Автор Тема: Транзити на Уран  (Прочетена 205296 пъти)

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Транзити на Уран
« Отговор #330 -: Декември 21, 2014, 11:39:32 am »
Обикновено резултата при съвпад на транзит от външна планета се усеща след около 1 1/2 , докато се приемат промените съпътстващите сферите  по същата. При Уран това се случва с най-силна съпротива от наша страна, защото е първата от тежките планети и някак изведнъж, много рязко, неочаквано ни отваря вратата към новото и е нормално да реагираме със стрес на това мощно ускорение навлизащо в така изграденият ни и структуриран живот. Как да видиш нещо очаквано, ако те връхлети неочаквано торнадо, например по нашите ширини със скорост на вятъра от 380 км/ч -ние сме подготвени за обикновена овладяваща буря, евентуално ?!? -това е Уран и съвпадите от и към него.Леките аспекти от/ към него по-скоро се усещат като сутрешен будилник- знаем, че в еди-колко часа,сме си навили алармата за събуждане, но въпреки това се стряскаме и скачаме импулсивно в момента,  в който чуем -зъъъннннн. Но с това събуждане, винаги започва един нов ден за нас. :)

уран е часовникар,действа на точен асп. и каква ти съпротива като е  постфактум,то вече се е случило,промяната или я приемаш или теб те приемат -а вратата дет се отваря много рязко води на кой километър беше - четвърти :91:  и торнадото,връхлитащо те най-неочаквано е от усмирители в бели пристилки , приспиват те за дълго и будилник ти не требе- тук вече си във владенията на следващият тежкар-нептун  ;) а той упой един цял народ ,дето и мундо карето уран-плуто не мож  събуди :72:
« Последна редакция: Декември 21, 2014, 11:43:17 am от strelicka »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Уран
« Отговор #331 -: Декември 21, 2014, 03:27:42 pm »
Човек за да се научи да играе шах, първо трябва да си закупи шахматна дъска и фигурките към нея, а за да стане гросмайстор -време и въображение. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Уран
« Отговор #332 -: Декември 22, 2014, 07:39:28 pm »
Уран вече обърна  :08:, от днес :)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Транзити на Уран
« Отговор #333 -: Декември 22, 2014, 07:55:10 pm »
Уран вече обърна  :08:, от днес :)
Йееее! :012: Хайде да видим сега какво може в последно преминаване върху Слънце и Венера.  :043:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Уран
« Отговор #334 -: Декември 22, 2014, 07:59:57 pm »
Йееее! :012: Хайде да видим сега какво може в последно преминаване върху Слънце и Венера.  :043:

ще чакаме да докладваш :)

преди време установих, че при повечето стационарни фази на Уран (У8) аз имам някакво интересно събитие - този път засега няма нищо конкретно, но ще наблюдавам и разсъждавам, защото установих, че случките не винаги са точно на деня - има разлика от около седмица-две.

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Уран
« Отговор #335 -: Декември 22, 2014, 08:02:41 pm »
Но пък чаках това обръщане много напрегнато, защото квадрата на Плутон/Уран засяга Луната на моята приятелка, която е У12. Тя, горката, се спука да плаче през последните 1-2 години. И искам вече да се успокои.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Транзити на Уран
« Отговор #336 -: Декември 22, 2014, 08:17:45 pm »
ще чакаме да докладваш :)

преди време установих, че при повечето стационарни фази на Уран (У8) аз имам някакво интересно събитие - този път засега няма нищо конкретно, но ще наблюдавам и разсъждавам, защото установих, че случките не винаги са точно на деня - има разлика от около седмица-две.
За сега Уран в повечето случаи минава "по периферията".Т.е изявява се в ярки събития в живота на околните,но ме засяга краткотрайно емоционално кога положително,кога отрицателно.Мои приятелки се омъжиха,сгодиха,родиха,смъртта идваше,шефът ми пострада тежко,баща ми беше на косъм и всичкото това неочаквано.Когато животът на баща ми беше застрашен(два инфаркта за седмица),Уран доближаваше стелиума на 5* и се намираше в МП МЦ/Слънце.Но въпреки,че беше далече, наистина ме удари много здрав гръм.Това беше най-тежкото нещо,което ми се е случвало в живота.

Но пък чаках това обръщане много напрегнато, защото квадрата на Плутон/Уран засяга Луната на моята приятелка, която е У12. Тя, горката, се спука да плаче през последните 1-2 години. И искам вече да се успокои.
тази Луна къде е?Някой от тях съвпада ли с нея?
« Последна редакция: Декември 22, 2014, 08:19:55 pm от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Уран
« Отговор #337 -: Декември 22, 2014, 08:24:58 pm »

тази Луна къде е?Някой от тях съвпада ли с нея?

е, като по учебник си плаче тя :) - Луна в 5-ти, тр Плутон (У4) е върху нея, а тр Уран (У7) квадратира от 9 дом. Много са тежки взаимоотношенията й със съпруга й - тя направо е скапана и иска всичко това да свърши по някакъв начин, но досега нямаше как (с този ретро Уран). А всичко започна от едно нейно увлечение и той я хвана.

