Автор Тема: Предизвикателство към Вашата интуиция  (Прочетена 33467 пъти)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Предизвикателство към Вашата интуиция
« Отговор #120 -: Юни 08, 2013, 11:05:38 pm »
Затрудняваш ме така систематизирано и на "дребно-девишки" да ти отговарям-аз гледам цялата картина . ;)

ахх - няма доказана дева в картата ми
(как прозвуча)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Предизвикателство към Вашата интуиция
« Отговор #121 -: Юни 08, 2013, 11:31:01 pm »
Затрудняваш ме така систематизирано и на "дребно-девишки" да ти отговарям-аз гледам цялата картина . ;)

ахх - няма доказана дева в картата ми
(как прозвуча)

Прозвуча ми синастрично ;)
Меркурий/Сатурн  квадрат Луна  -"затрудняваш,не ми е комфортно
                                             Венера -не ми харесва,системата ти ,упр 6-ти дом
                                              Сатурн-защитата ми е включена
Марс Близнаци квадрат Меркурий
Обаче сега сама ще откриеш подробностите  :D :D
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

wind

  • Global Moderator
  • Newbie
  • *****
  • Публикации: 16
Re: Предизвикателство към Вашата интуиция
« Отговор #122 -: Юни 10, 2013, 02:49:08 pm »
Темата е разделена, новата е тук

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Предизвикателство към Вашата интуиция
« Отговор #123 -: Юни 12, 2013, 08:49:30 am »
Ето ви ново предизвикателство - часът е неизвестен, картата е женска

Що за човек имаме тук?

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Предизвикателство към Вашата интуиция
« Отговор #124 -: Юни 12, 2013, 09:11:15 am »
Чувствителна и ранима е, но не го показва. Изглежда сдържана. Амбициозна, работлива, пестелива. Материалната сигурност е от изключителна важност за нея. Сериозна по отношение на връзките, голяма разлика във възрастта с партныора. Добра памет, склонна към избухливост, може да бъде отмъстителна на моменти. Обтегнати взаимоотношения с майката.
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Предизвикателство към Вашата интуиция
« Отговор #125 -: Юни 12, 2013, 09:22:41 am »
Поради неизвестния час е важно да добавя, че до края на същия ден, марс, меркурий и луната остават в същите знаци, да не си играете да смятате
« Последна редакция: Юни 12, 2013, 09:29:30 am от Papy »

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Предизвикателство към Вашата интуиция
« Отговор #126 -: Юни 12, 2013, 09:55:20 am »
Съгласявам се с написаното от Izida.

Вътрешни емоционални конфликти и неудовлетвореност, крайност в емоциите и силна чувствителност. Лесно избухва. От към действия е по-скоро пасивна е. Умът и е остър и задълбочен.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Предизвикателство към Вашата интуиция
« Отговор #127 -: Юни 12, 2013, 10:06:50 am »
А за кариерата и статуса какво мислите-би ли си продала душата за социален успех?

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Предизвикателство към Вашата интуиция
« Отговор #128 -: Юни 12, 2013, 10:34:21 am »
Материалистична ми се струва. Манипулативна. Може да няма скрупули, когато иска да получи нещо и да действа не много морално. 

Най-вероятно нищо вярно няма в казаното от мен  ;D

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Предизвикателство към Вашата интуиция
« Отговор #129 -: Юни 12, 2013, 10:42:43 am »
Не си далеч, Сатен, доколкото ми е известно :)

Тук ще се радвам някой класик да се включи?
Само внимателно-това е публична личност :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Предизвикателство към Вашата интуиция
« Отговор #130 -: Юни 12, 2013, 11:06:09 am »
Някои хватки от класическата няма как да използваме, ако не се знае часът на раждане. Например, да се определи водещото светило, да се определят дорифориите - те зависят от това дали раждането е дневно или нощно.

По индийската:

Пълнолунна, при това двете светила са в аспект с Юпитер. Юпитер е в силна позиция по знак, но е ретрограден, което може да направи изявата му доста специфична, а как и в коя сфера ще се изяви тази специфика зависи от домовете, в които попада заедно със светилата. Но при всички положения въпроси, свързани със социалния успех, статуса, просперитета и полезните придобивки, би трябвало да са на дневен ред.

В сидералната карта Венера става силна - минава в Телец, но е ретроградна и попада в един знак със Сатурн. Възможна е доста материалистична изява, прагматичен подход в отношенията, търсене на полезност и изгода - не само в личните /интимни/ връзки, а и в социалните. Възможен е късен брак, но също така и носещ социален успех, издигане в йерархията.

Луната, ако е в накшатра Пурва Ашадха, дава амбиция, устременост към успеха, търсене на публично признание, но и голяма доза надменност, арогантност, самонадценяване. Тази накшатра дава добри организаторски способности, мениджърски усет, а в съчетание с Марс и Меркурий в съвпад с Кету може да даде и добър оратор, въздействие чрез силата на словото, но и манипулативни способности (секстил с Плутон в западната карта), интуиция, проницателност.

Може да има афинитет към бизнеса, политиката. Може и нещо свързано с право, социални науки, корпоративни финанси/финансов мениджмънт.

Въпросите относно моралната страна на успеха и неговата "цена" в очите на обществото също могат да стоят на дневен ред.



« Последна редакция: Юни 12, 2013, 11:08:19 am от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Предизвикателство към Вашата интуиция
« Отговор #131 -: Юни 12, 2013, 11:36:02 am »
Да добавя, че евентуално при по-късно раждане (Луна след 19-20 гр. Козирог) би трябвало да има повече умереност, деликатност, не толкова напомпано самочувствие - Луната минава в Уттара Ашадха. В съпружеския живот дава по-изразена лоялност, по-спокоен и устойчив темперамент в сравнение с Пурва Ашадха. Би могла да бъде добър юридически съветник, консултант, адвокат.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Предизвикателство към Вашата интуиция
« Отговор #132 -: Юни 12, 2013, 11:44:27 am »
Омайница ,нещо от рода 'всичко правя за пари ,но да не ме помислите за ..." .Амбициозна ,силно ориентирана към статут,сигурност,капитали,нещо като емоционална бомба,не знаеш какво да очакваш тук,ако я "настъпиш" . :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Предизвикателство към Вашата интуиция
« Отговор #133 -: Юни 12, 2013, 01:13:52 pm »
Поради неизвестния час е важно да добавя, че до края на същия ден, марс, меркурий и луната остават в същите знаци, да не си играете да смятате

Сега погледнах - вероятно и Луната няма да стигне следващата накшатра, ще си остане в Пурва Ашадха.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Предизвикателство към Вашата интуиция
« Отговор #134 -: Юни 12, 2013, 03:49:39 pm »
Поради неизвестния час е важно да добавя, че до края на същия ден, марс, меркурий и луната остават в същите знаци, да не си играете да смятате

Сега погледнах - вероятно и Луната няма да стигне следващата накшатра, ще си остане в Пурва Ашадха.


Май си остава, да. Освен това изглежда Венера остава Атмакарака, във втора пада на Мригашира. Раху също си запазва мястото на Аматякарака и Утарашадха. Определено имаме по-ментален, практичен пресметлив и ориентиран към материални успехи тип.  Със сигурност много добър оратор, с остър, саркастичен език и бърза мисъл. Силни Юпитер и Венера. Но подпрени от Сатурн и Раху. Не знам за "морала". Може и да е безогледна, със сигурност свръхамбициозна, Лили вече го е описала, но има предпоставки за успешен публичен имидж.

За кариерата -  изневиделица и бързо издигане и изневиделица и драматично пропадане по рахувски. За пурвашадхите се знае, че ги влече към водни професии или живот в близост до вода. Но зависи все пак къде е луната и за кои домове отговаря. По западната - ако е нощна птица, вероятно право или философия, ако е дневна карта - артистична кариера, евентуално някакво инструментално или приложно изкуство. Заради участието на Сатурн може да се предположи и някаква тежка административна структура - държавна власт.

ПС. А защо са й транзитите за 20 юли. Какво ще й се случва тогава?
De omnibus dubitandum est