Автор Тема: Транзити на Уран  (Прочетена 205485 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Уран
« Отговор #360 -: Март 07, 2015, 06:11:15 pm »
И при други с овнешки акцент съм забелязала това. Обичат те най-силно, когато не си даденост, няма те. Но станеш ли сигурен, тогава се държат калпазански. Вие искате да се борите, за да притежавате. Спечелите ли битката, идват нови сражения на хоризонта, които са ви по-интересни. Намеси ли се и Уран по натал и транзити, тогава сте чудо невиждано.  :85:
А ако сте и малко наплутонени - склонни към маниакалност, загубите направо ви правят опасни.

Умеете да вървите по пътя си, но припадне ли ви възможност, водите си битката за връщане на обекта на чувствата отново.
Поне мой опит е такъв. Спасението е вечно да ви пари под дупето и нещо да ви напомня, че другите не са даденост и всеки миг могат да изчезнат по своя воля.

 :13: :13: :13:

Много точни наблюдения, Emma !
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Транзити на Уран
« Отговор #361 -: Март 07, 2015, 06:27:41 pm »
Преживявания, Рени.  :38: Имаш красив аватар.  :-*

Интересното е, че дълбоко в себе си не желаете да губите този човек. И искрено усещате липсата му. Тогава има някакво осъзнаване. Не бих казала болка. С невероятен хъс започвате ново начинание - бягство от себе си и спомените. Нямате време да чувствате дълбоко, а и не чувствате точно така. По друг начин изразявате любовта си, според рождената карта отново.

Трудното за другите е да осъзнаят, че това поведение не е лично, а е част от същност. И да ви държат интерес по някакъв начин.
Лесно се постига с дискретно усещане, че конкуренция има винаги.  ;D И по-възможност конкуренцията да има поне едно качество, в което превъзхожда наличен Овен.  ;D Това ви е като ракетно гориво.

I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Уран
« Отговор #362 -: Март 07, 2015, 06:49:04 pm »
Emma, ти си специалист по "овнешкото "-ха, ха. Много добре казано и правилно ! И благодаря за аватара . :38:
 Виж един силен акцент на Овен/Марс няма да може по същия обективен и точен начин да опише акцент Везни/Венера.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Транзити на Уран
« Отговор #363 -: Март 07, 2015, 09:04:57 pm »
И при други с овнешки акцент съм забелязала това. Обичат те най-силно, когато не си даденост, няма те. Но станеш ли сигурен, тогава се държат калпазански. Вие искате да се борите, за да притежавате. Спечелите ли битката, идват нови сражения на хоризонта, които са ви по-интересни. Намеси ли се и Уран по натал и транзити, тогава сте чудо невиждано.  :85:
А ако сте и малко наплутонени - склонни към маниакалност, загубите направо ви правят опасни.

Умеете да вървите по пътя си, но припадне ли ви възможност, водите си битката за връщане на обекта на чувствата отново.
Поне мой опит е такъв. Спасението е вечно да ви пари под дупето и нещо да ви напомня, че другите не са даденост и всеки миг могат да изчезнат по своя воля. Тормоз за вас само!  :P :P :P Иначе сте хулигани.
Щом до теб стои Овен,значи си много специален човек.Ние не стоим до кой и да е.  :38:
Ноооооо  :d030: другото са клишетаааа  :P и не е вярно,че някой като ни стане сигурен не ни интерсува.  :72: Няма да ни интересува,ако толкова дълго се е мотал да мисли как да ни кацне,че сме забравили кой е бил.  :19: :012: Държим се калпазански само с наглите,досадни глупаци,не с другите.  ;D
 Овните и Марс в Овен,които познавам имам чувството,че в края на краищата търсим уюта,но ако нещо не го достигнем-няма кой да прави по-интензивни скандали от нас или по-тихо да скъса синджира и да се откъсне от връзката.  ;) Всъщност докато завихряме скандали връзката има шансове.  :043: И хич не си мисли,че ще се борим за някаква любов кой знае с каква неотклонност-по принцип овните не довършваме,освен ако не ни е подковал ама много здраво Сатурн.  :-* Не сме много мъдри,нито интелектуалци,но естественият примитивизъм ни е много силен и дори да искаме да изживяваме драми като някои други не се получава.Не се получава,защото бързо ни става безинтересно някой да ни блъфира,да държи на тръни и въздействащи са ни само първите 2-3 финта.
Наплутонените Овни сме маниакални само при положение,че непрекъснато някой ни прилага 1001 номера от цирка,за да ни приковава постоянно вниманието,но кой цирк има толкова номера.  :012:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Транзити на Уран
« Отговор #364 -: Март 08, 2015, 08:56:15 pm »
един въпрос , някой има ли е до сега транзит на УРан тригон Уран , като при мен е управител 9 ти , но натално е в 6 ти дом?

