Автор Тема: Натални карти  (Прочетена 622879 пъти)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Натални карти
« Отговор #1935 -: Февруари 18, 2016, 10:00:18 pm »
Е, те в готварско предаване успяват да се скарат, пък какво да говорим за друго

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Натални карти
« Отговор #1936 -: Февруари 18, 2016, 10:12:03 pm »
Е, те в готварско предаване успяват да се скарат, пък какво да говорим за друго

Това образно казано или наистина астролози са се изпокарали в готварско предаване? :012:

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Натални карти
« Отговор #1937 -: Февруари 18, 2016, 10:19:35 pm »
Как астролози в готварско-готвачи в готварско

Дето всичко се вижда, опитва, доказва моментално

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Натални карти
« Отговор #1938 -: Февруари 18, 2016, 10:34:01 pm »
Че защо не? Мога да си представя как Вещето ги реди — ще ви се не знаят бабините манджи вкиснати… ;D

Деси

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 16
Re: Натални карти
« Отговор #1939 -: Февруари 19, 2016, 09:00:23 am »
Направиха ме малко шефче в средата на януари. По същество това е натална карта, само че на събитие. Не знаех къде да я поместя - някак си неподходящо ми се видя в "хорари за работа". Ако модераторът реши, нека я премести другаде.

Ще се радвам, ако чуя вашите мнения по въпроса какво е заложено и как ще се развивам.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #1940 -: Февруари 19, 2016, 02:47:25 pm »
Направиха ме малко шефче в средата на януари. По същество това е натална карта, само че на събитие. Не знаех къде да я поместя - някак си неподходящо ми се видя в "хорари за работа". Ако модераторът реши, нека я премести другаде.

Ще се радвам, ако чуя вашите мнения по въпроса какво е заложено и как ще се развивам.
Венера У1 е извършила съвпад със Сатурн У10 в 8д- излиза повишението ти на длъжност и заплата (вероятно), Марс на ДСЦ- колегите ти са активни, действат агресивно, като акули, Меркурий У6 е ретро, Юпитер в 6д също, служителите ти са опитни , може би стари кадри, но няма да намериш много общ език с тях- У6 и У1 нямат връзка, Луната У4  ще извърши секстил с Мерка У3, У6 откъм 12д- ще има неясноти, стари и затлачени дребни проблеми, връщане към тях отново.

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Натални карти
« Отговор #1941 -: Февруари 19, 2016, 03:45:15 pm »
Значи всички, дето обичат проста и природосъобразна храна, не пият алкохол и мразят засукани манджи са свине?
То по тази логика, всеки, който смята храната за средство , а не цел на съществуването си е еб.. простака..
Аз мога да изпитвам емоции от музика, пътешествие, любими хора, красиви предмети, трябва ли и манджите да ме въодушевляват?
Това ти го казва Рачешка Луна, която много обича да похапва, бързо, на крак, по необходимост най- вече, за да има енергия, защото на света има много по- интересни неща от храната.

Отклоняваш темата. Очевидно, защото не я разбираш.
Непиенето на алкохол и природосъобразното хранене са именно отношението, за което говоря. Последно пих алкохол на Нова година. И то чаша шампанско. Обаче като видя или опитам едно вино мога да ти кажа какво е и дали е хубаво. Не е нужно да си пияница, за да разбираш.
Ако Луната ти не беше в Рак едва ли щеше да си толкова природосъобразна. И това съм го написала още в първия си пост по темата, но няма кой да чете. Пределно ясно съм обяснила разликата между комбинацията Венера във Водолей и силна Луна и Венера във Водолей и слаба Луна.

Страната, в която живеем ни уврежда и си мислим, че отношение към храненето и удоволствие от него значи "много храна". Е, не. Не говорим за лакомия. Говорим за това вместо с филии с кренвирши да закусиш с омлет с домашни яйца, които си взел от бабите на пазара и малко спанак - пак от тяхната градина. Обаче страната ни е бедна и хората си мислят, че да си угодиш значи да се наплющиш като невидял. Или да се храниш с пинсета. Ми не. Не е нито едно от двете.

Любимото "блюдо" на водолейската Венера с водолейска Луна са филии "бЕл 'лЕП" с кол****. Говорим за доста заможен човек.
Любимото на водолейската Венера с везнишка Луна са сандвичи от Макдоналдс. Говорим за още по-заможен човек - почивки на Бали и т.н.
При крайните водолейски проявления и дума не може да става за режим. Те буквално "тъпчат", каквото намерят. В количества без да ги вълнува качеството.
Корея, никой не ти говори за емоции ОТ храната. Говоря за вкусът към живота един от критериите за които Е храната. Нарича се аналогия. Мислех, че е най-простият пример, с който ще бъда разбрана. Оказа се не достатъчно прост.
Аналогията е на принципа с животните и хората. Не може да убиваш малки котенца и да си любвеобвилен пацифист. Както и не може да третираш тялото си като кофа за боклук, да похапваш кол**** и да се радваш на цъфналите вишни. Щото нямаш нужните сензори.

