Автор Тема: Месечен хороскоп-лунар  (Прочетена 222828 пъти)

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #195 -: Август 13, 2014, 10:46:24 pm »
Малка процедура с месна упойка. Пък и е за разкрасяване, така да се каже. Ей ги там Венера и Юпитера на лъвския АС.

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #196 -: Август 13, 2014, 10:47:32 pm »
Благодаря ви.
Дано и други благини по 8ми дом донесе този лунар :012: :012: :012:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #197 -: Август 14, 2014, 01:17:42 pm »
Аз още не съм си тълкувала моя, а нали по едно време ни стартират лунарите  :)
В твоя има повтаряне на осите- лун АСЦ в 1д, лун 2д във 2д и т.н., което показва месец, който ще е значим, с нещо ще бъде запомнен, важен в дадено отношение за бъдещето
лун Плутон в 1д ще ти дава нужната сила да посрещнеш всякакви предизвикателства, лична трансформация, промяна на физическо или личностно ниво, като това може да е свързано с колектив, приятелства, да имаш финансова подкрепа от приятел/и
Ще се занимаваш с финансите на другите през месеца или с окултни/духовни практики, ще блеснеш в тези среди с лун Юпитер У1 в 8д лъв, ще се радваш на любов и уважение от страна на партньора, приятелите, сред младите хора

Цитат
окултни/духовни практики, ще блеснеш в тези среди с лун Юпитер У1 в 8д лъв

Цитат
ще се радваш на любов и уважение от страна на приятелите, сред младите хора

Давам обратна връзка  :clap: 

Акрукс,ме подсети че е време за споделяне и за нов лунар ;)
« Последна редакция: Август 14, 2014, 01:19:32 pm от Рени »
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #198 -: Август 14, 2014, 05:24:15 pm »
Можете ли да ми помогнете с този лунар. Този съвпад на осите ми е странен - сигурно ще е важен месец + фактът, че точно на датата, на която е лунарът имам ингрес на прогресивна луна в овен.
взжен месец показва припокриване на осите- лун АСЦ съвпада с нат АСЦ, лун К2 с нат К2 и така нататък...
При теб лун Плутон в лун 12д и лун Иц в 12д показва, че ще се усамотяваш, общуването с другите ще е главно у дома ти, ще си загрижена за дома и семейството, нови запонанства, партньори, но и край на любов, особено ако е било тайна връзка.
Честито ти пр Луна в овен, все още е в 11д, ще срещнеш пламенни и активни приятели

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #199 -: Август 14, 2014, 06:01:02 pm »
Нямам тайна връзка и сериозно се надявам сегашната да не се разпадне  :)
Няма да се разпадне, споко  :13:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #200 -: Август 15, 2014, 10:59:16 am »
И моят нов лунар вече влезе в сила и ще бъда благодарна за коментарите ви по него. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Happy58

  • Гост
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #201 -: Август 15, 2014, 12:53:13 pm »
Рени, виж какви хубави 3 и 5 лунарни имаш :)

Някой приятел ще ти дойде на гости :) и ще правиш събиране.


Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #202 -: Август 15, 2014, 01:43:16 pm »
Рени, виж какви хубави 3 и 5 лунарни имаш :)

Някой приятел ще ти дойде на гости :) и ще правиш събиране.

Ха,ха -това ли пише тук ?!?  :012:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Happy58

  • Гост
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #203 -: Август 15, 2014, 02:03:02 pm »
Ха,ха -това ли пише тук ?!?  :012:

лун 11 в нат 4 и в/у Слънце/СЛВ, комбинирано с пълен лун 3-ти + лунСЛВ в/у лун11 .... но понеже лунУ1 е в лун4 ще ти се иска сигурно да ги събираш у вас :)

има доста работи .... май е време да вземе някой да преведе информацията от руския сайт на български .... че да можете да си ги разчитате сами - за теб няма да е никакъв проблем с такива насоки

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #204 -: Август 15, 2014, 03:30:22 pm »
И моят нов лунар вече влезе в сила и ще бъда благодарна за коментарите ви по него. :)
Отпътуване надалеко за теб или член от семейството.
Стар здравословен проблем може да напомни за себе си, като се обостри- зъб, цистит или гинекологичен. Няма да ти липсват и този месец забавления, срещи с приятели, както и общуване в астро форума.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #205 -: Август 15, 2014, 04:21:01 pm »
Благодаря ви за вниманието ,Happy и Akruks. :38:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

zoh

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 149
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #206 -: Август 15, 2014, 05:43:21 pm »
Ето и картата на моя предстоящ лунар. С лунарен АСЦ в 4 натален и Сатурн и Марс на него, трябва ли да се притеснявам до домашно му ?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #207 -: Август 15, 2014, 07:25:02 pm »
Ето и картата на моя предстоящ лунар. С лунарен АСЦ в 4 натален и Сатурн и Марс на него, трябва ли да се притеснявам до домашно му ?
Може да имаш домашни задължения, които да са ти в тежест, по-притеснителен е лун Нептун в лун 4д- пази дома си от крадци и измамници, пази се също от нежелана бременност
лун Мц в 1д, лун Слънце в лун 10д, както и лун Десц в 10д- по отношение на кариера, партньорства, приятели няма от какво да се оплакваш през месеца, всичко ще е ок

tele

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #208 -: Август 15, 2014, 08:25:47 pm »
Отпътуване надалеко за теб или член от семейството.
Стар здравословен проблем може да напомни за себе си, като се обостри- зъб, цистит или гинекологичен. Няма да ти липсват и този месец забавления, срещи с приятели, както и общуване в астро форума.


Akruks, кое прогнозира :
"Стар здравословен проблем може да напомни за себе си, като се обостри- зъб, цистит или гинекологичен",  моля те обясни  O:-) :smiley_confused1:

zoh

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 149
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #209 -: Август 15, 2014, 09:35:09 pm »
Лун асц в 12д, лун АСЦ в лун 12д, където е лун У5- тайна любов или ще лежиш в болница покрай бременност,  защото Луната е в лун 1д


Да дам ОВ към настоящия момент, въпреки че още не е пруключил.  Имаше възобновяване на едни тайни отношрния. За Cега бременост -няма!