Автор Тема: Транзити на Уран  (Прочетена 205406 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Уран
« Отговор #1005 -: Юни 03, 2017, 04:20:40 pm »
Това е прекалено вече, смотаният Уран през Венера нищо не даде, сега с транзитната Венера са ми точно върху Марс - е пак нищо... Искам гадже, не знам какво още чакат да мине през тях
В моята карта имам чувството, че само лошите транзити на Сатурн работят  ;D
Уран У12, съУ9 транзит в 1д- какво гадже да ти донесе?
Натално Венера У7, У2 съвпад с Марс У1, У8 в 1д- Марс в 1д е чекичджия, съчетан с Венера У2, У7 говори за сексуална нужда от платежоспособни партньори; в знак овен- доминираща си в партньорствата, а партньорите слабо поставени в заточена Венера
дневна карта, Слънце в сходящ хармоничен аспект със Сатурн У10- заложено ти е да имаш един брак, стабилен, време ти е да се оглеждаш за мъж, а не за гаджета  :)

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Транзити на Уран
« Отговор #1006 -: Юни 03, 2017, 04:47:23 pm »
Уран У12, съУ9 транзит в 1д- какво гадже да ти донесе?
Натално Венера У7, У2 съвпад с Марс У1, У8 в 1д- Марс в 1д е чекичджия, съчетан с Венера У2, У7 говори за сексуална нужда от платежоспособни партньори; в знак овен- доминираща си в партньорствата, а партньорите слабо поставени в заточена Венера
дневна карта, Слънце в сходящ хармоничен аспект със Сатурн У10- заложено ти е да имаш един брак, стабилен, време ти е да се оглеждаш за мъж, а не за гаджета  :)

Ей 'по-лоша' си и от Сатурн понякога   :012:

Цитат
Уран У12, съУ9 транзит в 1д- какво гадже да ти донесе?

Някой чужденец например /само да не е от азиатски произход/... все ми е едно вече ;D

Извън шегата, Венера и Марс са доста аспектирани в последно време, пък наистина никакво динамика, не знам що ми е толкова заспала картата


Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Транзити на Уран
« Отговор #1007 -: Юни 03, 2017, 04:58:33 pm »
Това е прекалено вече, смотаният Уран през Венера нищо не даде, сега с транзитната Венера са ми точно върху Марс - е пак нищо... Искам гадже, не знам какво още чакат да мине през тях
В моята карта имам чувството, че само лошите транзити на Сатурн работят  ;D

Странно наистина, ти нямаше ли и някаква прогресия активна, веднъж нещо бяхме коментирали ::)
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Транзити на Уран
« Отговор #1008 -: Юни 03, 2017, 05:15:49 pm »

Някой чужденец например /само да не е от азиатски произход/... все ми е едно вече ;D


Мъж в Тайланд струва 50$ - пере, готви най-малкото - удовлетворение по Марс и по Венера /доминация, покорство/.  :D

Това да чакаш да ти се случи нещо по ураново време е все едно в една много тъмна и непрогледна нощ, да се качиш на най-високия небостъргач, да хвърлиш черен чувал с пари, да седнеш на ръба и да чакаш нещо да ти се случи.  :D

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Транзити на Уран
« Отговор #1009 -: Юни 03, 2017, 05:18:22 pm »
Странно наистина, ти нямаше ли и някаква прогресия активна, веднъж нещо бяхме коментирали ::)

Прогресивно Слънце е на половин градус от Венера... още не се е активирала  ;D Спящата красавица бая приспивателно е изпила явно

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Уран
« Отговор #1010 -: Юни 03, 2017, 06:13:58 pm »
Ей 'по-лоша' си и от Сатурн понякога   :012:
Плутон е по-лош от Сатурн, но трябва да си му свикнала, нали прави компания на Луната ти по рождение  :)

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Транзити на Уран
« Отговор #1011 -: Юни 03, 2017, 06:21:49 pm »
Сатинче, не си само ти ощетена. При мен транзитът на Уран през петодомна Венера не даде нищо, дори флирт. Пълен провал за астрологичните клишета, който разчита на тях. Но за някои неща са нужни целенасочени усилия, трябва да се действа. Иначе мъж няма да ни падне от небето.

Да бе, глупости
То ясно, че по всяко време може да си намери човек някой, колкото и да не е сам. Не искам посредствена връзка, искам да се влюбя, ама качествено и все се надявах, че тия транзити ще разбутат съвпада


Мъж в Тайланд струва 50$ - пере, готви най-малкото - удовлетворение по Марс и по Венера /доминация, покорство/.  :D

Мойта Венера да не е в Дева ;D
Що решихте, че обичам покорни и слаби мъже, това е далече от представите ми за Мъж и хич не ми въздейства

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Транзити на Уран
« Отговор #1012 -: Юни 03, 2017, 06:30:37 pm »
Мойта Венера да не е в Дева ;D
Що решихте, че обичам покорни и слаби мъже, това е далече от представите ми за Мъж и хич не ми въздейства

Искаш нещо да ти се случи, пък същевременно седиш и мрънкаш - силните мъже да не би да си падат по вечночакащи и мрънкащи жени?  ;D
« Последна редакция: Юни 03, 2017, 06:32:26 pm от Santi »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Уран
« Отговор #1013 -: Юни 03, 2017, 11:21:20 pm »
Има време да откликнете на цикъла Венера-Уран, той току-що започна, в следващите 10 месеца, при всяка активация, ако сте "послушни", ще има да ви носи, носи... ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Транзити на Уран
« Отговор #1014 -: Юни 04, 2017, 08:01:26 am »
ако сте "послушни"
В смисъл, как да сме послушни?  ::)

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Транзити на Уран
« Отговор #1015 -: Юни 04, 2017, 09:45:40 am »
Уран обича непослушните. :012:

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Транзити на Уран
« Отговор #1016 -: Юни 04, 2017, 11:01:11 am »
Има време да откликнете на цикъла Венера-Уран, той току-що започна, в следващите 10 месеца, при всяка активация, ако сте "послушни", ще има да ви носи, носи... ;)

На мен ще ми донесе :) Ще споделя като стане факт :)
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Транзити на Уран
« Отговор #1017 -: Юни 04, 2017, 11:04:47 am »
Има време да откликнете на цикъла Венера-Уран, той току-що започна, в следващите 10 месеца, при всяка активация, ако сте "послушни", ще има да ви носи, носи... ;)

Много ми харесва големия огнен тригон, който заформя със СЛВ в Лъв и Сатурн в Стрелец. При мен и с натално Слънце на последния градус в Стрелец в 10 дом, у6. Може да ме изненада в професионален план  :29:
Над силата е само умението да я владеем!

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Уран
« Отговор #1018 -: Юни 04, 2017, 03:26:14 pm »

 искам да се влюбя, ама качествено




Тук може ли дефиниция, че много се смея ?  :57: ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Транзити на Уран
« Отговор #1019 -: Юни 04, 2017, 04:11:14 pm »
Тук може ли дефиниция, че много се смея ?  :57: ;)

Смей се ти на чужд гръб  :012:

Нали ми имаш картата, какво искаш да ти дефинирам  :)