Автор Тема: Директно движение на лунните възли  (Прочетена 19097 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12689
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Директно движение на лунните възли
« Отговор #45 -: Март 28, 2014, 10:05:34 pm »
Ребека,при нас няма плетки ,има само отметки,защото имаме здрави подметки. ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Директно движение на лунните възли
« Отговор #46 -: Март 28, 2014, 10:13:36 pm »
Абе, трети, и първи може, само сюблимацията да се получи правилно и клапанът на първата чакра да държи :08:

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Директно движение на лунните възли
« Отговор #47 -: Март 28, 2014, 10:23:41 pm »
Вещичка ,аз съм лаик по темата-инкарнации,но ми стана интересно връзката на същите със "стари,богаташки фамилии" , и също това ,за последните не е ли малко  относително ,колко стари и колко богати -разбира се ,ако ти се обяснява ?!?

Ми фамилии като Рокфелер, Ротшилд и сие - такива имам в предвид. Поне така пише из разните форуми за конспирация  ;).
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Директно движение на лунните възли
« Отговор #48 -: Март 28, 2014, 10:24:50 pm »
Аз съм с директни възли. Не знам дали е от директното движение, но си имам направо защитна програма за връщане към стари навици. Нали по принцип казват, че хората лесно често си натикват носа в южния възел, зашото е позната опитност и вече там урока е научен и им е комфортно така да си живеят, та винаги борбата е да не се върнеш назад към юлв, дори и да ти се иска. При мен изобщо не ми се иска, направо се обривам само като си го представям това рачешко ЮЛВ и там как съм се бъхтила да храня някакви (вероятно) неблагодарни извергчета и е трябвало и аз да разчитам на там някакви хора, за да си изпълня задачите - попринцип това е част от дефиницирята за юлв Рак. Докато СЛВ Козирог трябва да става по-самостоятелен, да не разчита на другите, повече на себе си - с това проблемации не съм имала. Естествено, от време на време ме хваща бъзливостта и започвам да си седя и да си ровя на едно място, но пак съм инато и каквото си правя, си го правя сама, без да намесвам други хора или да завися от тях. Всъщност даже си мисля, че наистина най-големият удар и наистина непоправимият и непростим провал, който ще ме накара да скоча евентуално от някоя много висока сграда е, да си наредя така живота, че все да завися от другите - слабост е, изконно не ми приляга  :012:

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Директно движение на лунните възли
« Отговор #49 -: Март 28, 2014, 11:44:56 pm »
Тъндър, мисля, че трябва равномерно да се развиват и двата възела — иначе все е лошо. В единия случай забравяш старите уроци, в другия не научаваш новите.

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Директно движение на лунните възли
« Отговор #50 -: Март 29, 2014, 12:05:29 am »
Изобщо не харесвам ЮЛв и все едно не съм живяла по него, ненавиждам неприятното на девата. Просто не се разпознавам там. Обаче голямото усилие и вероятно мъдрост е как да се обедини антагонизма на двата възела, аз като се оставя по СЛВ ми тръгва и по ЮЛв. Освен дето беше години наред ритане да го приема като идея и модел на поведение. Как се действа по СЛВ в риби в 8 дом/тригон нептун/, имате ли идея? Ретро са възлите.

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Директно движение на лунните възли
« Отговор #51 -: Март 29, 2014, 12:07:12 am »
Е, в мен си го има и южното, но не като робия на семейството, просто не разчитам главно на другите хора, а се координирам с тях, когато има нужда да се направи. Докато забелязвам в моето поколение много хора са хванали майките си за полите, и ако не майките си, хващат просто някой друг да им е майка - и върху него изливат целия си емоционален инфантилен дебилизъм.  :85: Просто вместо да станат самостоятелни, са сметнали, че този живот трябва да останат на вечните 3.  :012: :012: :012:

