Автор Тема: Транзити на Нептун  (Прочетена 116595 пъти)

Eaglet

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 238
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #90 -: Март 24, 2014, 08:29:42 pm »
И защо на такова ниско ниво ги изживявам уроците по Нептун? Със Сатурн се справям много добре.


Eaglet,ти си родена с "ниво" ,което ти дава възможност да изявиш цялата палитра на Нептун ,чрез своята емоционалност -Луна съвпад Нептун в знак на СЛВ ,квадрат Юпитер-3/6/10 и ти го правиш ,чрез твоята професия ,както сподели.Виж какво се е случило в периода -тр.упр.СЛВ е стъпил върху упр.ЮЛВ в 10-ти ,Марс е спрял в градуса на натален...
А защо реши ,че точно Нептун е "факторът" партньор при теб ?!?
Ах,този "палав' съвпад Луна /Нептун и то в Стрелец ... :)

Реших го заради това, че е управител на седми дом. Кой е тогава? Жертвата си я разбирам така - отделям се с децата сега и не пускам четвърти сред нас, докато не пораснат.

Eaglet

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 238
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #91 -: Март 24, 2014, 08:32:45 pm »
ми,определено е дадено късно да срещне любовта. Иначе, определено има някакво идеализиране и как да кажа, много страст, в една връзка

Срещам желаещи да ги отглеждам, да плащам сметките, да са ми третото дете, да напуснат работа и да си преследват мечтите, за което аз да нося отговорност, не и да са ми равностойни партньори. Колко късно ще я срещна? Влюбена съм в любовта и започвам да мисля, че любовта не е даден човек, а е просто любов и за да я има, трябва да не се вкопчвам в човек. Отдавна съм се научила и да не се вкопчвам...

това със сигурност е така. Но ме съмнява, че си се научила да не се вкопчваш - това не е укор, просто мнение отстрани.

:) След Уран вкопчването не е вкопчване :)

или просто сменяш единия с другия - преживяла съм ги и двата транзита - трансформацията идва с Плутон - поне така пише по книжките

Плутон квадрат към Плутон го преминах, ако става въпрос за това. Трансформирах се доста - не съм това, което бях и съм доволна.

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #92 -: Март 24, 2014, 08:39:55 pm »
Просто го споменах Плутон - като база за размисъл. А факта, че все още те тормози липсата на партньор, за мен, психологически, означава все още вкопчване - а то може да е и преодолимо и непреодолимо. Но мога да говоря по-сигурно и по-конкретно само като видя рожденната дата.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12560
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #93 -: Март 24, 2014, 08:41:32 pm »
И защо на такова ниско ниво ги изживявам уроците по Нептун? Със Сатурн се справям много добре.


Eaglet,ти си родена с "ниво" ,което ти дава възможност да изявиш цялата палитра на Нептун ,чрез своята емоционалност -Луна съвпад Нептун в знак на СЛВ ,квадрат Юпитер-3/6/10 и ти го правиш ,чрез твоята професия ,както сподели.Виж какво се е случило в периода -тр.упр.СЛВ е стъпил върху упр.ЮЛВ в 10-ти ,Марс е спрял в градуса на натален...
А защо реши ,че точно Нептун е "факторът" партньор при теб ?!?
Ах,този "палав' съвпад Луна /Нептун и то в Стрелец ... :)

Реших го заради това, че е управител на седми дом. Кой е тогава? Жертвата си я разбирам така - отделям се с децата сега и не пускам четвърти сред нас, докато не пораснат.

Меркурий/Юпитер
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Eaglet

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 238
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #94 -: Март 24, 2014, 08:53:03 pm »
Просто го споменах Плутон - като база за размисъл. А факта, че все още те тормози липсата на партньор, за мен, психологически, означава все още вкопчване - а то може да е и преодолимо и непреодолимо. Но мога да говоря по-сигурно и по-конкретно само като видя рожденната дата.

Имам партньор, ама се пропива и това ме тормози, тормози ме, че ми се случва и че искам - не искам ще трябва да събирам парцалките и децата и да ме няма, за да запазя децата и себе си :) За втори път - затова питам има ли оцелял с тоя десцедент Риби и как да се предпазя? Днес посегнах да чета за терапия при алкохолици, но това ли трябва да направя? Ако остана в тази връзка, ще се превърна в съзависима - цял термин са измислили за жените на такива!

Eaglet

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 238
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #95 -: Март 24, 2014, 08:54:45 pm »
И защо на такова ниско ниво ги изживявам уроците по Нептун? Със Сатурн се справям много добре.


