Автор Тема: Транзити на Уран  (Прочетена 205546 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Уран
« Отговор #285 -: Август 31, 2014, 10:15:17 pm »
АСЦ Риби -нормално е да отразява заобикалящото и случващото се около него.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Транзити на Уран
« Отговор #286 -: Август 31, 2014, 11:02:59 pm »
Много сбъркан Уран - директен през Луната : не мога да си намеря място ден/нощ, ретро през нея : приспива ми се след 20h и съм с лаптоп в леглото  ;D.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Уран
« Отговор #287 -: Септември 01, 2014, 07:45:17 am »
Много сбъркан Уран - директен през Луната : не мога да си намеря място ден/нощ, ретро през нея : приспива ми се след 20h и съм с лаптоп в леглото  ;D.

Меркурий-Марс-Сатурн,в този порядък ги нахрани ,тях и съответните домове/сфери с Уранова храна и към края на деня ще си толкова изтощен ,че с Морфей ще си станете приятели.

Цитат
не мога да си намеря място

Имал ли си място досега и търсиш ли такова :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Транзити на Уран
« Отговор #288 -: Септември 01, 2014, 09:18:02 pm »
Меркурий-Марс-Сатурн,в този порядък ги нахрани ,тях и съответните домове/сфери с Уранова храна и към края на деня ще си толкова изтощен ,че с Морфей ще си станете приятели.

Рени, съвсем тенденциозно набедих за състоянието мунданният Марс/Сатурн в аспект нат. Марс (тригон), дисп. на Луна  :) .

Цитат
Имал ли си място досега и търсиш ли такова :)

Каквото търся си го намирам рано или късно  ;) .

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Уран
« Отговор #289 -: Септември 01, 2014, 09:35:11 pm »
Ти си слънчев Близнак с АСЦ Водолей ,Меркурий в Рак на крак до Мерак , Сатурн неприлично близо до Еверест и то днес-прецени си сам кой е по-голям  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Транзити на Уран
« Отговор #290 -: Септември 18, 2014, 06:44:39 pm »
Ще намразя транзитиращия Уран вече!  :91:
Не харесвам да ми клати така Венерата.Може да е изгорена,но не е съвсем без копнежи.
Очаквах ретрограден да върне "филма",но се надявах да пропусне.Първото преминаване беше страшничко,изваждаше ме до ръба на самоконтрола.Не можех да спя няколко дни.Мобилизирах се и туширах всичко.А сега пак същото.И за какво са всичките тези упражнения като пак ще се справя.Измислена еволюция-ще затвърждаваме до безкрай глупости и излишности!
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Уран
« Отговор #291 -: Септември 18, 2014, 07:14:47 pm »
Ще намразя транзитиращия Уран вече!  :91:
Не харесвам да ми клати така Венерата.Може да е изгорена,но не е съвсем без копнежи.
Очаквах ретрограден да върне "филма",но се надявах да пропусне.Първото преминаване беше страшничко,изваждаше ме до ръба на самоконтрола.Не можех да спя няколко дни.Мобилизирах се и туширах всичко.А сега пак същото.И за какво са всичките тези упражнения като пак ще се справя.Измислена еволюция-ще затвърждаваме до безкрай глупости и излишности!

Твоята Венера по / за какво копнее ?  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Уран
« Отговор #292 -: Септември 18, 2014, 07:19:29 pm »
Уф, транзитите на Уран през важни точки са трудни за понасяне, особено за хора с акцентирана вода и/или силен Нептун. Усещам как мощна енергия ме залива и на моменти губя обичайния самоконтрол - идва ми да направя нещо ексцентрично, да съм рязка, да тегля м-на без оглед на последиците, а степента на емпатия е спаднала почти до нула. Всичко това е много нетипично за мен - нито като външно поведение, нито като вътрешна същност.  :o
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Уран
« Отговор #293 -: Септември 18, 2014, 07:55:18 pm »
Лили,това иска Уран ,да се бунтуваш срещу това ,което обикновено се очаква от теб от другите  в съответните области/сфери активирани от същия.Ако се противопоставяш на това ускорение ,ще реагира тялото ти .Сега е момента да разбереш дали си Огън/Вода или Вода/Огън-експериментирай ,това е твоят шанс,втори няма да има -следващият след 84 г  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Уран
« Отговор #294 -: Септември 18, 2014, 08:11:01 pm »
Сега съм много повече огън... имам чувството, че водата се е изпарила  :)

Някои са с такъв маниер на поведение цял живот и не им пречи, а аз от една страна усещам чувство на дискомфорт (гузно ми е), но от друга страна усещането е много освобождаващо.


