Автор Тема: Транзити на Уран  (Прочетена 205295 пъти)

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Уран
« Отговор #480 -: Септември 07, 2015, 12:08:42 pm »
Хепи, тя качи снощи картите, като видя, че има проявен интерес, но беше написала, че днес ще ги махне.  Бяха натал+транзити, по коментарите ни може да се ориентираш.

Да, да, няма да настоявам ...

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Транзити на Уран
« Отговор #481 -: Септември 08, 2015, 08:54:18 pm »
второто тр.Плутон на К9 опозе К3 и Марс е класика за секс.посегателство ,насилие на улицата +тр.Уран в12 точен квадрат Марс в 3-изненадващо,инцидент,критична ситуация
тр.Луна през Слънцето в 6 е активирала нат.тао каре
Стреличка, би ли пояснила за мен тази комбинация? Някак не мога да си я обясня.

напр.асп. плутон/марс - асп.на насилие,секс.посегателство,тормоз,бруталност, това са упр.на 8-1, а куспида на 3 дом -улица,не да кажем в К4 у дома

Плутонови проблеми, Кънингам разглежда следните теми:

Вина, гняв и страх.
Емоционални тайни и тяхният принос за самоизолацията.
Кръвосмешение, изнасилване и домашно насилие.
Плутон и нуждата от власт и контрол.
Психологията в положение на жертва.
Смърт и трансформация.
Последствията от потискането и неизживяването на скръбта.

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Транзити на Уран
« Отговор #482 -: Септември 08, 2015, 09:16:31 pm »
Мерси, разбрах  :-* Сега се сещам, че и Ръшман разглежда аспектът Плутон/Марс като аспект на насилието, но не свързах оста 9/3 с улицата  :017:, а то си е така, колко буквално  :72:
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Транзити на Уран
« Отговор #483 -: Септември 09, 2015, 04:03:01 pm »
ето ви карта на катастрофа.
//блъснали са брат ми отзад, той като педантична девичка вика полиция, само за да му вземат книжката и да му напишат глоба, понеже баща ми не бил платил гражданска...:Д миличкият, добре, че е добре, 'щото колата е за боклука. ще взема да спретна един вегетариански курбан, трябва си, господ го пази него.
нумеролози има ли тук, аз нищо не разбирам, но са ми казвали, че имал ангели-хранители, което е... факт. 24.08.1995 му е датата;






Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Уран
« Отговор #484 -: Септември 09, 2015, 04:14:47 pm »
ето ви карта на катастрофа.
//блъснали са брат ми отзад, той като педантична девичка вика полиция, само за да му вземат книжката и да му напишат глоба, понеже баща ми не бил платил гражданска...:Д миличкият, добре, че е добре, 'щото колата е за боклука. ще взема да спретна един вегетариански курбан, трябва си, господ го пази него.
нумеролози има ли тук, аз нищо не разбирам, но са ми казвали, че имал ангели-хранители, което е... факт. 24.08.1995 му е датата;

за нумеролози не знам, но има хора, които се интересуват и ползват нумерология :)

Освен това, има и тема за такава.

Тук виждаме опозицията на тр Уран (през 6 дом) към нат Марс, който е У6 - добре че не е пострадал зле.
« Последна редакция: Септември 09, 2015, 04:16:20 pm от Happy58 »

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Транзити на Уран
« Отговор #485 -: Септември 09, 2015, 05:05:27 pm »
споко (don't worry:Д), Хепи, неслучайно съм я пльоснала в тази тема картата;
 :-*

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Уран
« Отговор #486 -: Септември 09, 2015, 05:36:22 pm »
ето ви карта на катастрофа.
//блъснали са брат ми отзад, той като педантична девичка вика полиция, само за да му вземат книжката и да му напишат глоба, понеже баща ми не бил платил гражданска...:Д миличкият, добре, че е добре, 'щото колата е за боклука. ще взема да спретна един вегетариански курбан, трябва си, господ го пази него.
нумеролози има ли тук, аз нищо не разбирам, но са ми казвали, че имал ангели-хранители, което е... факт. 24.08.1995 му е датата;
Луната в квадрат с Меркурий У8, а тр Сатурн У3 в действащ съвпад с Плутон У1
3д и Меркурий- автомобила, шофирането, при него Меркурий У8 е в опозиция със Сатурн У3, а на 13 септ СЗ е съвпад с Мерка и опозиция със Сатурн , ще има разправия с бащата във връзка с колата.
Ангел пазител по принцип всеки има, според християнството, а нумерологично се свързва със 7 при квадрата на Питагор- брат ти има седмица, има две четворки (здраво момче), две осмици (много отговорен), две тройки (хуманен), две единици (не обича да се налага), две деветки (интелигентен е). На 24 август е навлязаъл в лична година 4- годината, в която човек е разпънат на кръст, ще е поставен на кръстопът- коя от две възможности, две връзки да продължи, ще се наложи да прави личен избор, материални ограничения,  непредвидени домашни разходи и нужда от икономии, повишено внимание за здравето, най-вече през септември и декември.

