Автор Тема: Натални карти  (Прочетена 624137 пъти)

BHC

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 18
Re: Натални карти
« Отговор #1905 -: Февруари 14, 2016, 07:27:32 pm »
Тази сутрин написах коментар,след това като видях "мъжът",че е дете го изтрих.
"Та въпроса ми е как да му влезна под кожата и да го накарам да изразява емоциите си. "-това изречение ми се стори много неморално,но не можеш да успееш. Луна/Рак в 5Д ще рече,че си пада по рачешки типаж за съпруга и майка на децата си,но гаджетата/любовниците му трябва да са Уранов тип.
Асц Риби е хлъзгав.И аз съм асц Рак,но не съм най-чувствителната,обгрижването ми е тиранично,тип Матриархат и всичките ми "подопечени" трябва да ме слушат.  :012:
У1 също се намира в 12Д,във Водолей-забрави за емоционална разточителност.12 домните теми,които го вълнуват,ако са общи може да се влюби в единомислието помежду ви.И в какъвто и дом да видиш Водолей си запиши,че е интелектуалец и получава сексуална възбуда от равностоен ментален партньор.  :012:

Присетих се още нещо Водолей/Рак са в антисия и ако имаме точни градуси...

Дракониада, той е на 30г, не мисля че е дете. Точно възраст в която да търси жената от която да има деца. Определено не е на период само любовници и гаджета.

Явно трябва по скоро аз да уравновеся емоцията, при  него повече показване няма как да стане. Лошото е че моята рачешка натура се храни много с емоция, но е време да я контролирам.

Samoella

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 104
Re: Натални карти
« Отговор #1906 -: Февруари 17, 2016, 12:53:44 pm »
Марс У1, У6 в 8д. съвпад е със звездата Капелла, квадратира Слънцето; Лилит е на АСЦ откъм 1д- психологически враг е сам човек на себе си, разположението на У1 в 8д също дава склонност човек сам да се унищожава, но той е прекалено малък, за да има такова проявление. Прозерпина в 1д също дава външни изменения на външния вид, ранно стареене, физически заболявания, деградация, слабост на духа. Сатурн У3 е във взаимна рецепция по екзалтация с Меркурий- естествения У3, свързан с говор, ходене и т.н. Сатурн е в съвпад с Акулекс, за която пише: Звёздное скопление, имеет природу Луны и Марса.
Это скопление звезд в жале созвездия Скорпиона. Вызывает слепоту одного или обоих глаз, если находится в соединении с пораженным светилом или в соединении со злой планетой, поражающей светило. Оппозиция к этой звезде обладает таким же влиянием как и соединение.
Воздействует на сенсорные ощущения, но больше всего - на обоняние. Часто проявляется в гороскопах людей, сильно подверженных аллергиям. Эти аллергии неизлечимы. Акулекс связана с эпилептическими проявлениями. Часто она проявляется в гороскопах людей с эписиндромом, неожиданным преображением сознания, со вспышками, как им кажется, сверхсознания. Акулекс - страшная туманность, которая может сделать из человека зверя, доведя его до совершенно необузданных проявлений. Потом человек сам может сожалеть об этом. Влияние Акулекса связано с периодическими затмениями рассудка, когда человек творит всякие "чудеса", временами он испытывает неистребимую тягу к разрушению, а потом опять становится нормальным человеком. Поступки его непредсказуемы. В древности такой вид эпилепсии считали священной болезнью.

Акрукс благодаря за отделеното време!

BHC

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 18
Re: Натални карти
« Отговор #1907 -: Февруари 17, 2016, 02:00:24 pm »
До колкото разбрах от днес до 12.03 Венера Влиза във Водолей, какво би означавало това за повечето хора и най - вече за хора с натал Венера в Водолей и слънце във Водолей? 

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Натални карти
« Отговор #1908 -: Февруари 17, 2016, 02:10:41 pm »
До колкото разбрах от днес до 12.03 Венера Влиза във Водолей, какво би означавало това за повечето хора и най - вече за хора с натал Венера в Водолей и слънце във Водолей?
Нищо специално не значи.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Bin

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 467
Re: Натални карти
« Отговор #1909 -: Февруари 17, 2016, 02:26:48 pm »
Специалното е когато тр.Венера съвпадне с нат.Венера-ще имаш възврат на Венера-определя цикъл на венерините теми за долу горе 1 година .