« Последна редакция: Септември 18, 2014, 08:31:59 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Уран
« Отговор #295 -: Септември 18, 2014, 08:19:58 pm »
При теб по натал Уран с кои планети е в ъглови взаимоотношения ,там би трябвало да се разчупи статуквото или вече се  е. :)

При мен ,когато Уран направи съвпад със Слънце /възел /Хирон все още не усещах какво всъщност се случва на съзнателно ниво,само тялото ми реагира по типичния за този транзит начин и след 1 -1 1/2 се случи купона .Но чак сега разбрах,че човек не трябва никога да се извинява за това ,че е бил честен.При мен е много изразена проявата на Уран при транзит защото ми е наелектризирал доста важни точки ,за това може би поне малко ми е позната природата му и ми импонира на темперамента .
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Уран
« Отговор #296 -: Септември 18, 2014, 08:25:03 pm »
При теб по натал Уран с кои планети е в ъглови взаимоотношения ,там би трябвало да се разчупи статуквото или вече се  е. :)


Под ъглови имаш предвид каквито и да било аспекти, не само твърди?

Изгрява над АС и участва в голям воден тригон с Марс и Луна, но те са ми доминанти.

Навремето и транзитния му съвпад с Марс на ІС беше много освобождаващ, но интересното е, че тогава - въпреки, че е съвпад - не се усещаше конфликтна/войнствена енергия, а по-скоро желание да експериментирам и да разчупя някои табута, но отново под сурдинка, т.е. съобразявайки се с общественото мнение и най-вече с това на близките.

Докато при Уран връз овнешкия стелиум енергията е съвсем различна - тръгнал е на кръстоносен поход.  ;D  :91:



Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Уран
« Отговор #297 -: Септември 18, 2014, 09:04:31 pm »
Сега разбрах разликата ,при теб Уран идва от 12-ти дом и е с леки аспекти към личните планети ,не е така видим .Това позволява да си сътрудничиш с другите и сега неговата инвазия в дадена сфера от живота ти и с любезното участие на Нептун в периода,те провокират едновременно за някакво вътрешно пробуждане ,заради недоволство ,принуждавайки те да реагираш безскрупулно като импулс ,това вече е от Плутон и всичко това реорганизира живота ти ,защото не е в синхрон с мирогледа,философията ти.Да,наистина е трудно човек да разбере кое е негово , правилно и ...сега накъде в период ,когато се срещат всички външни планети и атакуват .
Колебая си дали при теб" СПА центъра " ,е участието на Марс в големия тригон или Слънце/Сатурн ?!?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Уран
« Отговор #298 -: Септември 18, 2014, 09:16:01 pm »
Да, има нужда от сериозна реорганизация, но тя не е в синхрон с мирогледа ми. Просто е необходима, за да мога да продължа напред. Дотук бях с идеализма и утопиите.  :)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Транзити на Уран
« Отговор #299 -: Септември 18, 2014, 09:41:10 pm »
Твоята Венера по / за какво копнее ?  :)
Леле,Рени и питаш след толкова писаници за Марсовете?  :012: Ти какво предполагаш(ей така,хипотетично,че и трябва на моята Венера)?  :012:
Когато подлият Уран ми транзитира ДСЦ,към който има натален квадрат почти щях да се омъжа,добре,че се отървах.Тогава мръсникът направи съвпада в гадна коалиция с Нептун,че по сами са ми слаби ракии  :012: и ми направиха голяма скомина.Тогава се тресях по същия начин-чисто физически от буквално електрически импулс ми вибрираха ръцете-това не ми се случва почти никога.
И този път(както на първия директен ход) Уран ще направи каквото аз му кажа  :012: или ще видим кой кого!  :P :d030:  :012: Малко ме безпокои,че сега ретро теоретично ще е много по-мощен,но не ме интересува-взела съм решение,че по-хубаво място за умиране от собствения ми инат няма.  :012:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030: