Автор Тема: Транзити на Нептун  (Прочетена 116580 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #330 -: Юли 27, 2015, 11:37:10 pm »
Ами направи си изводи за потеклото и генетичното наследство на тоя мъж.  ;)

Той какво е видял, за да се държи адекватно с жените? За съжаление много са примерите като него.
« Последна редакция: Юли 27, 2015, 11:39:53 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #331 -: Юли 27, 2015, 11:41:05 pm »
Ами направи си изводи за потеклото и генетичното наследство на тоя мъж.  ;)
Да права си обаче, ако така му деиства Нептун не ми се мисли, какво ще става тепърва, като тръгне през Мркурий и Марс .При мен тепърва ще кацне на МЦ ,чудя се какви ли ще ги сътвори .
« Последна редакция: Юли 27, 2015, 11:43:35 pm от adelina »

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #332 -: Юли 28, 2015, 08:34:54 am »
  :-\ Мчи нали онзи ден поплаках за колегата ми като за мъртвец!Колко още.  :012: Ако се сетя за друго ще си поплача.Не се сетих,че трябва да се рИве по-често на Нептун.Мразя го този мерзавец.  :d030: Дрънци Уран!Той на съвпад не отлепва като при хората,че на опозиция със себе си ли.  :P От известно време набирам да пиша в Плутоновите теми,ама и днес май няма да е.

Дракич, сълзите би трябвало да са за нещо твое си, нещо лично, за тебе, за личния ти живот. А може и да не плачеш - просто отпусни душичката, дай й време, за да почине, наслади се примерно на "нищоправене" :) Всички планети дават указания, какво е време да свършим в живота си, за да се придвижим напред. Ти имаш Уран към 4дом и Нептун към У4 - е, ясно е, че трябва да промениш нещо (по Уран) и ... може би да освободиш себе си (Нептун) за новите  неща. Нещо такова ми се върти като комбинация. Не го ли направим, енергиите се проявяват в материален план във вид на проблеми ...

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #333 -: Юли 28, 2015, 08:36:07 am »
При мен опозициите хем са давали , хем не , като връщам назад филма. Нептун по принцип ми е давал значими неща , все пак управител 10-ти

Грег, защо чакаш някой да ти "даде" - дай си го сам - имаш аспекта, имаш планетите, имаш знанието - имаш време 2 години, за да измислиш, как точно да се възползваш.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #334 -: Юли 28, 2015, 10:42:59 am »
Дракич, сълзите би трябвало да са за нещо твое си, нещо лично, за тебе, за личния ти живот. А може и да не плачеш - просто отпусни душичката, дай й време, за да почине, наслади се примерно на "нищоправене" :) Всички планети дават указания, какво е време да свършим в живота си, за да се придвижим напред. Ти имаш Уран към 4дом и Нептун към У4 - е, ясно е, че трябва да промениш нещо (по Уран) и ... може би да освободиш себе си (Нептун) за новите  неща. Нещо такова ми се върти като комбинация. Не го ли направим, енергиите се проявяват в материален план във вид на проблеми ...
Взех решение към течащия проблем-ще сменя в най-скоро време всичко накуп,без да приравнявам капки и повреди към живота си.Когото нещо в живота ми се счупи ,ще мисля какво да го правя. ;)  :08:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #335 -: Юли 28, 2015, 11:24:01 am »
Взех решение към течащия проблем-ще сменя в най-скоро време всичко накуп,без да приравнявам капки и повреди към живота си.Когото нещо в живота ми се счупи ,ще мисля какво да го правя. ;)  :08:

о, да, решението си е твое  ;) - от нас идеите

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #336 -: Юли 28, 2015, 03:43:30 pm »
До скоро не обръщах внимание, че тр. Нептун е заформил квадратура с Венерата ми, но скоро тр. Юпитер ще влезне в 7 дом и ще заформи също квадратура с нат. Венера. Двете транзитни планети са по остта 1-7 дом, Венера е 3 дом.  По някое време и тр. Сатурн ще се присъедини с опозиция към нат. Венера от 9 дом.
Отчайващо изглежда картинката  :57:.



« Последна редакция: Юли 28, 2015, 04:21:48 pm от Santi »

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #337 -: Юли 28, 2015, 04:33:32 pm »
До скоро не обръщах внимание, че тр. Нептун е заформил квадратура с Венерата ми, но скоро тр. Юпитер ще влезне в 7 дом и ще заформи също квадратура с нат. Венера. Двете транзитни планети са по остта 1-7 дом, Венера е 3 дом.  По някое време и тр. Сатурн ще се присъедини с опозиция към нат. Венера от 9 дом.
Отчайващо изглежда картинката  :57:.