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Натални карти
« Отговор #1910 -: Февруари 17, 2016, 03:04:08 pm »
До колкото разбрах от днес до 12.03 Венера Влиза във Водолей, какво би означавало това за повечето хора и най - вече за хора с натал Венера в Водолей и слънце във Водолей?

Това е времето, когато желанията ни, вкусовете, начинът по който искаме да се свържем с другите, могат да носят спецификата отразена от знака Водолей и въобще всички сфери и дела, свързани с Венера ще се изразяват по един по-свободен, нетипичен, различен начин.   Споделянето на чувства може да се изразява по един оригинален, по-скоро приятелски настроен начин, дистанцирано. Това се случва периодично всяка година и Слънчевите Водолей имат възможност да се порадват на себе си като си позволят , да бъдат по-смели и фрапантни в изявите и излъчването си,  да не се притесняват да приемат комплименти за своите нестандартни ангажименти и чудати експерименти.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Натални карти
« Отговор #1911 -: Февруари 17, 2016, 09:33:32 pm »
Малко надценяваме ми се струва водолейските елементи. Модерната астрология все ги вкарва в коловоза на разчупените и оригинални индивиди, а те в голяма степен са обикновени дървари.
В женска карта с Луна в Рак в 4 дом и Венера във Водолей наблюдавам по-отворено и безетикетно възприемане на интимните отношения. Жената е малко чепата, особняк, но с чувствителност, сензитивност, емоционална възприемчивост. При нея може и да приемем тезата за причудливия Водолей плюс малко темерутщина.

В карта на жена с Луна във Везни и Венера във Водолей - ниска емоционална интелигентност, пресметливост, завист в обилни дози, много по натурално му "народна" простотия. Липсва на всякакъв по-фин усет. Дебелащина, дебелоочие.

Обаче в мъжка карта с мнооого Водолей и с Козирог проявата е в най-чиста форма. И Луната, и Венерата са във Водолей. Дърварщина, чувственост - колкото на осолена скумрия, деликатност, отношение, обноски - като на Бай Ганьо. Ама не в забавен вариант. Емоции? Тази дума не съществува тук. Има само сметки, схеми и клюки. Без да преувеличавам мога да кажа, че никой не ме е отвращавал така всеобхватно до дъното на далеч не толкова чистата моя душа.  ;D

Та не че водолейските лични планети не дават оригиналност с лееека дърварщина. Обаче ако са цял стелиум или в комплект с още много въздух дърварщината надделява и има 2-3 неща, които вече приемам като сигурни: асексуалност, емоционална тъпащина, сметкаджийство и липса на вкус към живота. Човек с такива планети никога не може да оцени очарованието на това да си поръчаш хубаво вино в хубав ресторант с нещо леко гурме. Там изходната позиция е колко ще струва и дали съм се нахранил. Отношението, вкусът към храната за мен говори много за сексуалността и вкуса към живота. Не може някой буквално да набута една след друга три филии хляб (при богат избор на много други неща) и това да му е закуската. Дори начина, маниера с който човек се храни говори много. Ако някой просто си пълни устата като хамстер и гълта - къ'в живот, к'во отношение? Той не знае дори как да го опита тоя живот.

Водолейската Венера си е безвкусна и безцветна, каквото и да си говорим. Както например овчата пък никога няма да има очарованието и дълбочината на една рибешка Венера.


Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Натални карти
« Отговор #1912 -: Февруари 17, 2016, 09:55:53 pm »
Е, накрая и за моята овча казах 2-3 хубави думи. Да придам обективност  :D
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Натални карти
« Отговор #1913 -: Февруари 17, 2016, 11:13:33 pm »
Малко надценяваме ми се струва водолейските елементи. Модерната астрология все ги вкарва в коловоза на разчупените и оригинални индивиди, а те в голяма степен са обикновени дървари.
В женска карта с Луна в Рак в 4 дом и Венера във Водолей наблюдавам по-отворено и безетикетно възприемане на интимните отношения. Жената е малко чепата, особняк, но с чувствителност, сензитивност, емоционална възприемчивост. При нея може и да приемем тезата за причудливия Водолей плюс малко темерутщина.

