това се чувствам много уморен, и физически и психически, и не знам докога бих издържал така. Не се опитвам да минавам леко, просто искам да работя колкото ми се полага по закон, не повече. Освен това, трябва да има и поне един почивен ден, в случая, най-удачен ще е неделя.

щом казваш :), така да бъде :)

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #107 -: Юни 13, 2014, 12:34:01 pm »
Планирам след сесията няколко пътувания - 2-3 дена на море с приятели, после евентуално до други градове, за които от много време се каня. По този лунар ще ми се осъществят ли плановете - гледам има някакви акценти по 9ти домове, но те пътуванията са сравнително близки, пък и 9ти дом е висшето образование. Нещо друго виждате ли интересно в този лунар?  :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #108 -: Юни 14, 2014, 01:33:03 am »
Планирам след сесията няколко пътувания - 2-3 дена на море с приятели, после евентуално до други градове, за които от много време се каня. По този лунар ще ми се осъществят ли плановете - гледам има някакви акценти по 9ти домове, но те пътуванията са сравнително близки, пък и 9ти дом е висшето образование. Нещо друго виждате ли интересно в този лунар?  :)
9д може да е работа в съда, а иначе на море ще ходиш- лун 5д в 12д, както и до други градове- лун Юпитер в лун 3д дава разширение на делата по 3д, много кратки пътувания, засилена комуникация, а понеже Юпи е естествен У9 може да подпишеш договор за работата, за която споменах

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #109 -: Юни 14, 2014, 02:33:09 am »
Мерси, Акрукс - на края на месеца ще кажа!  :)

MayFlower

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 457
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #110 -: Юни 15, 2014, 11:14:48 am »
А какво мислиш за това новолуние в 9 дом, че и Юпитер там? Нямам намерение нито да почвам второ висше или някакво обучение, за пътувания зад граница не мисля и затова се чудя. Всъщност, мечтите не бяха ли също по 9 дом?
Първо, извинявам се че се намесвам в дискусията ви с Акрукс!
Второ, нали става въпрос за 9-ти дом, затова реших да се включа :)

Има ли вероятност да се занимаваш с дела, да се отнасяш към съдебни инстанции?
Ако това не е валидно предположение, програмата която ползвам твърди, че това е силна лунация за автори, писатели, всичко свързано с книги и публикации, не зная ти дали имаш отношение към такава дейност.
Може да преосмислиш своите философски и спиритуални виждания и вярвания.
Точно както и ти предполагаше, обясняват че при лунация в 9-ти, може статуквото да не те удовлетворява, ти самия да мечатеш за по-широки хоризонти (работа, учене, и т.н. ), начинът ти на мислене да стане по-експанзивен.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #111 -: Юни 15, 2014, 12:45:20 pm »
Какво бихте казали за този ми лунар?Благодарности отново за мненията.
« Последна редакция: Юни 21, 2014, 02:23:45 pm от MoonLight »
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #112 -: Юни 15, 2014, 12:48:38 pm »
Според мен са възможни материални придобивки.  :P Някакви финанси, добре да ти дойдат.  :012:

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #113 -: Юни 15, 2014, 12:51:27 pm »
Според мен са възможни материални придобивки.  :P Някакви финанси, добре да ти дойдат.  :012:

 :72: От 7дом ще са.  :-*
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #114 -: Юни 20, 2014, 05:06:47 am »
Днес ми стартира новия Лунар, ще се радвам да чуя мнения по него

Happy58

  • Гост
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #115 -: Юни 20, 2014, 09:29:44 am »
Акрукс, :) - майстора пита чираците ? :)

а защо само тази карта? - няма ли и другата, с натала да сложиш?
« Последна редакция: Юни 20, 2014, 09:36:48 am от Happy58 »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #116 -: Юни 20, 2014, 09:32:51 am »
Акрукс, :) - майстора пита чираците ? :)

а защо само тази карта? - няма ли и другата, с натала да сложиш?

Сега се усетих, че моя лунар е започнал снощи :) А се чудех, на какво се дължи нещото, което стана по това време :)
Не се имам за нещо повече от другите, дори напротив- има сред пишещите много по-знаещи от мен!
 Лунар + натал е безпредметно, пропуснах само да упомена, че осите се припокриват- лун АСц е в 1д и така нататък
 При теб доколкото си спомням Луната ти е в козирог и няма как твоя Лунар да е стартирал снощи  ::)

Happy58

  • Гост
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #117 -: Юни 20, 2014, 09:38:11 am »
Не се имам за нещо повече от другите, дори напротив- има сред пишещите много по-знаещи от мен!
 Лунар + натал е безпредметно, пропуснах само да упомена, че осите се припокриват- лун АСц е в 1д и така нататък
 При теб доколкото си спомням Луната ти е в козирог и няма как твоя Лунар да е стартирал снощи  ::)

да, права си, току-що установих, че съм се объркала - миналия месец беше на 19, сега е било на 15 юни. И Асц му е в 8 дом, на куспидата - добре поне, че е Венера в телец :)

а относно първите ти коментари - не е необходимо ти да се имаш за нещо повече - важното е, че много хора тук очакват твоето включване. Естествено, че има и други, но това не омаловажава твоя принос. А и "чираците" сме повече от вас :)  :clap: :08:

Happy58

  • Гост
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #118 -: Юни 20, 2014, 09:45:34 am »
Днес ми стартира новия Лунар, ще се радвам да чуя мнения по него

да опитам да се изкажа - У7 е в 1 дом, но прави опозиция с Уран в него, Луната е в 7 дом - значи този 7 дом ще ти е "поле за действие" ? СЛВ е в 1 дом - сама ще действаш - абе нещо ще раздаваш "правосъдие" на някой :)

У1 наближава полусекстил (ако въобще го гледаме) с У11 - среща с приятел?

Бернадет Брейди обръща внимание и когато СЛВ е в един градус с някоя планета - в случая е Венера, У1 - тълкува го като наблягане през периода върху темата на планетата, комбинирано с това, че СЛВ е в 1 дом - значи много силна твоя изява - само от теб ще зависи, трябва да действаш.
« Последна редакция: Юни 20, 2014, 09:54:13 am от Happy58 »

MayFlower

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 457
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #119 -: Юни 20, 2014, 11:20:17 am »
Акрукс, по картата на лунара само, бих казала следното:
-предложение за започване на работа, свързана с много хора и общуване, лично на теб също ще ти допадне
-засилени комуникации с чужбина
-подарък, пари, някакви придобивки от другите, незаработени и закупени от теб самата
-възможно е да имаш конфликти/скарвания и избухвания със заобикалящите те хора, да си по-агресивна и нетърпелива
-ще бъдеш силно забелязвана от околните с Луна на ДЦ и Слънце на АЦ
-неоснователни притеснения свързани със здравето ти

Иначе аз винаги налагам и лунар върху натал за по-конкретно инфо, но щом осите се припокриват този месец, ще можеш да работиш и оползотвориш даденостите на радикса.