уау, няма да е лесно .... аз така бях миналата година към Меркурий - направо изпуших. :) Но много ми помогнаха указанията от книжката на Брейди - какво се предполага и какво е добре да се направи при съответните аспекти.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12560
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #338 -: Юли 28, 2015, 05:55:09 pm »
До скоро не обръщах внимание, че тр. Нептун е заформил квадратура с Венерата ми, но скоро тр. Юпитер ще влезне в 7 дом и ще заформи също квадратура с нат. Венера. Двете транзитни планети са по остта 1-7 дом, Венера е 3 дом.  По някое време и тр. Сатурн ще се присъедини с опозиция към нат. Венера от 9 дом.
Отчайващо изглежда картинката  :57:.

"Всичко е любов ". :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

MayFlower

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 457
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #339 -: Юли 28, 2015, 06:30:15 pm »
Нептун си пуска мрежите, а пък който/каквото се хване :)

Управител на 5-ти дом е при мен в натал, като ингресира в Риби, транзитира съответно и в мой 5-ти дом. Сега за 2-ри път поради ретроградие, квадратира натална Венера, нито влюбвания, нито романтични драми и филмиране, нито пък нещо кой знае какво съществено по мунданни сигнификации на 5-ти дом.

Дали защото изцяло ми липсва елемент Вода, или пък  защото по принцип по ми допадат астро- интерпретациите на древните без транс-сатурновите, Нептун никак, ама никак досега не съм го усетила да се е изявил по какъвто и да е начин.

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #340 -: Юли 28, 2015, 08:19:36 pm »
уау, няма да е лесно .... аз така бях миналата година към Меркурий - направо изпуших. :) Но много ми помогнаха указанията от книжката на Брейди - какво се предполага и какво е добре да се направи при съответните аспекти.

Happy58, Можеш ли да споделиш Б.Брейди какво пише конкретно за тези транзити в книгата си ?  :)

Цитат
Дали защото изцяло ми липсва елемент Вода, или пък  защото по принцип по ми допадат астро- интерпретациите на древните без транс-сатурновите, Нептун никак, ама никак досега не съм го усетила да се е изявил по какъвто и да е начин.

MayFlower, Ако изявата на Сатурн е силно изразена при теб и те държи здраво стъпила на земята е възможно да не се поддаваш на 'провокациите' му.

"Всичко е любов ". :)

Или пък нищо, след като Сатурн си събере 'дълговете'  :)

MayFlower

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 457
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #341 -: Юли 28, 2015, 10:49:02 pm »

MayFlower, Ако изявата на Сатурн е силно изразена при теб и те държи здраво стъпила на земята е възможно да не се поддаваш на 'провокациите' му.

Santi, има резон в предположението ти.

Натален Нептун получава тригони от няколко лични планети, както и от Сатурн.

За жалост, Козирог е интерсептиран знак в мой трети дом, нямам планети в знака. Но, Сатурн е най-горе в 10-ти дом, също, асцендентът ми е в последната декада на Везни, в триплицитет и фас на Сатурн, както и в знак на негова екзалтация. Истински влюбвания рядко ми се случват, и все със зор, Нептун много слабичък като У5 :)

Силно ме привличат сатурнови типажи, но това може да е поради земното Слънце в Телец, Нептун пак няма роля.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12560
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #342 -: Юли 28, 2015, 10:49:34 pm »
Santi, ти нали си Слънчеви Близнаци с АСЦ Водолей, тогава остави настрани малко практичния ум и търси смисъл на нещата по-широко скроено -и Юпитер, и Сатурн ти транзитират над хоризонта .  :)
Ретро Венера в 7-ми дом ли ти спря или в 8-ми ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #343 -: Юли 29, 2015, 12:31:21 am »
Santi, ти нали си Слънчеви Близнаци с АСЦ Водолей, тогава остави настрани малко практичния ум и търси смисъл на нещата по-широко скроено -и Юпитер, и Сатурн ти транзитират над хоризонта .  :)
Ретро Венера в 7-ми дом ли ти спря или в 8-ми ?

Рени,

р. Венера спря точно на К7  :)
Колкото до практичният ум, оставил съм го настрани от известно време, иначе 'нямаше да поемам някои рискове' в това 'неспокойно' време.

п.с АСЦ-ми вероятно е на 1гр. в Риби (Проверено  чрез някои събития, по спомен за час от майка ми и т.н)  :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12560
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #344 -: Юли 29, 2015, 12:53:17 am »
Рени,

р. Венера спря точно на К7  :)
Колкото до практичният ум, оставил съм го настрани от известно време, иначе 'нямаше да поемам някои рискове' в това 'неспокойно' време.

п.с АСЦ-ми вероятно е на 1гр. в Риби (Проверено  чрез някои събития, по спомен за час от майка ми и т.н)  :)

Цитат
практичния ум
-имах предвид Меркурий, диспозитор на Венера . :)

" Може би. си прав/а  " или " Чуйте какво ми се случи "-си ти ? ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“