Автор Тема: Транзити на Уран  (Прочетена 205439 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Уран
« Отговор #210 -: Юли 05, 2014, 02:20:37 pm »
Хубаво е да научиш подробности,които не си знаел.  :-* Но тази ос можела да даде късен брак.  :)

Може ,ако Сатурн мъчи Луна и/или Венера в натала под някаква форма. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Транзити на Уран
« Отговор #211 -: Юли 05, 2014, 03:00:41 pm »
Хубаво е да научиш подробности,които не си знаел.  Но тази ос можела да даде късен брак.
аз съм с тази ос и се омъжих на 20;)
/асц рак-дсц козирог/

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Уран
« Отговор #212 -: Юли 05, 2014, 03:17:17 pm »
Ето й картата без час, ще се опитам да разбера подробности и датата на сключване на брак, но беше внезапно, това го помня, защото бяхме изумени, даже я разпитвах, че и на мен ми предстоеше брак :012:
Тр Уран щом е съвпадал с Бенера е засегнал и северния възел, ще е интересно да се видят транзитите от деня на сватбата, макар без час

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Транзити на Уран
« Отговор #213 -: Юли 05, 2014, 03:25:18 pm »
Ако същите са сигнификатори в натала ,по посока гаджета/връзки. :)

Не знам, твоята логика за сигнификатор на нещо е по-различна
Уран е у12 и се намира в осми, няма аспект към слънцето в натала, евентуално само знаков.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Уран
« Отговор #214 -: Юли 05, 2014, 04:23:19 pm »
Не знам, твоята логика за сигнификатор на нещо е по-различна
Уран е у12 и се намира в осми, няма аспект към слънцето в натала, евентуално само знаков.

Тук няма моя логика-така пише в книжките. ;)

За да има активиране в сферата на връзките  в даден период,от транзитна планета/и ,трябва   същият/ите да искат това.След като в твоя пример Слънце/Уран не са свързани по някакъв начин с 1,3,5,7,8 ,нодална ос ,знаците Овен/Везни ,Лъв/Водолей ,в знак на Венера ,тогава гледаш други транзити ,а този споменах какво е направил в периода.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Транзити на Уран
« Отговор #215 -: Юли 06, 2014, 10:35:13 am »
Ето й картата без час, ще се опитам да разбера подробности и датата на сключване на брак, но беше внезапно, това го помня, защото бяхме изумени, даже я разпитвах, че и на мен ми предстоеше брак :012:

Тр. Уран й е задействал, едновременно, Слънце и Луна (аспектът м/у тях е доста точен).

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Транзити на Уран
« Отговор #216 -: Юли 06, 2014, 11:02:22 am »
След като в твоя пример Слънце/Уран не са свързани по някакъв начин с 1,3,5,7,8 ,нодална ос ,знаците Овен/Везни ,Лъв/Водолей ,в знак на Венера ,тогава гледаш други транзити ,а този споменах какво е направил в периода.

Това са страшно много възможности, на които и аз отговарям, но нямам ново гадже
Разбира се, индикацията никога не е една, споменах възможна проява

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Уран
« Отговор #217 -: Юли 06, 2014, 11:08:58 am »
Papy, и аз затова отговорих какво индикира тр,Уран върху Слънце,през два-три поста и то от опит-преживяла съм го. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Уран
« Отговор #218 -: Юли 07, 2014, 02:16:53 pm »
При мен транзитен Уран през 10 дом вече си е в орбис на квадрат към АС - и пак ме налазиха мераците за смяна на работата :)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Транзити на Уран
« Отговор #219 -: Юли 07, 2014, 02:51:24 pm »
При мен транзитен Уран през 10 дом вече си е в орбис на квадрат към АС - и пак ме налазиха мераците за смяна на работата :)

Чудно
Използвай цикълът на марс, би трябвало да помогне

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Уран
« Отговор #220 -: Юли 07, 2014, 03:02:33 pm »
Чудно
Използвай цикълът на марс, би трябвало да помогне

май го изпуснах .... марс мина секстила със себе си ... сега идва квадратура, ама тя си е далеч

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Транзити на Уран
« Отговор #221 -: Юли 07, 2014, 03:13:17 pm »
Не в такъв смисъл
Потърси за синодичните цикли, стар беше писала

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Уран
« Отговор #222 -: Юли 07, 2014, 04:24:12 pm »
Не в такъв смисъл
Потърси за синодичните цикли, стар беше писала

ясно, видях ги, но там съм още много боса, не смея да рискувам ... нещо не ги усещам още ...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Уран
« Отговор #223 -: Юли 09, 2014, 01:20:35 pm »
Доброволният ми карцер да пиша свърши и ме сърбят пръстетата   :d030: :cheer:
В мъжка карта:
Асц Овен.Марс в 1Д натален тригон Уран Лъв.
При  транзит на Уран върху Марса му получи най-престижната СВЕТОВНА награда в областта му неочаквано.Когато подготвял участието си го направил без амбицията и увереност в победата,а само за участието.Много силна конкуренция.И неочаквано той отнася златото в категорията си.Видях го.
Уникален Лъвски Уран в действие-какво да донеси освен най-големия,бляскав престиж.
П.П:Лично познавам човека,пипнах наградата,но когато видях конкуренцията му ми призля.Наистина неговата победа граничи с чудо.А и той какво е виновен,че другите нямат вълшебния му тригон с точния транзит в момента. :72: :d030:
Сложи картата му без лични данни да я видим де  :)

AMONRA

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 5
Re: Транзити на Уран
« Отговор #224 -: Юли 09, 2014, 07:10:02 pm »
Ето й картата без час, ще се опитам да разбера подробности и датата на сключване на брак, но беше внезапно, това го помня, защото бяхме изумени, даже я разпитвах, че и на мен ми предстоеше брак :012:
Сигурна бях, че Сатурн има пръст в тази работа, но е намесено Слънцето, то е диспозитор на Сатун, нещата идват късно, но забележете, за душата отговарят Луна, Марс и Венера, тя се е оженила по Слънцето си, заради друго не заради любов.