В карта на жена с Луна във Везни и Венера във Водолей - ниска емоционална интелигентност, пресметливост, завист в обилни дози, много по натурално му "народна" простотия. Липсва на всякакъв по-фин усет. Дебелащина, дебелоочие.

Обаче в мъжка карта с мнооого Водолей и с Козирог проявата е в най-чиста форма. И Луната, и Венерата са във Водолей. Дърварщина, чувственост - колкото на осолена скумрия, деликатност, отношение, обноски - като на Бай Ганьо. Ама не в забавен вариант. Емоции? Тази дума не съществува тук. Има само сметки, схеми и клюки. Без да преувеличавам мога да кажа, че никой не ме е отвращавал така всеобхватно до дъното на далеч не толкова чистата моя душа.  ;D

Та не че водолейските лични планети не дават оригиналност с лееека дърварщина. Обаче ако са цял стелиум или в комплект с още много въздух дърварщината надделява и има 2-3 неща, които вече приемам като сигурни: асексуалност, емоционална тъпащина, сметкаджийство и липса на вкус към живота. Човек с такива планети никога не може да оцени очарованието на това да си поръчаш хубаво вино в хубав ресторант с нещо леко гурме. Там изходната позиция е колко ще струва и дали съм се нахранил. Отношението, вкусът към храната за мен говори много за сексуалността и вкуса към живота. Не може някой буквално да набута една след друга три филии хляб (при богат избор на много други неща) и това да му е закуската. Дори начина, маниера с който човек се храни говори много. Ако някой просто си пълни устата като хамстер и гълта - къ'в живот, к'во отношение? Той не знае дори как да го опита тоя живот.

Водолейската Венера си е безвкусна и безцветна, каквото и да си говорим. Както например овчата пък никога няма да има очарованието и дълбочината на една рибешка Венера.
Да нямаш проблем с килограмите, та така оплю любителите на хляб?
Защото на мен отношението към храната в преувеличена степен си е чиста проба чревоугодничество..
Не знам как се опитва живота чрез дъвкане..
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Натални карти
« Отговор #1914 -: Февруари 18, 2016, 11:47:43 am »
Водолейската Венера си е (...) безцветна, каквото и да си говорим.

Ти сериозно ли?  :85: :D :celebrate:

Душичка мамина. O:-) :coffee2:

bast

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 122
Re: Натални карти
« Отговор #1915 -: Февруари 18, 2016, 02:58:58 pm »
Качвам картата на любим изпълнител. Самороден талант, точно изгряваше. Днес преди обед почина в катастрофа на 33г. Картата няма точен час. Анаретата Плутон или Слънце е?
Да почива в мир!

Bin

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 467
Re: Натални карти
« Отговор #1916 -: Февруари 18, 2016, 03:46:47 pm »
тр.Сатурн-върху Меркурий/коли/у8,Сатурн по дирекция е на градус преди Меркурий,но въпреки че дирекциите не се влияели от динамика,тр.Сатурн наслагваподобна енергия,нищо чудно да е спусъка .В 8д ,в интерсептирани везни е втори у8д-Венера,която е също у3/коли/,диспозитор е на Марс,в изгнание.НЙатална връзка на 8д с Меркурий и у3д-колите искам да кажа .Сатурн естествен малефик,тук и у12,анарета от всякъде ,трУрану1д е в момента опозиция на Венера у3,су8 ..
« Последна редакция: Февруари 18, 2016, 03:54:13 pm от Bin »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #1917 -: Февруари 18, 2016, 03:57:34 pm »
Анаретата Плутон или Слънце е?

И Плутон, и Слънце са в градус Анарета
Антарес съвпада с Уран и може да са зле поставени в картата, отделно пр Слънце квадрат с нат Марс

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #1918 -: Февруари 18, 2016, 03:59:28 pm »
тр.Сатурн-върху Меркурий/коли/у8
Картата е без час, така че Мерка може да не е У8

bast

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 122
Re: Натални карти
« Отговор #1919 -: Февруари 18, 2016, 04:44:05 pm »
А може ли да е Нептун, въпреки, че натално е на 27.55гр,  дирекционния е на 0.40гр Водолей, дирекционен Нептун квадрат Плутон точно 0.00гр, сходящ?