Eaglet,ти си родена с "ниво" ,което ти дава възможност да изявиш цялата палитра на Нептун ,чрез своята емоционалност -Луна съвпад Нептун в знак на СЛВ ,квадрат Юпитер-3/6/10 и ти го правиш ,чрез твоята професия ,както сподели.Виж какво се е случило в периода -тр.упр.СЛВ е стъпил върху упр.ЮЛВ в 10-ти ,Марс е спрял в градуса на натален...
А защо реши ,че точно Нептун е "факторът" партньор при теб ?!?
Ах,този "палав' съвпад Луна /Нептун и то в Стрелец ... :)

Реших го заради това, че е управител на седми дом. Кой е тогава? Жертвата си я разбирам така - отделям се с децата сега и не пускам четвърти сред нас, докато не пораснат.

Меркурий/Юпитер

Благодаря ти - това ми харесва повече  :043:

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #96 -: Март 24, 2014, 08:58:15 pm »
 Виждала съм щастливи десц риби-партньорът беше художник :)
Хубавото е, че няма начин да останеш стара мома  :012:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12560
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #97 -: Март 24, 2014, 09:02:38 pm »
Eaglet,защо търсиш "оцеляването "  в сфера партньорства при теб по 7-ми дом ,имаш опозиция Слънце /Нептун -не прехвърляй топката на другия/те ,а се конфронтирай със самата себе си тогава ,"нивото" ,което искаш да изживееш по Нептун ще ти се случи.При теб "клечката в окото " е толкова видима,че чак не я виждаш -Луна съвпад Нептун опозиция Слънце с нодална ос там ,като "избора " е до Луна ,а "реактивността " със Слънце . :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Eaglet

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 238
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #98 -: Март 24, 2014, 09:13:18 pm »
Виждала съм щастливи десц риби-партньорът беше художник :)
Хубавото е, че няма начин да останеш стара мома  :012:

Ха, ха - от мъжете често чувам, че съм била от жените, които могат да се омъжат, колкото пъти пожелаят. Последно ми го казаха през февруари сега :)
Ето, че с художник има шанс :) Предполагам и с фармацевт, артист и работещ на бензиностанция, само да не пие  :)

Eaglet

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 238
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #99 -: Март 24, 2014, 09:16:21 pm »
Eaglet,защо търсиш "оцеляването "  в сфера партньорства при теб по 7-ми дом ,имаш опозиция Слънце /Нептун -не прехвърляй топката на другия/те ,а се конфронтирай със самата себе си тогава ,"нивото" ,което искаш да изживееш по Нептун ще ти се случи.При теб "клечката в окото " е толкова видима,че чак не я виждаш -Луна съвпад Нептун опозиция Слънце с нодална ос там ,като "избора " е до Луна ,а "реактивността " със Слънце . :)

Трябва да те прочета няколко пъти, за да го осмисля. Ще се конфронтирам със себе си... искам да е хубаво, спокойно и любовно у дома  :)

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #100 -: Март 24, 2014, 09:18:18 pm »
Виждала съм щастливи десц риби-партньорът беше художник :)
Хубавото е, че няма начин да останеш стара мома  :012:

Ха, ха - от мъжете често чувам, че съм била от жените, които могат да се омъжат, колкото пъти пожелаят. Последно ми го казаха през февруари сега :)
Ето, че с художник има шанс :) Предполагам и с фармацевт, артист и работещ на бензиностанция, само да не пие  :)
А моеж и да не е това, а да има нужда да го обгрижваш емоцианлно, напр. -"никой не го разбира колко е раним", освен теб, или заблуждаващ се... А може и да е езотерик, просто интуитивен....

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #101 -: Март 24, 2014, 09:27:45 pm »
Eaglet,защо търсиш "оцеляването "  в сфера партньорства при теб по 7-ми дом ,имаш опозиция Слънце /Нептун -не прехвърляй топката на другия/те ,а се конфронтирай със самата себе си тогава ,"нивото" ,което искаш да изживееш по Нептун ще ти се случи.При теб "клечката в окото " е толкова видима,че чак не я виждаш -Луна съвпад Нептун опозиция Слънце с нодална ос там ,като "избора " е до Луна ,а "реактивността " със Слънце . :)

Трябва да те прочета няколко пъти, за да го осмисля. Ще се конфронтирам със себе си... искам да е хубаво, спокойно и любовно у дома  :)

колкото повече се прилепваш към това, толкова повече ще се отдалечава то от теб - нумерологичен коментар :)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #102 -: Март 24, 2014, 09:31:40 pm »
мдаа, енигма вкара идеи :)
познавам един друг индивид с нептун в седми опозиция слънце, партньорът определено не е нито пияница, нито художник, музикант...:)

kabala

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 514
  • Числата са нашето минало, настояще и бъдеще
    • http://kaballa.wordpress.com
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #103 -: Март 24, 2014, 09:35:26 pm »
Хепи, това не е нумерологичен коментар,а езотеричен-)))
Не всеки, който ти сочи правилния път е минал по него. Сенека

Eaglet

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 238
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #104 -: Март 24, 2014, 09:43:50 pm »
Хм, искам да създам дом и то много - затова не ми се получава ли? Нямаше ме цели две години сред вас, замених астрологията с SEO и сега се чувствам като от забавачницата...