Автор Тема: Карти на известни личности  (Прочетена 78089 пъти)

Bin

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 467
Re: Карти на известни личности
« Отговор #45 -: Април 21, 2016, 10:07:30 pm »
Според последния клип в ю-туб на Лада Дунчева квадрата м/у Сатурн и Юпитер дава събитийност-каква-според натала-тук тр Сатурн е опозиция с к8д,Юпитер е квадрат .При известните музиканти се очаква ранна смърт от дрога или спин,щом казват грип-добре -Хм :017: .Иначе с тоя у Асц Плутон екзалтирал и съвпад с Регул-гарантирана известност като секс символ,макар доста дребен-името Принс заради Регул на МЦ ще да е .

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Карти на известни личности
« Отговор #46 -: Април 21, 2016, 10:54:52 pm »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Карти на известни личности
« Отговор #47 -: Април 22, 2016, 12:44:55 am »
Сериозно???!  :-\
Да, вчера и един от Любе е починал, след побой в Москва

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Карти на известни личности
« Отговор #48 -: Април 22, 2016, 01:02:57 am »
Според последния клип в ю-туб на Лада Дунчева квадрата м/у Сатурн и Юпитер дава събитийност-каква-според натала-тук тр Сатурн е опозиция с к8д,Юпитер е квадрат .При известните музиканти се очаква ранна смърт от дрога или спин,щом казват грип-добре -Хм :017: .Иначе с тоя у Асц Плутон екзалтирал и съвпад с Регул-гарантирана известност като секс символ,макар доста дребен-името Принс заради Регул на МЦ ще да е .
Познат, който не беше наркоман, също почина на 53г от усложнения на грипа преди 2г, близките му казаха, че си пийвал последните години и черния му дроб бил амортизиран от алкохола, а многото лекарства за грипа са го довършили. те го лекували от грипа, изписали го, че му било минало, а след 2 месеца влиза отново в болница с усложнения- пневмония, и не излиза жив.
Принц с Плутон на МС и Марс на К5, производен 8-ми от 10-ти, баща му се самоубива с пистолет над пианото, също е бил музикант и е композирал, но не е бил удовлетворен, чувствал се е неудачник.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Карти на известни личности
« Отговор #49 -: Април 22, 2016, 01:03:42 am »
Прехвърлям си мнението тук.

Тр. Сатурн му е в опозиция със Слънцето, което е на к8 натално. Пълнолунието от днес ще му е в точен съвпад с Нептун и Слв, които са в 12 дом. Дир. Плутон на к12, прогресивен Юпитер и той там. Дир. Юпитер опозиция Слънцето му.
ех, че жалко. Аз го харесвах.  :(

Уф, много ми стана вътрешно. Аз го харесвам.
Опозит, гледайки клипа в музикалната тема, помислих си - този мъж, колкото и странни препратки да има с дрехите, грим и т.н., ще изглежда мъжествен, ако ще и рокля да надене. Има нещо, харизма му викат.  :08: После видях картата.
Тронов Марс на к5. Плутон на Мц, Слънце на к8. Марс и Плутон са в куинконс, макар да има градус разлика.
Личи му и карето на Венера и Уран.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Карти на известни личности
« Отговор #50 -: Април 22, 2016, 08:13:44 am »
Аз съм разбита, такъв огромен талант, много ми е мъчно :(



Уран е в опозиция с Юпитер, стар управител на 4ти дом и диспозитор на луната. Пълнолунието пък е върху Нептун, нов управител и диспозитор на същите.


Моето слънце е в 8ми дом, преживяла съм опозиция от Сатурн, едновременно с Юпитер и уран в картинката, но не съм се гътнала. Тук и наближаващият сатурнов възврат играе роля.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Bin

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 467
Re: Карти на известни личности
« Отговор #51 -: Април 22, 2016, 08:27:20 am »



Моето слънце е в 8ми дом, преживяла съм опозиция от Сатурн, едновременно с Юпитер и уран в картинката, но не съм се гътнала. Тук и наближаващият сатурнов възврат играе роля.
[/quote]-----И моето Слънце в съвпад с к8д,и аз не съм се гътнал още :012:-това може да говори за смърт която е ,,видима,, за която се говори,или просто за смърт от сърдечен удар .Според Лада Дунчева няма важно събитие  в живота без да са замесени Юпитер/Сатурн-карма екзекуторите та е добре за образната памет да го свърже със к8д на Принс.иначе може много да се гледа дирекции,прогресии,хилег,анарета,8 производна карта в индийската -чак толкова много време нямам ???

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Карти на известни личности
« Отговор #52 -: Април 23, 2016, 10:11:22 am »
Ех,
Принс


карта

Тр .Сатурн удря и двете му светила +У8 Меркурий с напр.асп,Юпитер също,няма сейф асп.
Бог да го прости!

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Карти на известни личности
« Отговор #53 -: Май 22, 2016, 09:03:39 am »
Ева Лонгория се е омъжила вчера, за 3ти път. Гледах синастрията с господина, той има овенски стелиум от СЛВ, слънце, венера сатурн точно върху нейния съвпад луна венера в овен. Композита малко ми е противоречив. Интересно е какво ще излезе с това сключване на брак на пълнолуние в съвпад с ретро марс.

http://www.astro.com/cgi/showgif.cgi?lang=&gif=astro_2atw_01_eva_longoria.21738.8339.gif&res=90&wiki=2&adbtitle=Astro-Databank%20chart%20of%20Eva%20Longoria%20born%20on%2015%20March%201975

С нея сме малко астрални близначки :)
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Карти на известни личности
« Отговор #54 -: Май 22, 2016, 11:05:46 am »
Пълнолуние в Стрелец  може да  донесе осъществяване на цел, намерение, които да задоволяват някои лични убеждения или в онова, в което вярва, очаква човек. Ретро Марс  може да  действа нещо като потенциометър и да определи доколко взаимоотношенията ще са издръжливи и дали въобще са на база тръпка и страст, влиянието му отразява принципа на Венера, така че не е опасен. Това пълнолуние приключва действието на взаимовръзката между Меркурий и Юпитер от януари досега, или който е успял да се ангажира с обстоятелствата, такива каквито са в действителност, сега ще има късмета, възможността да се наслади на практичното и полезно развитие в онази сфера, която е била активирана от двете планети след 5-6 дни. В същото време отключва, стартира квадратурата Юпитер-Сатурн

Тери, бракът е  като вид приключване  на някакъв етап от дадени взаимоотношения, осъществяване на същите , така че в пълна сила отразява принципа на пълнолунието, на 7-ми дом,един вид откликват добре на астро обстановката. Тук е интересна фазата на Меркурий. Не мога да отворя наталната карта, за да я разгледам. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Карти на известни личности
« Отговор #55 -: Май 22, 2016, 12:33:20 pm »
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Карти на известни личности
« Отговор #56 -: Май 22, 2016, 01:36:45 pm »
Юпитер е спрял в градуса на Слънце у МЦ, а Меркурий управлява 8/11-ти домове, Марс е сигнификатор на връзките в картата й, а Юпитер -посоката- финансово зависим брак, като компенсация за предхождащ. Може би сега прекалено силно ще се идентифицира с ролята си на съпруга, предполагам, което някак е в ущърб с нуждите и потребностите й, но пък ще направи добро впечатление, макар и за известно време, което ще й донесе буквално дивиденти. Няма да се размине и без скандал-виж какво й предстои: Уран върху Венера, опозиция Юпитер-Юпитер, Лунно затъмнение върху ИЦ /Меркурий, но пък Марс ще тръгне директен с тригон към Слънце на АСЦ-може би има някаква уловка тук, някакво условие, което ще види бял свят и след това вече трябва да се търси евентуално тенденция за брака им.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Карти на известни личности
« Отговор #57 -: Май 22, 2016, 01:46:28 pm »
Да, предстоят й трудни транзити, особено от сатурн, за него ми е най-интересно тъй като ще квадратира наталния съвпад слънце юпитер, който според мен поне е много определящ живота и връзките й.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Карти на известни личности
« Отговор #58 -: Май 22, 2016, 02:10:09 pm »
Тери, има време за Сатурн, догодина чак ще активира съвпада Слънце/Юпитер. Сега има по-интересни транзити- активирана е нодалната й ос и тр.нодална ос активира картата, заедно с у СЛВ, това е акцента. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Карти на известни личности
« Отговор #59 -: Май 25, 2016, 05:46:41 pm »
Ева Лонгория се е омъжила вчера, за 3ти път. Гледах синастрията с господина, той има овенски стелиум от СЛВ, слънце, венера сатурн точно върху нейния съвпад луна венера в овен. Композита малко ми е противоречив. Интересно е какво ще излезе с това сключване на брак на пълнолуние в съвпад с ретро марс.
Значи се омъжват по любов, която не е от вчера, Пълнолунието на СЛВ в неин 1д само е финализирало делата на Новолунието от 6 май, което е било на ДСЦ в секстил с нейното Слънце У10