Автор Тема: Транзити на Уран  (Прочетена 205526 пъти)

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Транзити на Уран
« Отговор #405 -: Март 21, 2015, 05:49:05 pm »
Просто отбелязвам как стоят нещата , изводите са за публиката. Доста лесно е да хвърля ме кал иначе- ето го марс ми проработи :)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Транзити на Уран
« Отговор #406 -: Март 21, 2015, 05:50:51 pm »
Просто отбелязвам как стоят нещата , изводите са за публиката. Доста лесно е да хвърля ме кал иначе- ето го марс ми проработи :)
Никакъв тронов Марс не ти е проработил ОЩЕ!  :P Виж Теодор-Азазел как копае и ми сравни твоя с неговия Марс.  :D

Пък и нямаш нито едно БАНче  :043: :043: :043: :043: :043: :043:

 Срам за тронов Марс  :043:
« Последна редакция: Март 21, 2015, 05:54:48 pm от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Транзити на Уран
« Отговор #407 -: Март 21, 2015, 05:54:40 pm »
това да имаш МАРС в Овен , не означава , че трябва да си някакъв гнусар , та да ми правят Бан-ове.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Транзити на Уран
« Отговор #408 -: Март 21, 2015, 06:17:47 pm »
Най- милия, галантен, романтичен джентълмен, който познавам е с Марс в овен. Но при него Венера е в Риби а Луна във Везни та може би те омекотяват образа му.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Транзити на Уран
« Отговор #409 -: Март 23, 2015, 08:50:09 pm »
Днес пак по урановски разбрах , че мой познат , които е американец , но живее в страната и града , който аз живея са му казали след 6.5 че му спират договора ... изглежда  при него е проработило затъмнението моментално. Радваше се на живота и живееше страхотен живот , но самотен и егоистичен типично по американски. Дано новите неща които идват в живота му за хубави.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Транзити на Уран
« Отговор #410 -: Март 23, 2015, 09:27:43 pm »
Този Уран е луда планета!След много успешен завършек на едногодишна "операция" колегата ми с Марс/Юпитер Овен,с който имам Хиронова синастрия с точни съвпади подал придизвестие за напускане!Този е изтрещял от напрежението на Уран/Плутон(+Марс) възврата.  :91:  Стресът при нас е доста,наистина,но..... :91:  Уран ми се подиграва,от както започна транзита върху стелиума ми!-първо ми го вкара неочаквано,а сега толкова неочаквано го изважда.
И Сатурна му в Рак също е на "прицел" от тежките транзити.
Чувствам все едно ми е открадната възможността да изям парчето торта,за което се облизвах!  :d030: :96:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Уран
« Отговор #411 -: Март 24, 2015, 08:08:45 am »
Днес пак по урановски разбрах , че мой познат , които е американец , но живее в страната и града , който аз живея са му казали след 6.5 че му спират договора ... изглежда  при него е проработило затъмнението моментално. Радваше се на живота и живееше страхотен живот , но самотен и егоистичен типично по американски. Дано новите неща които идват в живота му за хубави.

а каква му е датата на раждане - СЗ прави ли някакви аспекти?

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Транзити на Уран
« Отговор #412 -: Май 03, 2015, 09:48:02 pm »
Уран в картата на моя приятелка е в 10Д,като не управлява дом.
Уран квадрат Луна в натала.
Луна в 8Д,У9.
На секстил от трз Уран/Овен в 6Д към нат Луна в 8Д,моята приятелка неочаквано научи,че има наследство от баща си,за което не е знаела.До този момент тя беше в незавиден,финансов колапс и трудно се справяше. :043: Много се радвам за нея,въпреки,че не става въпрос за особено,много пари.   :012::08:
« Последна редакция: Май 03, 2015, 10:00:54 pm от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Транзити на Уран
« Отговор #413 -: Май 03, 2015, 10:03:07 pm »
Безизходицата на някого,безсилието на някого и едновременно с това твоето безсилие и безидейност,за да му помогнеш те избива на смях? Или какво?
  By the way,здравей!
Избива ме на смях от това,че Уран прави чудеса и изненади,само мен ме изпусна в този курс. :012:
Здравей :08:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Транзити на Уран
« Отговор #414 -: Май 06, 2015, 02:24:22 pm »
Уран стигна до Луната ми. Трудно спя, сънувам много. Обземат ме крайни настроения. Емоционална нестабилност. Неочаквани възможности за работа (Луната е У7).
Засега удържам положението, но е все едно управлявам торпедо.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Уран
« Отговор #415 -: Май 06, 2015, 03:04:53 pm »
The_One, рискувай с опит-грешка, опит-грешка.Ти имаш Уран на АСЦ, за теб това не е ново, а забравен стар поведенчески модел ( Луна), маниер при свързване с другите за личностно удовлетворение . Всяко експериментиране в периода по отношение връзки, договореност, контакти, комуникации, ще те събужда за нови, наелектризирани емоционални преживявания ; смяна на визията ти предстои, смяна на местоживеене. Ще имаш шанс да изкарваш пари от лични преживявания, материализирай мислите си на хартия. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Уран
« Отговор #416 -: Май 07, 2015, 07:59:11 pm »
Транзитният Уран вече ми е в точен съвпад с Меркурий, на броени минутки. По-нервна и сприхава от обичайното не съм станала, но усещам прилив на интелектуална енергия, което определено ми помага, предвид ежедневното натоварване. Вече многото работа ми се струва малко, подкарах на високи обороти. И повече от всякога започна да ме дразни постоянното мрънкане на други хора, че са "затрупани" с работа /а много често просто нямат добра организация или работят с по-нисък капацитет/.

Има и нещо друго, но може би си внушавам или имам проблем с оросяването.  :017:  ;D
Изведнъж усещам нещо като ухапване от бълха. Стряскам се, поглеждам - няма нищо.
« Последна редакция: Май 07, 2015, 08:20:15 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Уран
« Отговор #417 -: Май 07, 2015, 09:10:05 pm »
тр Уран У6 достигна опозиция с Венера у2 във 2д- ще харча непланирано пари за зъболекар
« Последна редакция: Май 07, 2015, 09:49:29 pm от akruks »

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Транзити на Уран
« Отговор #418 -: Май 07, 2015, 09:22:55 pm »
Има и нещо друго, но може би си внушавам или имам проблем с оросяването.  :017:  ;D
Изведнъж усещам нещо като ухапване от бълха. Стряскам се, поглеждам - няма нищо.
Това не се случва само на теб.На мен и една колежка също.Сякаш огънче от цигара парва за част от секундата.Няма никаква бубка,а после става червено петънце.Много сме си добре с оросяването,но може да е някой новоеволюирал вид гадчета.  :D
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

toroni

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 231
Re: Транзити на Уран
« Отговор #419 -: Май 07, 2015, 09:29:22 pm »
Транзитен Уран е в 8 дом почти върху Луната(У12) в картата на мъжа ми. Най-яркото проявление засега, според мен беше внезапната скорошна смърт на братовчедка му, за която вече писах. Напоследък малко му се объркаха и финансовите дела, но за това едва ли  само Уран е виновен.