Автор Тема: Възврат на Венера  (Прочетена 69560 пъти)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Възврат на Венера
« Отговор #165 -: Юни 06, 2017, 12:12:56 am »
Да, като едно същество изградено почти изцяло от дух и надживяна тленност  ;D транзит, погрисий и подобни се проявяват във вътрешна динамика и трансформации и по-рядко във външни събития в материалния свят. Именно , поради напрегнатата вътрешна динамика, физическата ми обвивка дава понякога фира  :engel016: 

месалина

  • Забрана за виждане
  • Full Member
  • *
  • Публикации: 225
Re: Възврат на Венера
« Отговор #166 -: Юни 06, 2017, 12:19:03 am »
Да, като едно същество изградено почти изцяло от дух и надживяна тленност  ;D транзит, погрисий и подобни се проявяват във вътрешна динамика и трансформации и по-рядко във външни събития в материалния свят. Именно , поради напрегнатата вътрешна динамика, физическата ми обвивка дава понякога фира  :engel016:

Видях днес , че правиш красоти с миди , пясък и морско шлайфовани стъкалца, - много красиви.
Това пак е Венерина проява. :08:

Това е физическа проява все пак. ;)

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Възврат на Венера
« Отговор #167 -: Юни 06, 2017, 09:23:12 am »
Редактирам предишния пост, щото съм гледала нещо грешно :)))
Та, възвратът е в 8 дом. Пари?
« Последна редакция: Юни 06, 2017, 01:45:58 pm от Yaya »
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Happy58

  • Гост
Re: Възврат на Венера
« Отговор #168 -: Юни 06, 2017, 10:51:45 am »
Объркала си се .... възврата затова е възврат, защото дадената планета е в градуса на наталното си положение, демек, при теб - винаги ще е в 7 натален.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Възврат на Венера
« Отговор #169 -: Юни 06, 2017, 11:13:13 am »
И двете сте се объркали :D

няма как във венерин възврат венера да е в друг знак; във възвратната карта планетата, на която е завръщането може да е в дом, различен от наталния, както соларното слънце не е винаги в един и същи дом.
Изпийте си кафето и пак пишете.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Възврат на Венера
« Отговор #170 -: Юни 06, 2017, 12:03:37 pm »
Разменила  е 14 градус на Телец с 14 гр. в Овен  :)
Над силата е само умението да я владеем!

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Възврат на Венера
« Отговор #171 -: Юни 06, 2017, 01:46:57 pm »
Даааа уж го нагласях и работих върху карта на един хорар и вместо да сменя и месеца, съм нагласяла само датата :) Сега възвратът е в 8 дом :)))) така е по-добре  :85:
Все си мисля, че Венера ми е финансова планета. Сега АЦто на възврата ми е върху Сатурн, а диспозиторът му е в точна опозиция със Сатурн от възврата. Значи ще се наблюдава Венерино-Меркуриево-Сатурново-Телешко-Девешко-Козирожко проявление, така ли?
« Последна редакция: Юни 06, 2017, 01:49:01 pm от Yaya »
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Happy58

  • Гост
Re: Възврат на Венера
« Отговор #172 -: Юни 06, 2017, 03:17:37 pm »
И двете сте се объркали :D

няма как във венерин възврат венера да е в друг знак; във възвратната карта планетата, на която е завръщането може да е в дом, различен от наталния, както соларното слънце не е винаги в един и същи дом.
Изпийте си кафето и пак пишете.

и къде съм объркала аз, Тери? Прочети ми хубаво поста - При възврат планетата е в същия градус, в същия знак и в същия натален дом. За характеристиките на възвратната карта не съм казала нищо.

Хайде сега пийни едно кафенце ти :) и да ти е сладко.

Happy58

  • Гост
Re: Възврат на Венера
« Отговор #173 -: Юни 06, 2017, 03:21:32 pm »
Даааа уж го нагласях и работих върху карта на един хорар и вместо да сменя и месеца, съм нагласяла само датата :) Сега възвратът е в 8 дом :)))) така е по-добре  :85:
Все си мисля, че Венера ми е финансова планета. Сега АЦто на възврата ми е върху Сатурн, а диспозиторът му е в точна опозиция със Сатурн от възврата. Значи ще се наблюдава Венерино-Меркуриево-Сатурново-Телешко-Девешко-Козирожко проявление, така ли?

имаш акцент на 8+10 дом, а венера управлява 9 и 2 .... навържи ги :)

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Възврат на Венера
« Отговор #174 -: Юни 06, 2017, 03:35:26 pm »
Ще чакам пари от работа :))) щом оста 2-8 е активна, това ще е :) по 9д няма какво. Но със сигурност ще рапортувам. Венерините възврати работят при мен, щото Венера ми е особено важна в картата.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Възврат на Венера
« Отговор #175 -: Юни 06, 2017, 04:05:23 pm »
и къде съм объркала аз, Тери? Прочети ми хубаво поста - При възврат планетата е в същия градус, в същия знак и в същия натален дом. За характеристиките на възвратната карта не съм казала нищо.

Хайде сега пийни едно кафенце ти :) и да ти е сладко.

Когато казваме думата "възврат" се има предвид картата с домове и позиции към точния момент на възвръщането на планетата. Това, за което ти говориш е транзит към натал.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Възврат на Венера
« Отговор #176 -: Юни 06, 2017, 04:12:58 pm »
Даааа уж го нагласях и работих върху карта на един хорар и вместо да сменя и месеца, съм нагласяла само датата :) Сега възвратът е в 8 дом
по-правилно е да се каже, че Венера е в 8д на възвратната карта, наречена венусар
В картата на възврата- Венера У2, У9 в 8д  1. куинконкс Юпитер У4, съУ7 и 2. секстил Нептун У7
1)ако очакваш пари, свързани с дома или от дома си, кредит за недвижима собственост, такива неща- може да има препятствия в тази насока
2)по отношение на партньорствата и любовта- заблуда, напразни илюзии или прекалено големи, нереални очаквания от партньора, търсене на идеални отношения на раб. място
« Последна редакция: Юни 07, 2017, 12:41:03 pm от akruks »

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Възврат на Венера
« Отговор #177 -: Юни 06, 2017, 11:13:10 pm »
Благодаря, Акрукс. Куинконсът е компромис - по-скоро компромиси във връзка с партньорството, но обстоятелствата са такива, че го налагат от външни фактори в момента. Явно и догодина ще продължи. Съдба :)
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Възврат на Венера
« Отговор #178 -: Юни 07, 2017, 12:55:26 pm »
Благодаря, Акрукс. Куинконсът е компромис - по-скоро компромиси във връзка с партньорството, но обстоятелствата са такива, че го налагат от външни фактори в момента. Явно и догодина ще продължи. Съдба :)
това, което написах за партньорствата не е по куинконс, номерирах аспектите и моето виждане;
за куинконс накратко го дават лош с лошите планети и добър с добрите, Венера и Юпитер са добри  :)

по-подробно описание на аспекта: http://pims.ucoz.net/dir/predskazatelna/tranzitni_aspekti/31-1-0-119



Happy58

  • Гост
Re: Възврат на Венера
« Отговор #179 -: Юни 07, 2017, 01:29:33 pm »
======

по-подробно описание на аспекта: http://pims.ucoz.net/dir/predskazatelna/tranzitni_aspekti/31-1-0-119

дословно преписано от книгата на Бернадет Брейди ..... дамата що не е сложила поне името ... странно  ???