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Директно движение на лунните възли
« Отговор #52 -: Март 29, 2014, 09:57:53 am »
То излиза, че сме форума на директните възли  :012:  И аз да се причисля към групата, че моите освен директни са и анарентни  :012: ( двойно щастие) и едниния съвпад светило. Не съм забелязала да ми се разминава кармично по разни въпроси, дори да имам ретро още сатурн, уран , нептун и плутон - дори май обратното  :012:

Тук съм съгласна с мнението  на Thunder . И аз май все по СЛВ си тичам, мислех в началото, че е заради съвпада със слънцето, че се усеща така силно и заради анарентния градус. Обаче май ще излезе, че и директността си играе супер важна роля. С везнишкия Юлв почти нямаме нищо общо, то и затова сега слв като мина във везни и преживявам обрат на възлите така буреносно  ;D  За пръв път се замислям за ползите от везнишкото начало  :012: ( иначе действията  все на принципа  " и сам войнът е войн") .

Ребека, все се изкушавам да те питам, може ли? Това на аватара ти да не е Орионска кралица с обезглавен мъж на ръце? Верно, че вече съм за диоптри, но от тук така ми се вижда твоят светъл лик.  ;D


Lilla, скучното тълкуване на аватара е  :engel016:  така наречената La Pieta или Пиетата на Микеланджело. Един от шедьоврите на ренесансовата скулптура. Изобразява Дева Мария и Христос, след свалянето му от кръста.
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4563
Re: Директно движение на лунните възли
« Отговор #53 -: Март 29, 2014, 10:12:45 am »
Явно съм от малкото назадничави ,обримчени с ретрограден възел тук.С тази тежка карма само се успокоявам,че добрите момичета отиват в рая,а лошите,където си щат. ;D

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Директно движение на лунните възли
« Отговор #54 -: Март 29, 2014, 10:20:40 am »

Изобразява Дева Мария и Христос, след свалянето му от кръста.

E то това е едно и също с Орионската кралица бе  :P :D :D :D...
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Директно движение на лунните възли
« Отговор #55 -: Март 29, 2014, 10:39:48 am »
E то това е едно и също с Орионската кралица бе  :P :D :D :D...


 :D :D  Ми не знаех, че още   тъй  и викат  :D

Явно съм от малкото назадничави ,обримчени с ретрограден възел тук.С тази тежка карма само се успокоявам,че добрите момичета отиват в рая,а лошите,където си щат. ;D

Ребека, не се спичай, то е известно, че накрая "последните ще станат първи"  :012:
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Директно движение на лунните възли
« Отговор #56 -: Март 29, 2014, 11:10:36 am »
Флора, на мен СЛВ-то ми е съвпад с Луната, пък. Събрали сме се, ахахаха.  :85: :85:

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Директно движение на лунните възли
« Отговор #57 -: Март 29, 2014, 11:14:32 am »
Welcome to the club, Flora :012:
Ми да, Тъндър, аз пък намазвам Слънце—ЮЛВ. За една бройка и критична Луна да хвана, но не би.

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Директно движение на лунните възли
« Отговор #58 -: Март 29, 2014, 11:20:31 am »
Аз се сетих, че имам и Меркурий-ЮЛВ.  :85: :85: :85: Пак съвпадче.  :012:

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Директно движение на лунните възли
« Отговор #59 -: Март 29, 2014, 11:34:41 am »
Моят Сатурн е съвпад с ЮЛВ. Чудя се дали ме спира да се връщам в миналото или точно, защото е стационарен ми дава възможност да го правя... Но пък грешки от миналото повтарям само по веднъж и то само някои  :012:. Например в този живот не бих станала отново наемен убиец на мафията  :D :D :D...

Но пък да опънеш някой от миналото се е случвало, дори за единия бях женена преди време  :57:... Ми то с ЮЛВ в близнаци си малииии работата - нито съм била от кротките, нито от послушните  :012:.
« Последна редакция: Март 29, 2014, 11:36:16 am от Вещичка »
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн