Автор Тема: Транзити на Уран  (Прочетена 205431 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Уран
« Отговор #315 -: Октомври 20, 2014, 09:55:48 pm »
Зависи как ще ти ги направят, аз затова се притеснявах. Трайността им е 4-5 години.

Уран още е далеч от Венера, а вече и от хиалурон тайничко се изкушавам, като разлиствам каталозите в салона. Но с моята форма лице не вървят много големи плътни устни, а и ефектът е краткотраен. Достатъчно добър ефект се постига и с качествен гланц.  :)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Транзити на Уран
« Отговор #316 -: Октомври 20, 2014, 09:58:39 pm »
Момичета,винаги съм обичала огледалата,но последните дни се занимавам пред тях с издребняване по пачия ми крак,който обикновено го намирам много чаровен.  :) Вторачвам се в разни "фини паяжинки" като се усмихна широко и лъчезарно с ведрата Овенска усмивка.  :d030: Ще ми мине-знам,че Уран ми вкарва "еретически" мисли в главата.  :08:

 Ето и Лили е мислила Уранови глупости-нетърпим е!Наистина изненадва проклетникът с неочаквани в случая женски "олигофрении". Понякога не мога да го понасям този Уран.  ;D Можеше да ни изненадва като ни достави нещо,което искаме,за да го похвалим във форума!         :bedtime2:  Отивам да спя за красив пачи крак :96:  :043: :012: :08:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Kaya

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 170
Re: Транзити на Уран
« Отговор #317 -: Октомври 20, 2014, 10:35:52 pm »
 и аз истрещявам на същата тема, но все си мисля, че е от сатурн в 1 и липсата на тригониращия юпитер;( за протокола не ми е присъщо фокусирането връз материята)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Уран
« Отговор #318 -: Октомври 20, 2014, 10:50:21 pm »
Венера и Уран бяха в опозиция цял месец- желая да съм съвършено красива . :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

venera1978

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 85
Re: Транзити на Уран
« Отговор #319 -: Ноември 23, 2014, 02:58:55 pm »
Скоро Тр.Уран ще съвпадне с Нат.Венера...делят ги 2 градуса,кога може да има проявления-при точния им съвпад ли ?или на 1 градус вече може да се усети Уран?

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Транзити на Уран
« Отговор #320 -: Ноември 23, 2014, 03:09:55 pm »
При мен съвпада се случва вече няколко пъти при ретроградията на Уран.
Според мен Уран не е по отчетливите събития. И аз очаквах да се случи нещо внезапно, грандиозно и изведнъж. Всъщност наистина се случва, но го разбираш малко по-късно.

Планетата толкова те наелектризира, че нямаш реална преценка за ситуацията и не отдаваш на нея случващото се.
Всеки ден е като предишния, а когато се обърнеш назад - вече нищо не е същото. Това е Уран.
В началото често срещано е да започнеш да харесваш различни неща - усещането ти за естетика се променя, разбирането ти за любовта се обръща на 180 градуса.

При теб къде са Венера и Уран и какво управляват?

П.П. Транзитът започва леко да действа при 2-3 градуса орбис, като е по-осезаемо, когато аспектът е сходящ. Когато стане точен си във вихъра на онова, което се е задавало иззад ъгъла при 3-градусовия орбис. Когато аспектът стане разходящ на поне 3 градуса - започваш да си даваш сметка какво, защо и как.
« Последна редакция: Ноември 23, 2014, 03:13:39 pm от The_One »
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Уран
« Отговор #321 -: Ноември 23, 2014, 05:19:50 pm »
Обикновено резултата при съвпад на транзит от външна планета се усеща след около 1 1/2 , докато се приемат промените съпътстващите сферите  по същата. При Уран това се случва с най-силна съпротива от наша страна, защото е първата от тежките планети и някак изведнъж, много рязко, неочаквано ни отваря вратата към новото и е нормално да реагираме със стрес на това мощно ускорение навлизащо в така изграденият ни и структуриран живот. Как да видиш нещо очаквано, ако те връхлети неочаквано торнадо, например по нашите ширини със скорост на вятъра от 380 км/ч -ние сме подготвени за обикновена овладяваща буря, евентуално ?!? -това е Уран и съвпадите от и към него.Леките аспекти от/ към него по-скоро се усещат като сутрешен будилник- знаем, че в еди-колко часа,сме си навили алармата за събуждане, но въпреки това се стряскаме и скачаме импулсивно в момента,  в който чуем -зъъъннннн. Но с това събуждане, винаги започва един нов ден за нас. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

venera1978

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 85
Re: Транзити на Уран
« Отговор #322 -: Ноември 23, 2014, 06:10:09 pm »
Благодаря Ви за помощта момичета  :-*
Разбирам...значи да съм "на щрек"... :d030:Акцента по засегнатите домове ли ще е ,или Уран може да задейства всичко,понеже Венера ми е много аспектирана???

