Автор Тема: Новата астрология съобразно "Матрицата-5"  (Прочетена 5410 пъти)

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Боже, откога го мисля това, като как ще е,мислех за уран, имайки предвид "взривяването" на ДНК-кодовете в стила на Вал.
Ето какво намерих.
Веще? Как мислиш?

http://ga3l.wordpress.com/2012/06/18/%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B0%D1%81%D1%82%D1%80%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%8F/

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Новата астрология съобразно "Матрицата-5"
« Отговор #1 -: Май 04, 2014, 10:48:30 pm »
-аспект (без значение минорен или мажорен) между управителите на възлите
-аспект между Управител и нодалната ос
-рецепция на управителите
-ретрограден управител на СЛВ
- Управителите на възлите в знака на единия от възлите
-Хирон в аспект с управител или нодална ос
-Плутон в аспект с възли или управители

Веднага да си признае кой няма нито един от тези аспекти
Като се има предвид колко време плутон е ретро и колко са родени със слв в скорпион...
После да минем на нептун и слв в риби...не знам, прекалено ми се струва

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Новата астрология съобразно "Матрицата-5"
« Отговор #2 -: Май 04, 2014, 10:53:51 pm »
Сега виждам, че го е писал Синухе. Мислех, че е Гал, което ме и изненада. Уважение към всеки от тях. :-*
Но, нещо Вал никъде не споменава за Майстора, Бог, Абсолют, което ме замисля много.
Аз пък имам половината неща, и какво? Чела съм М5, имам и М6 на хартия.
Папи, М6 е за сатурновите цикли, тъмните и светлите периоди. Чела ли си?

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Новата астрология съобразно "Матрицата-5"
« Отговор #3 -: Май 04, 2014, 10:55:38 pm »
Нищо не знам, разкажи плс

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Новата астрология съобразно "Матрицата-5"
« Отговор #4 -: Май 04, 2014, 10:56:28 pm »
При мен почти всички от гореизброените фактори са налице, но вече не се сещам какво означаваше - туй ми е последната инкарнация? :017:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Новата астрология съобразно "Матрицата-5"
« Отговор #5 -: Май 05, 2014, 12:07:01 am »
Боже, откога го мисля това, като как ще е,мислех за уран, имайки предвид "взривяването" на ДНК-кодовете в стила на Вал.
Ето какво намерих.
Веще? Как мислиш?

http://ga3l.wordpress.com/2012/06/18/%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B0%D1%81%D1%82%D1%80%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%8F/

Хм, аз притежавам голяма част от изброените аспекти. :017: Да, някои транзити не работят по очаквания начин, но пък висшите планети ми разкатават фамилията.  :012:

п.п.Кой е Вал?

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Новата астрология съобразно "Матрицата-5"
« Отговор #6 -: Май 05, 2014, 12:45:41 am »
Вал Валериан е авторът на тази прословута книга "Матрицата".

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Новата астрология съобразно "Матрицата-5"
« Отговор #7 -: Май 05, 2014, 12:54:19 am »
Нищо не знам, разкажи плс
Негови читатели разказват за живота си. Кога са били под влияние на светлата полярност и кога на тъмната с лични истории от живота им, с присъствие на психични опитности....Той го свързва със сатурнови периоди и кратните на 7 години, от 28....Така го разбира той сатурновия цикъл и влияние.

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Новата астрология съобразно "Матрицата-5"
« Отговор #8 -: Май 05, 2014, 03:27:13 pm »
Сега се замислих-скоро писах тук, че винаги се налага да тръгна от ЮЛВ, като това не е носталгия по миналото. Обстоятелствата ми го налагат, не свърша ли нещото по Дева, не получавам Риби. А то-управителят на бъдещото еволюционно развитие /СЛВ/ е в съвпад с южния плюс други "типове".

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Новата астрология съобразно "Матрицата-5"
« Отговор #9 -: Май 05, 2014, 03:57:46 pm »
Сега се замислих-скоро писах тук, че винаги се налага да тръгна от ЮЛВ, като това не е носталгия по миналото. Обстоятелствата ми го налагат, не свърша ли нещото по Дева, не получавам Риби. А то-управителят на бъдещото еволюционно развитие /СЛВ/ е в съвпад с южния плюс други "типове".

И аз имам подобно.
Не тръгна ли от баланса/компромиса (ЮЛВ във везни), доста битки ме чакат. Преди години имах хъс да ги водя( къде успешно, къде- не). Сега, поради умора, а, вероятно и "мъдрост", тръгвам от кооперирането, пък после овенът в мен ще рие, пръхти и лидерства.
Умряла лисица по ЮЛВ и желязна ръка в кадифена ръкавица по овен, но на по-късен етап. :)

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Новата астрология съобразно "Матрицата-5"
« Отговор #10 -: Май 06, 2014, 06:12:40 pm »

Здрасти на всичкиии  :38:. Божкееееееее, най-накрая имам нет! Това празниците са кошмарно нещо. Понеже нета е на двете къщи и го плащаме на 2-3 число, а другата къща заминаха на почивка и естествено аз съвсем забравих и увиснахме до 7-ми, защото офиса са в почивка до тогава. Обаче другите се върнаха преди малко и естествено са откачили. Изобщо не ми е ясно как са ги накарали да го пуснат, но имам нет  :57:.

Темата е на Синухе, а ние сме обсъждали много пъти тази тема. Интересна е, но аз така и не съм я подлагала на изследване. Попаденията в моята карта са тотални по тази схема, но е нормално в предвид, че сме я чепкали темата много пъти с него.
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Новата астрология съобразно "Матрицата-5"
« Отговор #11 -: Май 06, 2014, 07:43:53 pm »
Умряла лисица по ЮЛВ и желязна ръка в кадифена ръкавица по овен, но на по-късен етап. :)

яко  :08:

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Новата астрология съобразно "Матрицата-5"
« Отговор #12 -: Май 06, 2014, 10:12:32 pm »
Може би пък, за да е полезно на всички, особено които не са чели М5 да открием нова тема за кармична астрлология. Аз имам и възлов хирон, но след много търсения, не знам какво да мисля. Четох напоследък и студии, в които само по него разказват
чудеса, което ме замисли и усъмни. по-важен от слънцето излезе. Но е факт, че с негови транизити имам важни случки и то-събитийни, житейски, не-мистични.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Новата астрология съобразно "Матрицата-5"
« Отговор #13 -: Май 06, 2014, 10:26:28 pm »
енигма, аз още не съм прочела тая матрица какво постулира...ако е кармично- може тук да обсъдим всичко?

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Новата астрология съобразно "Матрицата-5"
« Отговор #14 -: Май 06, 2014, 10:54:31 pm »
Нека да помисля, че да го синтезирами да е кратко .Да няма изливи. ;)