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Транзити на Уран
« Отговор #365 -: Март 08, 2015, 11:26:04 pm »
един въпрос , някой има ли е до сега транзит на УРан тригон Уран , като при мен е управител 9 ти , но натално е в 6 ти дом?

На мен ми предстои да имам, но май се очертава след 1-2 години.Иначе квадрата хич не беше за хвалене, гаден транзит. И на мен натално ми е в 6ти, У8,9 . При теб може да се прояви в нова работа, свързана с пътувания ( 9 дом), друга работа в чужбина, курс или започване на образование ( всичко това неочаквано), но пък желано.
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Транзити на Уран
« Отговор #366 -: Март 09, 2015, 12:00:55 am »
дано се случат нещата , все пак това е транзит , които да ми се случи най-много два пъти в живота. Той Уран не само че тригонира наталния Уран , но и прави секстил към наталното ми слънце управител 3 ти , пак си е в 9 дом, т.е. УРан му е диспозитор на слънцето.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Уран
« Отговор #367 -: Март 09, 2015, 12:30:25 am »
Грег, ти си Слънчев Водолей, размърдай си малко "антенките" и ще започнеш да  получаваш информация -къде, защо и как експериментира Уран, това  е в неговата природа, по своему да открива новото, различното, уникалното и това ще ти помогне да  бъдеш с времето Водолей. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Транзити на Уран
« Отговор #368 -: Март 09, 2015, 12:39:00 am »
АЗ сам го отработил този УРан с любовта ми към Авиацията, НАучната Фантастика , любовта към всичко ново I ne na posledno mqsto Star Wars :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Уран
« Отговор #369 -: Март 09, 2015, 09:37:59 am »
АЗ сам го отработил този УРан с любовта ми към Авиацията, НАучната Фантастика , любовта към всичко ново I ne na posledno mqsto Star Wars :)

Тогава ще  можеш сам, да си разтълкуваш транзитите на Уран в натални домове и към натални планети /точки- защо не го правиш ?!? ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Уран
« Отговор #370 -: Март 09, 2015, 02:49:32 pm »
един въпрос , някой има ли е до сега транзит на УРан тригон Уран , като при мен е управител 9 ти , но натално е в 6 ти дом?
Всеки над 27-28г е имал този тригон  :)
тр Уран в 4д тригон Уран У6 в 12д- родих голямата си дъщеря (водолей), след продължително лечение и лежане по болници, а три месеца след това почина баща ми, защото в същото време тр Уран от 4д квадратираше Слънцето у12
« Последна редакция: Март 09, 2015, 04:30:48 pm от akruks »

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Транзити на Уран
« Отговор #371 -: Март 09, 2015, 02:55:38 pm »
един въпрос , някой има ли е до сега транзит на УРан тригон Уран , като при мен е управител 9 ти , но натално е в 6 ти дом?
Уран У8 в 4Д като направи трз тригон към себе си от 8Д/Водолей(и не само към себе си) сестра ми роди племенницата ми Слънце Водолей и почина дядо ми.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Транзити на Уран
« Отговор #372 -: Март 09, 2015, 08:36:46 pm »
Тригона на Марс в съвпад с Уран и Юпитер е част от голям тригон с Венерата ми. Тя е в Овен и сега гледам, че е по средата на цялата галимация. Утре дано не забравя да си купя лотариен билет и да пусна тото. От миналата седмица се каня.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Транзити на Уран
« Отговор #373 -: Март 09, 2015, 08:38:43 pm »
Тригона на Марс в съвпад с Уран и Юпитер е част от голям тригон с Венерата ми. Тя е в Овен и сега гледам, че е по средата на цялата галимация. Утре дано не забравя да си купя лотариен билет и да пусна тото. От миналата седмица се каня.
Е точно това те питах в сборището.  ;) Давай!
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Уран
« Отговор #374 -: Март 09, 2015, 08:41:07 pm »
The_One, Юпитер е ретро , дай 2лв за нещо друго. ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“