Уран ми е в 1 дом/Скорпион/,а Управлява "интерсептирания" ми Водолей в 4 дом.
Венера ми е в 6 дом/Овен/,а Управлява 1 дом/АЦ Везни/ и 8 дом/Телец/...,но по-голямата част от Телето ми е в 7 дом!Съвпада сега се реализира в 6 дом...
В Натала са в "куинконс'' двете Планети...Това е най-точният аспект,който има Уран!,отделно има 2 аспекта още с 8 градусови орбиси със Сатурн и Марс.
Между другото "куинконса" хубав аспект ли е или не?

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Транзити на Уран
« Отговор #323 -: Ноември 23, 2014, 06:41:10 pm »
Имаш засегнат 1 дом - промени във външния вид. Това може би ще е най-осезаемо.
Засегнат 6 дом - промени в работата и навиците.

Ако работата ти е нещо по Венера - може да даде популярност.

Минорните аспекти почти нямат значение. Осем градуса орбис може да важи само за Марс, тъй като той е бърза планета.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

venera1978

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 85
Re: Транзити на Уран
« Отговор #324 -: Ноември 23, 2014, 09:52:20 pm »
Благодаря,пропуснах да спомена,че съвпадайки с Нат.Венера,Уран ще е и в точна опозиция с Нат.Плутон /който ми е съуправител на 1 дом,а е в 12 дом /...Какво може да означава това...? Някаква "вътрешна трансформация" ли,ново начало,личностни промени?

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Транзити на Уран
« Отговор #325 -: Декември 15, 2014, 08:24:02 pm »
Уран бил голям шегаджия.В рамките на месец 2 пъти ми скалъпва грешна информация,че най-ценният мъж за мен /Марс/Сатурн в Овен / е пострадал много тежко.Зле ми е и се треса цялата.
На него Уран му транзитира в момента съвпад със Сатурн.С Марс съвпад предстои още веднъж.Преди месец беше 2 дни на кислород,а сега до утре.Уран му е У4.
« Последна редакция: Декември 15, 2014, 10:12:07 pm от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Транзити на Уран
« Отговор #326 -: Декември 15, 2014, 09:10:42 pm »
Благодаря,пропуснах да спомена,че съвпадайки с Нат.Венера,Уран ще е и в точна опозиция с Нат.Плутон /който ми е съуправител на 1 дом,а е в 12 дом /...Какво може да означава това...? Някаква "вътрешна трансформация" ли,ново начало,личностни промени?

Венера какво ти управлява?

п.п.Много зависи как е поставен Уран в твоята карта.

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Уран
« Отговор #327 -: Декември 18, 2014, 10:10:49 pm »
Измислих го.  :043: Трз Уран У8 как се изразява в моята карта в съвпада със стелиума ми.  :D Ами хобито ми към астрологията ме тресе с пълна сила.  :d030: Почти не пропускам ден и ми е едно такова удовлетворено и мързеливо вечерно време.  :043: Пък често нощем сънувам аспекти и транзити.Дори една нощ сънувах едно голямо табло с магнитни модели на Слънчевата система и ги подреждах по моя преценка.  :043: :043:

има ли нещо общо с умствени планети/домове? Или такива на удоволствието?

И как може досега да не си се сетила  :lol_hitting: :lol_hitting:

ако си беше дала картата, досега щеше да си го чула няколко пъти - видя ли, сега .....  ;)

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Транзити на Уран
« Отговор #328 -: Декември 18, 2014, 10:17:22 pm »
Благодаря,пропуснах да спомена,че съвпадайки с Нат.Венера,Уран ще е и в точна опозиция с Нат.Плутон /който ми е съуправител на 1 дом,а е в 12 дом /...Какво може да означава това...? Някаква "вътрешна трансформация" ли,ново начало,личностни промени?

Венера, със сигурност един ще дойде Марс в живота ти , който много здраво ще те разтърси и ще промени идеите ти за любов като цяло. Лошото е че ще опозира Плутон , т.е. любов на живот и смърт  желание за притежаване , обикновено от такива връзки нищо не остава  ,освен урока , който ще ти държи влага, но и ще ти даде ново ниво на съзнание както се случи при мен.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Транзити на Уран
« Отговор #329 -: Декември 18, 2014, 10:36:58 pm »
има ли нещо общо с умствени планети/домове? Или такива на удоволствието?

И как може досега да не си се сетила  :lol_hitting: :lol_hitting:

ако си беше дала картата, досега щеше да си го чула няколко пъти - видя ли, сега .....  ;)
Ами мина ми през главата,че е от него,но да му се невиди-не можа ли да е нещо по-хубавичко?  :d030: Исках повишение от У8!-Той може всичко!  :'(  А при мен астрология дрън-дрън!  :043: :043:
Ами нали е У8-как да не е на удоволствието!Щуротии-транзит през 10 Д и събитие астрология.  :41: :012: Във въздушен знак е в натала-много Ентелектуален,в дълбок 4Д-стоя си в къщи и цъкам синастрии вечерно време по Везни.  :012:
« Последна редакция: Декември 18, 2014, 10:39:40 pm от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030: