Автор Тема: Транзити на Уран  (Прочетена 205446 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Уран
« Отговор #180 -: Юни 08, 2014, 09:40:15 pm »
Но имам с какво да балансирам и рафинирам. :) :58:

Чудесно ! Но явно не достатъчно ,за да си (по)тайна  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Уран
« Отговор #181 -: Юни 09, 2014, 10:57:55 am »
Уф, добре:
- броя само съвпад, квадрат, опозиция
- броя само апликиращи

Какво всъщност искаш да "извадиш/докажеш" тук като специфика ?!?

Няма конкретно  правило   как действат твърдите аспекти на Уран ,нужна е преценка,защото това е външна планета и общото е само това,че усилва/акцентира ,засегнатите точки,области,чрез експериментиране,риск,бунтуване по начин, непознат за период-среда.
Слънце /Уран в Рак  съвпад  ,не е аналог на Слънце/Уран в Козирог в съвпад ,само показва къде трябва да се въведе енергия тип Уран в живота на човек ,защото е роден недоволен от статуквото-примерно.

Смятам че, сме минали етапа,в който  да коментираме или гледаме на аспектите като на  лош и  добри ,а търсим  защо и кога/при кого като проява ?!?  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Транзити на Уран
« Отговор #182 -: Юни 09, 2014, 11:14:48 am »
Някой има ли по-скорошни спомени от квадрата на уран с Ац/Дц?

Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Уран
« Отговор #183 -: Юни 09, 2014, 03:31:11 pm »
Някой има ли по-скорошни спомени от квадрата на уран с Ац/Дц?

Подстригах си косата ,спрях да я боядисвам в червено,сложих си малко синьо в облеклото за малко,започнах работа ,която не ме удовлетворява, при моя съученичка и  я смених за друга след 3 месеца,която съм работила преди 7-8г., нервно напрежение,конфликти със сестра ми,комуникации/контакти предимно с хора ,живеещи в чужбина ,едно приятелство от дълги години почти да се превърне в друг тип партньорство,бях гневна на света ,затова и още повече засилих своята ексцентричност и егоцентризъм. :)
Уран у3,в 10-ти дом ,съвпад Юпитер у1,ЮЛВ,опозиция Слънце ,секстил АСЦ/Нептун

Flora,при теб проявите може да са различни,зависи от натала ти.При мен бяха насочени към 10-ти дом-там беше кризата.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Уран
« Отговор #184 -: Юни 09, 2014, 03:34:32 pm »
Някой има ли по-скорошни спомени от квадрата на уран с Ац/Дц?

а не зависи ли откъм коя страна прави квадрата - откъм МС или откъм ИЦ?

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Уран
« Отговор #185 -: Юни 09, 2014, 03:38:25 pm »
Подстригах си косата ,спрях да я боядисвам в червено,сложих си малко синьо в облеклото за малко,започнах работа ,която не ме удовлетворява, при моя съученичка и  я смених за друга след 3 месеца,която съм работила преди 7-8г., нервно напрежение,конфликти със сестра ми,комуникации/контакти предимно с хора ,живеещи в чужбина ,едно приятелство от дълги години почти да се превърне в друг тип партньорство,бях гневна на света ,затова и още повече засилих своята ексцентричност и егоцентризъм. :)
Уран у3,в 10-ти дом ,съвпад Юпитер у1,ЮЛВ,опозиция Слънце ,секстил АСЦ/Нептун

Flora,при теб проявите може да са различни,зависи от натала ти.При мен бяха насочени към 10-ти дом-там беше кризата.

то при тази конфигурация щеше да е грехота да няма събития ... и предимно секстила с Асц..... сериозна работа е било

То и мен като при Флора ме очаква този аспект, откъм 10 дом, да видим - даже си имам и аз секстилче Уран/Асц :) - та предполагам, че няма да ме отмине :)

2010-2011 си се е разхождал напред-назад по МС, но ефект никакъв......
« Последна редакция: Юни 09, 2014, 03:41:15 pm от Happy58 »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Уран
« Отговор #186 -: Юни 09, 2014, 04:00:57 pm »
а не зависи ли откъм коя страна прави квадрата - откъм МС или откъм ИЦ?

Да,зависи ,както и от много други неща ,затова се разглежда предимно натала ,кога се случва същия-защото има разлика дали ще направи квадрат ,когато си на 5 г. или 55 г. .нали ?!?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Транзити на Уран
« Отговор #187 -: Юни 13, 2014, 02:23:24 pm »
Тр.Уран съвпад Юпи?

Мислех да записвам един курс,ама пак се отложи. :012:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Уран
« Отговор #188 -: Юни 15, 2014, 12:09:15 am »
Тр.Уран съвпад Юпи?

Мислех да записвам един курс,ама пак се отложи. :012:

Ако Юпитер е добре поставен в натала и като бонус е в аспект с Венера/5-ти дом /Плутон -имаш шанс за каквото се сетиш ,по делата на дома ,в който се случва съвпада ,бонус и финанси.

Но само ,ако си настроена /готова за риск,защото Уран не чака ,той е като Мигът на гениалността и заминава,който "хванал " ,хванал. ;)
« Последна редакция: Юни 15, 2014, 06:52:34 am от Рени »
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Транзити на Уран
« Отговор #189 -: Юни 15, 2014, 07:42:49 am »
Рени,отново голямо благодаря. :58:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Уран
« Отговор #190 -: Юни 15, 2014, 09:01:37 am »
Рени,отново голямо благодаря. :58:

Моля.

Не изпускай от очи ,наталната карта. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Уран
« Отговор #191 -: Юни 18, 2014, 01:30:18 pm »
Все още предстои срещата на живота ми и тя е с Уран.

така си го написала, все едно досега Уран си е висял някъде в космоса и сега ще се спусне към теб  :012:
дори и без аспекти Уран като прекосява домовете в натала си работи, но някои явно имат нужда от здраво клатене, докато им изскочат звезди посред бял ден, за да го усетят...

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Транзити на Уран
« Отговор #192 -: Юни 18, 2014, 01:51:00 pm »
Ще кажеш,че уранов масажор за отлепване на кожата чакаш.Кво ще ти отлепи. :012:

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Транзити на Уран
« Отговор #193 -: Юни 18, 2014, 01:54:59 pm »
някои явно имат нужда от здраво клатене, докато им изскочат звезди посред бял ден, за да го усетят...

 :043: :043: :043: :043: :043: Ееееей с това моето въображение просто си нямаш на идея каква картинка ми роди главата  :85: :85: :85:...
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Уран
« Отговор #194 -: Юни 18, 2014, 02:05:11 pm »
:043: :043: :043: :043: :043: Ееееей с това моето въображение просто си нямаш на идея каква картинка ми роди главата  :85: :85: :85:...
Секс между дракони ли? Ще има гръм, мълнии и бълване на огън от екстаз  :57: :57:  не мога да си представя орален секс при драконите- ще му се опърли на дракона храстчето, докато му цвърчи наденичката в тостера :043: :043: :043: