Автор Тема: Транзити на Уран  (Прочетена 205299 пъти)

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Транзити на Уран
« Отговор #465 -: Септември 06, 2015, 06:08:44 pm »
свободата по Уран минава през Сатурн , той бил/е  упр. на водолей ,когато говорим за материя

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Транзити на Уран
« Отговор #466 -: Септември 06, 2015, 07:32:23 pm »
Съгласна съм. Аз скоро изчислих, че Уран е по-силен от Сатурн в моята карта(макар и с една, две точки). Двамата са във взаимна рецепция, но никога не съм считала, че характерът ми е Ураниански(Сатурниански - да). Успях да преживея две неща по Уран и двете бяха ужасни. Свобода, но на много висока и ужасно горчива цена. И ако можех - бих си го спестила. Просто шокът беше прекален. Кардиналната ми Тао-квадратура беше разпердушинена на макс  :(
с какви планети ,управители на какви домове е шокът и какво упр.,къде е уран в натала ,сподели повече ако имаш желание

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Транзити на Уран
« Отговор #467 -: Септември 06, 2015, 07:45:32 pm »
Хубава статия за Уран/Сатурн от Дона Кънингам. За Водолеите, които се чудят от кой вид са точно.
http://www.astro.com/astrology/tma_article150706_e.htm?nhor=3.

De omnibus dubitandum est

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Транзити на Уран
« Отговор #468 -: Септември 06, 2015, 07:57:58 pm »
благодаря за споделянето ,ще ги погледна

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Транзити на Уран
« Отговор #469 -: Септември 06, 2015, 08:28:27 pm »
първото - шокиращото изнасяне предполагам

Уранова квадратура УМС засяга статуса ти
тр.Уран на К12 връх на тао каре  към нат.опозиция Марс на К3/Нептун К9,отделно по натал Уран е съвпад с Нептун,загубите,предателствата по 12 ,както и подмолните действия в тао каре с двата сигн.на партньорите Марс и Слънце като връх
тр.Плутон върху Уран -болезнена промяна ,преживяване,трансформация,уран упр.на сатурн,загубила си стабилност и сигурност
тр.Нодална приближава   на 2гр. съвпада с У4 Слънцето /ест.сигнф.на партньора/,тр.СЛВ върху Слънцето идва от 7 дом- урок  за усвояване - партньорства
У7 не е активиран,а той е харм.асп. по натал
тр.опозиция Уран/Марс по оста 12-6 допълват нат.ти опозиция Марс/Уран+Нептун до голям кръст,изживяла си като предателство и се се чувствала като разпъната на кръст

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Транзити на Уран
« Отговор #470 -: Септември 06, 2015, 08:37:52 pm »
второто тр.Плутон на К9 опозе К3 и Марс е класика за секс.посегателство ,насилие на улицата +тр.Уран в12 точен квадрат Марс в 3-изненадващо,инцидент,критична ситуация
тр.Луна през Слънцето в 6 е активирала нат.тао каре

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Транзити на Уран
« Отговор #471 -: Септември 06, 2015, 08:43:05 pm »
второто тр.Плутон на К9 опозе К3 и Марс е класика за секс.посегателство ,насилие на улицата +тр.Уран в12 точен квадрат Марс в 3-изненадващо,инцидент,критична ситуация
тр.Луна през Слънцето в 6 е активирала нат.тао каре

Стреличка, би ли пояснила за мен тази комбинация? Някак не мога да си я обясня.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Транзити на Уран
« Отговор #472 -: Септември 06, 2015, 08:58:27 pm »
Пърпъл, мисля, че най-точният аспект в първата карта е тр. ☿℞□♃ (У5/У7). Комуникацията ви нещо е куцала, освен всичко друго.

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Уран
« Отговор #473 -: Септември 06, 2015, 09:56:22 pm »
Защо не виждам картата и обясненията на Пърпъл?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Уран
« Отговор #474 -: Септември 06, 2015, 10:01:15 pm »
Защо не виждам картата и обясненията на Пърпъл?
Защото явно си е изтрила коментара с картите, качила ги е временно, за който е бил на линия и е проявил интерес.  :)

Megi Angelova

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 7
Re: Транзити на Уран
« Отговор #475 -: Септември 06, 2015, 10:43:19 pm »
Puple, много съжалявам за това което ти е случило, но съм сигурна, че си станала много по-силен човек. Може да звучи твърде философско, но е факт. На мен много ми повлия Сатурн върху луната в 12 дом преди месеци беше истински ад, но засега има затишие. А Уран ми е на асцендент и си го обичам. Не разбирам много от астрология, но това, което виждам в картата ти е, че си доста плутонова и по-тежко изживяваш събитията и последствията от тях, ако беше типична везна може би нямаше да е така,знам ли.

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Транзити на Уран
« Отговор #476 -: Септември 06, 2015, 10:54:49 pm »
Purple, точен ли е часът ти на раждане? Защото малко да мръдне часът и на К7 идва Скорпион и тогава тр.Уран от К12 квадратира точно натален Марс в картата на раздялата ти с партньора, показвайки буквално ситуацията. Мисля така, защото не видях значим аспект към Юпитер, У7, освен 150* от транзитна Луна на к11, което няма особена тежест, едва ли би могло да провокира такъв развой на нещата.
« Последна редакция: Септември 06, 2015, 10:57:56 pm от delphin »
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Уран
« Отговор #477 -: Септември 06, 2015, 11:59:30 pm »
(+ останах без покрив под главата си)
На комина ли си живяла тогава, че покривът е бил под главата?  :017:

Иначе тр Юпитер У7 в квадрат със Слънцето У4- партньорът напуска семейното гнездо
тр Уран квадрат с нат Марс У12, тр Марс на К6 опозиция с тр Уран на К12 - нервния срив
Събитие 2- тр Юпитер У7, 8 квадрат с Мерка У2, 5
тр Плутон с тр Уран образуват тао квадрат с Марс У12, съУ6
Пълнолунието в 6д в квадрат с Марс У12 и с Уран/Нептун

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Уран
« Отговор #478 -: Септември 07, 2015, 11:01:02 am »
Пърпъл, не е честно за тези, които не са видели картата и споделеното ... коментарите продължават, но само за някои ....

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Уран
« Отговор #479 -: Септември 07, 2015, 12:02:04 pm »
Пърпъл, не е честно за тези, които не са видели картата и споделеното ... коментарите продължават, но само за някои ....
Хепи, тя качи снощи картите, като видя, че има проявен интерес, но беше написала, че днес ще ги махне.  Бяха натал+транзити, по коментарите ни може да се ориентираш.