Автор Тема: Морбиден хумор в макабрен контекст  (Прочетена 17193 пъти)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4546
Re: Морбиден хумор в макабрен контекст
« Отговор #30 -: Април 07, 2014, 10:35:00 am »
Да похвалим и враните с надежда,че ще спрат да ги ловят за сухо мезе. http://www.youtube.com/watch?v=AVaITA7eBZE#t=46

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Морбиден хумор в макабрен контекст
« Отговор #31 -: Април 08, 2014, 01:39:38 am »
Да ви кажа относно екзотичните яденета на котки и кучета, че е твърде вероятно, особено ако сте фенове на китайското, вече отдавна да сте си похапнали от тях без изобщо да го знаете. Има един китайски ресторант близо до центъра на Русе, където не виждам нито куче, нито котка да преминават, а едно време бях видяла двама готвачи да хващат нещо, което доста си скимтеше, та на мен нещата са ми ясни. Пуууу, добре че не съм яла от там, че щях да го върна сигурно. Обаче от другите китайски ресторанти си хапвам, то като не знам като сигурен факт от какво си правят яденето, си приемам вътрешно, че всичко е наред, но и сама не си вярвам.  :012: :012: :012:

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Морбиден хумор в макабрен контекст
« Отговор #32 -: Април 08, 2014, 03:40:19 pm »
Само да не е било с някаква трихинелоза, бруцелоза или друга -лоза, другото е психологическа реакция — "Въх, ял съм куче!". Ама га го яде, беше вкусно, нали?! Иначе е кофти да ти пробутват кучо вместо телешко, но това е друг въпрос. Мисля, че границата ми е някъде около пържени буболечки — това вече не бих пробвал. И рептилско, де, от колегиалност.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Морбиден хумор в макабрен контекст
« Отговор #33 -: Април 08, 2014, 03:54:10 pm »
Ако буболечките са стрити на прах и са минали задължителна термична обработка, може и да мине номерът да ми ги пробутат без да се усетя.  ;D

Човек много неща може да погълне, ако не знае какво точно яде. Ярък пример за това са всичките гмо-та и е-та, които ни пробутват в храната.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Морбиден хумор в макабрен контекст
« Отговор #34 -: Април 08, 2014, 04:03:37 pm »
Абе за буболечките, имаше някаква статистика, че човек средно поглъща по осем паяка на сън през живота си без изобщо да знае.  :012: :012: :012: Така че ако се събудите със странен вкус в устата ....  :012: :012: :012: да си знаете

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Морбиден хумор в макабрен контекст
« Отговор #35 -: Април 08, 2014, 04:06:09 pm »
Ами акарите!? Ние не ги виждаме, ама тия гадинки са навсякъде във и около нас!  :043:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Морбиден хумор в макабрен контекст
« Отговор #36 -: Април 08, 2014, 04:16:07 pm »
Чист протеин, няма причина за оплаквания. Просто такива плата не ме блазнят, не че нещо… но пък сигурно хрускат интересно ::)


Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Морбиден хумор в макабрен контекст
« Отговор #37 -: Април 08, 2014, 04:20:17 pm »
Уф, изглежда доста... хм, екологично... едва не се задавих с горещия ройбос, който си пийвам блажено на бюрото.  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Морбиден хумор в макабрен контекст
« Отговор #38 -: Април 08, 2014, 04:20:44 pm »
Насекомите ще изхранят света.

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Морбиден хумор в макабрен контекст
« Отговор #39 -: Април 08, 2014, 04:22:08 pm »
Ако опрем дотам, ще мина на водорасли, Мирабела :-X

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Морбиден хумор в макабрен контекст
« Отговор #40 -: Април 08, 2014, 04:43:46 pm »
Ами акарите!? Ние не ги виждаме, ама тия гадинки са навсякъде във и около нас!  :043:



Остави ти акарите, слушай за тези красавци. Това за паразитчета, които живеят на кожата ни. Всеки ги има. Хранят се от мазното на кожата ти. Снасят яйцата си в порите, след което умират Те нямат анус и поради това, докато са живи, не отделят никакви изпражнения, а нарастват ли нарастват колкото повече се хранят. Като умрат всичките му фекалии  остават в пората (цеденето на черни точки вече никога няма да е същото  :85: )...  :) :) :) Здравите хора имат около два на квадратен сантиметър кожа.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Морбиден хумор в макабрен контекст
« Отговор #41 -: Април 08, 2014, 04:48:22 pm »
Задължително ще го разкажа на моята козметичка, какво цеди и стиска по цял ден  :o :043:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Морбиден хумор в макабрен контекст
« Отговор #42 -: Април 08, 2014, 04:55:18 pm »
Надявам се да не е много гнуслива, да не реши, че й е по-добре да е безработна.  :012: :012: :012:

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4546
Re: Морбиден хумор в макабрен контекст
« Отговор #43 -: Април 08, 2014, 05:10:30 pm »
Преди 5 мин. акуширах на едно подобно да излезе от кожата ми.Благодарение на вас сега разбирам,че е охранена живинка,можеше да го вкусам,за да ви известя качествата му.Явно съм прихванала от форумният егрегор,щом действията ми са в чудна синхроничност с  мислите ви.Малко досадно,ама айде ;D

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Морбиден хумор в макабрен контекст
« Отговор #44 -: Април 08, 2014, 05:12:37 pm »
Тази вечер май ще си спестя вечерята, ако продължавате в същия дух  :73:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui