Автор Тема: Месечен хороскоп-лунар  (Прочетена 222842 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #270 -: Януари 09, 2015, 08:48:22 pm »
И тъй като Плутон не носи нищо  хубаво, затова предполагам пак лошо събитие по 8 дом.
Плутон носи много хубав секс, в комбинация с Венера големите пари, не го обиждай така

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #271 -: Януари 10, 2015, 09:12:56 am »
Благодаря, akruks!
Според мен, сигурно ще е нещо свързано с работата - може да ни орежат пак с много заплатите, да се стигне до пререкания.
Дано да не се окажа прав, но като гледам Сатурн във 2 дом върху Слънцето, а и Уран в 6/2 дом, нищо друго не ми хрумва.
« Последна редакция: Януари 11, 2015, 07:00:40 pm от Veselin »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #272 -: Януари 10, 2015, 12:31:45 pm »
Весо, кой заприхожда стока, която не е дошла? Все някой човек трябва да е, не от само себе си да е станало. Това е грешка в счетоводството им и трябва да понесе отговорност съответното лице. И е сериозно нарушение спрямо вас, вие най-малко имате вина. В такъв случай не знам в кой орган трябва да се подаде жалба, може би в Данъчното и в Инспекцията по труда. Но това е в случай, ако твърдо си решил да си търсиш правата, не си намерил друг , по-компромисен начин да решиш този проблем с тях и така рискуваш да си изгубиш работата.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #273 -: Януари 10, 2015, 01:21:01 pm »
Къде се съхранява подписаната стокова разписка? Нека ви я предоставят като доказателство. Или ще ви фалшифицират и подписите?
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #274 -: Януари 10, 2015, 01:36:57 pm »
Би трябвало в София при тях да са оригиналите, предоставени им от доставчиците (Куадрант, Интерснак, Нестле и т.н.), а при нас копията, но при нас единствените копия на стокови с незаприходена стока съм открил от април - май 2014, когато са работили там съвсем други хора и са ги освободили с цялостна ревизия, при която би трябвало всичко да  е било коригирано.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #275 -: Януари 10, 2015, 01:39:03 pm »
Хаос със счетоводтството. Поискай да сканират оригинала, който си подписал, и ви го го изпратят. Какви други документи за получена стока подписвате? Служителят, който не е внесъл нужната корекция, трябва да понесе отговорност. Вие сте си направили труда да ги уведомите, че стоката не е дошла.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #276 -: Януари 10, 2015, 01:40:55 pm »
За пръв път чувам такава простотия- да се заприхождава стока, която не е дошла...  :017:

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #277 -: Януари 10, 2015, 02:02:03 pm »
Хаос със счетоводтството. Поискай да сканират оригинала, който си подписал, и ви го го изпратят. Какви други документи за получена стока подписвате?
Само стокови разписки.
Поисках да ги изпратят, но досега не съм получил никакъв отговор.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #278 -: Януари 10, 2015, 02:18:32 pm »
Че аз още преди 2 седмици им пратих искане за едното заприхождаване, още по него не са изпратили стоковата, камо ли по вчерашното. А има поне за още 4 други, по които също нямам отговор, а те са още от преди 2 месеца.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #279 -: Януари 10, 2015, 07:08:41 pm »
Според мен, сигурно ще е нещо свързано с работата - може да ни орежат пак с много заплатите, да се стигне до пререкания, тъй като продължават да ни заприхождават стока, която не сме получили и да се наложи да напусна или да се стигне и до по крайни действия.
такова "орязване" на заплатите не се ли прави след ревизия, при която се установяват несъответствия за получена-продадена стока?
Какви са тези заприхождавания, нали като получиш ти или колежката стока я проверявате и тогава си слагате подписа на фактурата, единия екземпляр, който остава за вас в павилиона?
Че то според твоите приказки може цял ТИР да ти начислят, що за безумие?!  :-\
Определено има нещо гнило в тази верига павилиони, щом в нашия град не я допуснаха  ::)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #280 -: Януари 10, 2015, 08:46:16 pm »
Така е, ама това са стари неща, които колежки преди мен и колежката ми не са заприходили (уж де)...

dani

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 45
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #281 -: Януари 13, 2015, 05:06:54 pm »
Здравейте,това е настоящият ми лунар и понеже скоро пуснах хорар за работа и това е, което много ме интересува,реших да питам дали този лунар показва работа? Виждам тригон м/у У6-Луната и Слънцето-У7,а също и секстил на Луната със Сатурн(У1 може би) на МЦ и това повторение на наталните домове дали има някакво значение? Благодаря!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #282 -: Януари 13, 2015, 09:59:38 pm »
Здравейте,това е настоящият ми лунар и понеже скоро пуснах хорар за работа и това е, което много ме интересува,реших да питам дали този лунар показва работа? Виждам тригон м/у У6-Луната и Слънцето-У7,а също и секстил на Луната със Сатурн(У1 може би) на МЦ и това повторение на наталните домове дали има някакво значение? Благодаря!
Луната У6 няма връзка с у1, по знак е в квадрат със Сатурн У1, а орбисът на секстила е почти 5гр, което не го прави активен.
Но куспидите на лунара повтарят домовете на натала, което показва, че месецът ще е значим в дадено отношение за теб, предполагам партньорствата заради тригона на Луната в 7д със Слънцето У7, както и успешно общуване, срещи, заради секстила на Венера У3 и Меркурий съУ7 с Уран У1. Венера У8 секстил с Уран У1 във 2д може да ти донесе неочаквани приходи.

Happy58

  • Гост
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #283 -: Януари 16, 2015, 10:46:49 am »
Приемам всякакви идеи за "отработка" на този 12-дом стелиум :) - но няма как да отида до Англия (примерно) или Кипър :) . В момента съм болна и не ми се иска да излезе някаква пневмония и да влизам в болница.
« Последна редакция: Януари 16, 2015, 10:49:48 am от Happy58 »

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #284 -: Януари 16, 2015, 12:07:49 pm »
Дай.да пробваме. :)
Аз съм ти в 1Д на картата. И имам СЛВ в 6Д и Хирон близо до Уран в 1Д.
З поредни дни пиеш по половин лъжица сода за хляб,за да си обърнеш РН-то.Купуваш си от аптеката пакет борови връхчета.Слагаш 1/3 от пакета в 2л вода и го вариш.Слагаш 1/3 буркан мед в него и го пиеш в рамките на деня.Колкото можеш повече люти чушки и чесън.Морска сол върху намазан вестник със свинска мас на гърдите.Ако си в къщи е елементарно за изпълнение.И краката в морска сол. Ракия домашна на памучета в ушите и в носа,но ушите преди това ги намажи с нещо мазничко-зехтинче,за да не ти се белят като изгорели от слънцето.
  нали се казва уши/ нос/ гърло-за гърлото малко ракиийка няма ли?Само  ушите ли ще намажат пууу... Барем с греяно винце да беше почерпила. ;D