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Уран
« Отговор #338 -: Декември 22, 2014, 08:26:52 pm »
За сега Уран в повечето случаи минава "по периферията".Т.е изявява се в ярки събития в живота на околните,но ме засяга краткотрайно емоционално кога положително,кога отрицателно.Мои приятелки се омъжиха,сгодиха,родиха

приятелките какво общо имат с твоя Уран? Пък и това не са такива внезапни събития ....

А за баща ти - сигурно е имало и още нещо от бързите транзити или лунациите, щом е станало по-рано.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Транзити на Уран
« Отговор #339 -: Декември 22, 2014, 08:51:06 pm »
приятелките какво общо имат с твоя Уран? Пък и това не са такива внезапни събития ....

А за баща ти - сигурно е имало и още нещо от бързите транзити или лунациите, щом е станало по-рано.
На съвпада с Венера се случваха тези събития с приятелките ми.
А за баща ми е имало е още 4 транзита,първите два с 1-2* отклонение
Трз Марс Дева квадрат моя Сатурн.
трз Юпитер от 12Д(но съвпад с асц се обръща ретро) квадрат с нат Уран.
трз Сатурн(от 5Д) квинконция Сатурн.
трз Венера квадрат Слънце,Венера ми е(У11,У4)
Луната е наникъде тогава.
« Последна редакция: Декември 22, 2014, 08:59:18 pm от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Транзити на Уран
« Отговор #340 -: Декември 22, 2014, 08:57:31 pm »
е, като по учебник си плаче тя :) - Луна в 5-ти, тр Плутон (У4) е върху нея, а тр Уран (У7) квадратира от 9 дом. Много са тежки взаимоотношенията й със съпруга й - тя направо е скапана и иска всичко това да свърши по някакъв начин, но досега нямаше как (с този ретро Уран). А всичко започна от едно нейно увлечение и той я хвана.
:-\ УжасТ!
Тя какво иска да свърши?Бракът,увлечението или иска да свършат тежките отношения със съпруга и и да си запазят брака.
У4 върху У12(Луна)?Ами все нещо ще свърши-тайните....
Това момиче трябва да се успокои,на мъжа и ще му мине.Уран бързо гърми,трещи и изчезва,все едно не се е случвал.
какви са аспектите на нейната Луна с Плутон и Уран в натала?  :)
« Последна редакция: Декември 22, 2014, 09:07:35 pm от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Уран
« Отговор #341 -: Декември 23, 2014, 01:42:50 pm »
:-\ УжасТ!
Тя какво иска да свърши?Бракът,увлечението или иска да свършат тежките отношения със съпруга и и да си запазят брака.
У4 върху У12(Луна)?Ами все нещо ще свърши-тайните....
Това момиче трябва да се успокои,на мъжа и ще му мине.Уран бързо гърми,трещи и изчезва,все едно не се е случвал.
какви са аспектите на нейната Луна с Плутон и Уран в натала?  :)

не иска съпруга си вече, както се казва, органически не го понася (поне така казва). Той междувременно се увлече на другаде, по цели дни го няма вкъщи, кипри се, ходи нанякъде (тя намира касови бележки от хотели), а нейното увлечение приключи отдавна, но се появи друго .... въобще .... мътна и кървава :) Ако тя имаше нормален доход, за да може да си плаща квартира, щеше да се изнесе. Но ..... не става :)

луната е в тригон с ретро Плутон/Уран (точен съвпад на двамата)

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Транзити на Уран
« Отговор #342 -: Декември 26, 2014, 04:16:05 pm »
тр. Уран У6 в 4 съвпад с н. Луна в 8ми У11 - не се разминах с ел. проблем вкъщи. Хазяйна дойде да го оправя. Псува и оправя, едвам се сдържах да не се смея, щото изобщо не му беше смешно на човека.  :57: Аз съм си за бой, защото можеше и по-бързо да реагирам, а аз изчаках да стане авария.  :engel016:

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Транзити на Уран
« Отговор #343 -: Януари 02, 2015, 02:39:20 pm »
Уран ми е управител на 7ми и 8ми дом. Намира се в трети опозиция с меркурий.

Откакто тръгна директен,започнаха да ми гърмят компютрите.
Но 30ти декември ,останах без компютър в работата.Така исках да си подготвя някои неща за новата година,когато свършат празниците.Но не! Черен екран,трябва да го взимат да го оправят.
Вчера вкъщи същото се случи с лаптопа ми.Чудо ли стана,но се оправи,затова ви пиша иначе не бих могла.
И си викам,абе меркурия не е ретро....какво става.???

Може би се дължи на директното му движение плюс това,че скоро ще свпадне с меркурия ми,плюс това че при това движение ще направи точната опозиция с наталния.......


Какво мислите?

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Транзити на Уран
« Отговор #344 -: Януари 02, 2015, 03:42:41 pm »
Най-важното, което разбрах от поста ти е, че те чака уранова опозиция и съвпад с Мерка. Другото е малко ала-бала.
Май съвпада на Уран с ЮЛВ ще е около Меркурия ти. Обърни внимание кои домове ти управлява и как е аспектиран. Може да даде преместване или внезапни пътувания. Нещо покрай детето - също.
« Последна редакция: Януари 02, 2015, 03:48:15 pm от The_One »
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.