Автор Тема: Транзити на Уран  (Прочетена 205560 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Уран
« Отговор #165 -: Юни 08, 2014, 12:30:21 pm »
Не гадай,миличка. :P ;)
Искам да запазя анонимност за сега. :) :38:


Аз не съм гадател.Не се интересувам от твоя статус ,дали е анонимен или явен -търся астрологичен прочит на ,онова ,което си споделила тук .Информацията и изказа ти,носят характеристики на Водолей/5-ти дом ,Огън,дисбаланс Вода/Земя,но ако поне едно от Светилата и/или АСЦ имат нюанс на Вода под някаква форма,биха дали заобленост/рафиниране на "Аз съм /знам". ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Транзити на Уран
« Отговор #166 -: Юни 08, 2014, 12:46:09 pm »
Наталните напрегнати аспекти слънце/уран се оказва, че всъщност не са толкова лошо нещо
Но последно време не съм фен на транссатурновите, те са едно нюансче...

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Транзити на Уран
« Отговор #167 -: Юни 08, 2014, 12:57:46 pm »
Наталните напрегнати аспекти слънце/уран се оказва, че всъщност не са толкова лошо нещо

Аз ги харесвам

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Транзити на Уран
« Отговор #168 -: Юни 08, 2014, 01:02:40 pm »
Наталните напрегнати аспекти слънце/уран се оказва, че всъщност не са толкова лошо нещо
Но последно време не съм фен на транссатурновите, те са едно нюансче...
Зависи, и от цялата карта. Близка мен има съвпад слънце-уран в момента/натален Т-квадрат пак с него-уран/, квадрат марс. отвсякъде. Отделно и поколенческия съвпад уран-нептун в козирог. Сега е доста комплицирано отвсякъде при нея. Уран наХално е в 6, у-л е на 8 дом. Здравословно се появиха-по уран-внезапно хормонални проблеми. За личния живот да не говорим-там е кардинална криза. И извън астрологията, всичко някак е свързано-урок на човека, все още не смилам, но ще го открием. Лошото е, че е с фиксирани ъгли-та трае, търпи, нищо кардинално като действие и промяна не се вижда, не се предприема.

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Транзити на Уран
« Отговор #169 -: Юни 08, 2014, 01:09:54 pm »
Имам слънце квадрат уран, като се случи урановата опозиция, всичко беше далеч от приятното. Събитията бяха отвън.
Като се има предвид, че го харесвам този пич. ;)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Уран
« Отговор #170 -: Юни 08, 2014, 02:00:38 pm »
Наталните напрегнати аспекти слънце/уран се оказва, че всъщност не са толкова лошо нещо
Но последно време не съм фен на транссатурновите, те са едно нюансче...

Papy,
Това са поколенчески ъглови взаимоотношения и не носят тенденция за нещо предсказуемо ,било то към добро или лошо.
"Да бъда и ще бъда !"-това е мотото на енергийният обмен Слънце/Уран ,като при  т.нар. леки аспекти  няма и-то,за разлика от твърдите. :)
« Последна редакция: Юни 08, 2014, 02:02:14 pm от Рени »
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Транзити на Уран
« Отговор #171 -: Юни 08, 2014, 02:08:29 pm »
Enigma, по това време пр марс не ти ли беше съвпад със сол асц, дир марс с/у слънце, тр сатурн-и той срещу слънце, а тр хирон-съвпад с него? Определено не е бил лек период


Рени, не са поколенчески, защото за разлика от уран, слънцето се движи бързо, за една година-ще има 25-30 дена (или малко повече, според орбиса), в които ще се раждат деца с опозиции, квадрати, съвпад

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Уран
« Отговор #172 -: Юни 08, 2014, 02:23:37 pm »
Papy,

Уран стои в един знак 7 г. и според това ,кой е той ще направи мажорни аспекти със Слънце във всеки зодиакален знак ,без съседните нему два,разбира се не по цялата градусова дъга .
Сега ,докато Уран транзитира през знака Овен ,няма да направи мажорен аспект само със Слънце в Риби и Слънце в Телец ,като всичко това не е случайно. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Транзити на Уран
« Отговор #173 -: Юни 08, 2014, 02:43:25 pm »
Поколенческо е уран в знак-толкова

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Уран
« Отговор #174 -: Юни 08, 2014, 02:47:39 pm »
Поколенческо е уран в знак-толкова

Слънце в твърд аспект Уран ,неподвижни знаци-толкова  :13:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Транзити на Уран
« Отговор #175 -: Юни 08, 2014, 02:49:19 pm »
Не бе, Рени-брой го 10* орбис, значи-40 дена в годината за апликиращ аспект

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Уран
« Отговор #176 -: Юни 08, 2014, 03:15:43 pm »
Papy,

Съгласна ,нека да поброим:
Към днешна дата тр.Уран е на 15* Овен ,ти даде 10 * орбис .Да започваме-
1.Съвпад Слънце в Овен от 5*-25*
2.Опозиция Слънце Везни 5*-25*
3. Квадрат Слънце Рак 5*-25*
4.Квадрат Слънце Козирог 5*-25*
5.Тригон Слънце Стрелец 5*-25*
6.Тригон Слънце Лъв 5*-25*
7.Секстил Слънце Близнаци 5*-25*
8.Секстил Слънце Водолей 5*-25*
9.Куинкокс Слънце Дева 5*-25*
10.Куинкокс Слънце Скорпион 5*-25*,

Уран изминава на ден около 10 мин.,така че можеш да местиш докрая на годината само в кои градуси ще направи аспекти със същите Слънца ,но в друг градус.
А когато стигне крайните градуси след няколко години ще включи аспекти и със Слънце в Риби и Телец.
Значи достатъчно голям процент се активира в периода от Уран ,за да ги броим поколенчески -виж на 24.05. ,които са родени са лишени от неговата ексцентричност като добавка към характера си -значи те са извън "масовката "  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Транзити на Уран
« Отговор #177 -: Юни 08, 2014, 04:05:05 pm »
Без правилният партньор-няма голям шлем,в 3-ти дом е робера. ;)
Tи да не ми намекваш за развод? Вярно е, че се омъжих при Уран в/у десц, но да не бъдем черногледи. :) :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Уран
« Отговор #178 -: Юни 08, 2014, 05:32:47 pm »
Tи да не ми намекваш за развод? Вярно е, че се омъжих при Уран в/у десц, но да не бъдем черногледи. :) :)

Това е твоя прочит,аз не умея да намеквам.   ;)

За да направиш голям шлем при игра на бридж ,ти е необходим партньор с, който се "чувате" ,а робера е резултат ,от специфично договаряне ,предположих ,че играеш тази игра ,затова ти отговорих символично ,чрез нея. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Транзити на Уран
« Отговор #179 -: Юни 08, 2014, 08:32:55 pm »
Уф, добре:
- броя само съвпад, квадрат, опозиция
- броя само апликиращи