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Транзити на Уран
« Отговор #487 -: Септември 09, 2015, 07:51:27 pm »
Да, тегавко му е откакто завърши гимназия, ама нали така се пораства.
Благодаря ти за напътствията, аз му казах да се пази, но ще го повторя!))

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Уран
« Отговор #488 -: Септември 10, 2015, 08:29:34 am »
споко (don't worry:Д), Хепи, неслучайно съм я пльоснала в тази тема картата;
 :-*

аз съм си спокойна ....

и щом като вече е писано по нумерологя, значи може и аз .... кажи на брат си, да бъде много внимателен до края на месеца - опасността от неприятности не е преминала все още. На него "морето му е до колене" и това може да му създаде трудности от всякакво естество - нека да има граници в "лекотата".

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Транзити на Уран
« Отговор #489 -: Октомври 13, 2015, 05:56:25 pm »
Oт изв. време тр.Уран (У12) от 1 дом прави тригон с нат.Луна (У5 в 6 дом). Свързвам го с това, че съм уединена у дома - във възстановителен период и съм обгрижвана. Уран не  е лична планета. Мислите ли, че правилно асоциирам аспекта?

Преди това беше в секстил с нат.Марс и бях в период на тайни връзки, което беше много изненадващо и за мен самата. Уран отпусна Марс и захвана Луната  :012:
Над силата е само умението да я владеем!

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Транзити на Уран
« Отговор #490 -: Октомври 13, 2015, 11:23:56 pm »
Уран може да даде всичко друго, но не и уединение и спокойствие. По-скоро е допринесъл за непланираните медицински интервенции, защото е в аспект с шестодомна Луна.
Щом ти минава през 1 дом би трябвало да даде промени във външния вид.
Необичайни или извън общоприетото преживявания по 5 дом - също. Има да попадаш на всякакви екзотични индивиди, фетишисти и т.н. :)
« Последна редакция: Октомври 13, 2015, 11:35:53 pm от The_One »
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Транзити на Уран
« Отговор #491 -: Октомври 14, 2015, 12:08:33 am »
М, да .... и това се случва наспоследък, но не направих връзката  :017:

Уединеието - визирам това, че 1 месец ще съм си у дома с по-ограничено излизане и контакти - го мислех, защото Уран е У12  :)
Над силата е само умението да я владеем!

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Уран
« Отговор #492 -: Октомври 14, 2015, 12:15:27 am »
Алена, Сатурн ти е в знака  на Слънце, от това е временното ти "скриване от света" . :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Транзити на Уран
« Отговор #493 -: Октомври 14, 2015, 12:22:54 am »
Благодаря :) Наистина е така, не ми беше хрумнало :) Има да се крия още :) Има да се пошляе още доста време  ::)

Тъкмо погледнах кога ще е пълнолунието и виждам, че следва да е на първия ми работен ден, според плана за връщане на работа. Струва ми се, че голямо размърдване се очертава. Странно ми е, защото ще се върна преди да съм се възстановила и ще гледам да се дистнацирам и да не комуникирам много  ::)
Над силата е само умението да я владеем!

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Транзити на Уран
« Отговор #494 -: Ноември 05, 2015, 10:59:07 am »
При мен е в 8дом-след ретро движението си ще се предвижи в 9дом,където по-късно ще образува съвпад с Юпитер/Венера.

Освен съвпада с Юпитер / Венера, имам и пр. Луна опозиция Слънце - край, ще си правя татус със знака на Уран върху лявата ръка и ще въдворявам ред в цветния ми любовен живот!
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."