Автор Тема: Възврат на Венера  (Прочетена 73008 пъти)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Възврат на Венера
« Отговор #120 -: Април 18, 2016, 10:51:49 am »
Моята Венера онзи ден си направи възврата и нали според някои е "изгорена" изгорях на слънцето  :D .Не че страдам,но не се чувствам в обичайната си ослепителност.Довечера ще налагам лайка и сок от краставица,за да оправя тена  :d030::043:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Възврат на Венера
« Отговор #121 -: Април 18, 2016, 10:54:39 am »
А в кой възвратен дом ти попада?
Над силата е само умението да я владеем!

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Възврат на Венера
« Отговор #122 -: Април 18, 2016, 04:26:25 pm »
А в кой възвратен дом ти попада?
Не съм правила карта на възврата-както им викаше ти Венусар.Но иначе е в 10 нат дом.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Възврат на Венера
« Отговор #123 -: Април 20, 2016, 11:56:07 am »
Ха, вчера съм имала Венерин възврат и не съм разбрала  :012:
Цял ден си мислех за цветни дрехи и обувки в телесната гама, даже си харесах едно ярко жълто яке  :012: Появи се идея за смяна на целия гардероб в свежи нюанси. :)
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Възврат на Венера
« Отговор #124 -: Април 20, 2016, 03:13:44 pm »
Я кажете на Венерина опозиция - имате ли случки? При мен предстои след 30 градуса, ще си видя довечера картата за тогава :) Ще направя и предположения  :012:
Над силата е само умението да я владеем!

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Възврат на Венера
« Отговор #125 -: Април 20, 2016, 03:37:15 pm »
Я кажи ти като върнеш назад какво ти се е случило на предишната опозиция :)
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Възврат на Венера
« Отговор #126 -: Април 20, 2016, 04:05:17 pm »
Нищо конкретно не си спомням :( Било е на 2 април. Бях по майчинство още и извън него единствено ме интересуваше да си реша здравословния проблем, който сега се решавам. Вече 1 година водех корепонденция с една френска клиника и бях изнервена, че всичко е супер мудно ...

Интересно обаче - 2 дни след това е Лунното затъмение на 4 април. Венера е в точен съвпад с моя ЮЛВ. Затъмнението е по оста Юпитер-Плутон в 1/7 дом. В 1 дом мунданно са Слънцето и Уран, в съвпад с нат. Юпитер. А в 7 дом е нат.Плутон, мунданно в съвпад с Луната и СЛВ.

Мунданни Венера в опозиция на наталната, в съвпад с нат.ЮЛВ и квадрат с нат. Луна. Може би това белязва, че проблемът предстои да се реши. ЛЗ нали дава приключва :)



Погледнах и предстоящата .... :-X :017: опозиционната Венера е в точен съвпад с ретрогр. Меркурий  :( ??? Ще го гледам довечера :( ще го чепкам :(
« Последна редакция: Април 20, 2016, 04:33:27 pm от a.l.e.n.a »
Над силата е само умението да я владеем!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13559
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Възврат на Венера
« Отговор #127 -: Април 20, 2016, 06:49:47 pm »
Я кажете на Венерина опозиция - имате ли случки?
Въй, при мен е в момента, ако не беше попитала нямаше и да разбера, че имам венерина опозиция  :012:
натално Венера е опозиция с Юпитер, та от неделя насам се раздух от угаждане- днес съм на купичка мюсли и една ябълка, малко почивка на стомаха  :012:

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Възврат на Венера
« Отговор #128 -: Април 20, 2016, 07:13:21 pm »
Ха хах, ами трябва си :)

Аз си разцъках сега картинката, нещо ще има да става около моята Венера  :017: В хронология гледам няколко събития:

1. 06.06.2016 => Новолунието през май е във 2 дом и в опозиция на нат.Венера; секстил към АС и квадрат с нат.Луна в 6 дом.
2. 14.05.2016 => Опозиция на Венера + ретрогр. Меркурий към нат.Венера; секстил към АС и квадрат с нат.Луна в 6 дом.
3. 02.06.2016 => Меркурий директен в опозиция на нат.Венера; секстил към АС и квадрат с нат.Луна в 6 дом.
                       => тр.Венера и слънце в съвпад и в опозиция на тр.Сатурн и нат.Нептун

Междувременно в този момент тр.Уран от 1 дом прави точен тригон с МС и стои там през цялото време.

Да не ме сюрпризират с промяна по договора на работа, повишаване на заплатата не очаквам, но по Уран трябва да очаквам - неочакваното  ;D Най-вече заради случките по 2 дом го мисля от към пари, Меркурий ми е У7.
Над силата е само умението да я владеем!

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12571
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Възврат на Венера
« Отговор #129 -: Април 20, 2016, 07:28:42 pm »
Акрукс, ти имаш по натал опозиция Луна / Венера и в момента има такава мунданно, но знаково разменена- как се чувстваш тези дни, по-скоро майка или по-скоро жена, кое взема превес ; има ли колебание в женското самочувствие, състезание/съревнование с някоя друга жена или някоя от дъщерите, с мама ?
Ти спомена, че си хапваш ябълка, а това е много добро за Венера-чудесно !  :08:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13559
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Възврат на Венера
« Отговор #130 -: Април 20, 2016, 07:57:08 pm »
Акрукс, ти имаш по натал опозиция Луна / Венера и в момента има такава мунданно, но знаково разменена- как се чувстваш тези дни, по-скоро майка или по-скоро жена, кое взема превес ; има ли колебание в женското самочувствие, състезание/съревнование с някоя друга жена или някоя от дъщерите, с мама ?
Ти спомена, че си хапваш ябълка, а това е много добро за Венера-чудесно !  :08:
Рени, натално Венера е опозиция с Юпитер, написах го в предния коментар, а Луната ми е в опозиция на Слънчо  :)
тези дни написах как се чувствам, то не е само тр Венера на Юпитер опозе нат. Венера, тр Юпитер се върна на АСЦ, самочувствието ми си е наред, с другите жени не се съревновавам по простата причина, че винаги сама със себе си се съревновавам- днес да съм една идея по- the best от вчера :012:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12571
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Възврат на Венера
« Отговор #131 -: Април 20, 2016, 08:01:09 pm »
Акрукс, имаш знакова опозиция Луна /Венера , тези дни също има, затова попитах как усещаш същата. Благодаря за споделеното. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Възврат на Венера
« Отговор #132 -: Април 22, 2016, 02:47:59 pm »
При опозиция на моята Венера не ми се е случило нищо особено. Било е точно на рождения ден на приятел, събирания, празнуване, все приятни неща :)  :happybirthday3:
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Възврат на Венера
« Отговор #133 -: Април 28, 2016, 05:13:27 pm »
Гледам си венериния възврат - врътнах го до секунда. Как се проявява при вас - пари, любов?
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Възврат на Венера
« Отговор #134 -: Април 28, 2016, 05:28:59 pm »
Как се проявява при вас - пари, любов?

Аз цял ден правех подаръци. И денят ми премина повече от добре.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."