П.П. Да, ясно е, че ти с рачешката си Луна не ядеш кол****. Върни се към първия ми пост и моля, не ми обяснявай и това.
« Последна редакция: Февруари 19, 2016, 03:54:27 pm от The_One »
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #1942 -: Февруари 19, 2016, 03:59:01 pm »
Тия кол-ба-си от какво ли не ги правят, неслучайно се превърнаха в нецензурна дума!  ;D :72: :043:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Натални карти
« Отговор #1943 -: Февруари 29, 2016, 11:21:24 pm »
Поставям картата на един познат-съсед по желание на неговата майка.
Жената е силно притеснена за сина си. Казва, че в нищо не му върви - работата му е все временна, приятелка няма от много време, а и от доста години се опитва да се справи със сериозно автоимунно заболяване, което за момента е в остро състояние.
Ще съм благодарна, ако решите да коментирате и дадете малко светлинка в тунела :-*

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #1944 -: Март 01, 2016, 08:10:25 pm »
 Да беше пуснала картата с прогресии и дирекции, текущите транзити ги знаем

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Натални карти
« Отговор #1945 -: Март 01, 2016, 08:25:23 pm »
Да, пускам я сега.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Натални карти
« Отговор #1946 -: Март 01, 2016, 09:00:54 pm »
Предлагам за обостреното автоимунно да обвиним дир марс на к6 в квадрат у6 меркурий
Но като цяло тази, следващата и последващата година не са толкова страшни, проблемът е, че тр сатурн в 12 и 1-ви не прави нещата приятни. А иначе защо този мъж така си е пропилял потенциала-не знам, той би трябвало да е около 50-те, от тук натам няма да е много по-розово, ако вярваме на управлението на триплицитетните управители

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Натални карти
« Отговор #1947 -: Март 01, 2016, 10:42:30 pm »
Корея, прехвърлям се тук
Дир марс съвпад нат сатурн-питах ли те за това? Здраве, дом, възрастни хора, майка/баща-как са?

Happy58

  • Гост
Re: Натални карти
« Отговор #1948 -: Март 02, 2016, 10:19:27 am »
Поставям картата на един познат-съсед по желание на неговата майка.
Жената е силно притеснена за сина си. Казва, че в нищо не му върви - работата му е все временна, приятелка няма от много време, а и от доста години се опитва да се справи със сериозно автоимунно заболяване, което за момента е в остро състояние.
Ще съм благодарна, ако решите да коментирате и дадете малко светлинка в тунела :-*

на мен ще ми е от полза самата дата на раждане

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #1949 -: Март 02, 2016, 02:39:04 pm »
Да, пускам я сега.
по натал Сатурн У1 в 5д е съвпад с Плеяди, но пък е в хармоничен аспект със своя диспозитор- екзалтирана Венера У5 в 3д, така че не е ограничен по отношение на любовни връзки, общуване с жени, както и да има деца.  Меркурий У6, У9 (4-ти от 6-ти) е в хармоничен аспект с Нептун У3- на здравето добре му се отразява движението, може да опита и йога.
Сатурн У1 в знакова опозиция с падналата в скорпион Луна У7, а техните диспозитори- Венера и Плутин са в дъгова опозиция. Марс У4 на ИЦ е на трон по знак, но не и по дом, освен това е в опозиция с Уран- обстановката в дома и семейството не е спокойна, безпаричието го изнервя.
Дир. Марс на К6 квадратира К8 и обостря здравословни проблеми, влияе неблагорприятно относно работни и домашни задължения от година насам, което ще отшуми след две години. Преди 4-5г е претърпял криза/прекъсване на партньорство, което е оказало съдбовно влияние над него- дир ДСЦ е бил на К8, но от съдбата човек не може да избяга- при него Вертекс е на К8 и в квадрат с К6. Марс съвпада със звездата Вертекс- огромна галактика, мъглявината на която поражда хаос, болезнени фантазии, неадекватни реакции в живота, като особено силно влияние оказва на зрението и очния нерв, генерира отрицателно поле, което въздейства силно на другите хора от обкръжението. Юпитер У12, който може да се каже, че е съвпад с АСЦ съвпада със Спикула-
Цитат
Спикула
Звёздное скопление, имеет природу Луны и Марса.
"Зернышко", ядро, суть. Умение докапываться до сути - это высшее значение туманности. С ней в реальной жизни связаны брошенность, полное забвение человека, долгое пребывание в местах "не столь отдаленных", в больницах, неизвестные новые болезни, инфекционные заболевания, вирусные болезни. Человек используется как полигон для всех новых болезней, на нем как бы проводят "космические испытания". Часто такие люди страдают расстройствами зрения, особенно дальтонизмом. С данной туманностью связаны также неимоверные страдания и лишения, психические расстройства, страшные депрессивные состояния, самоубийства, полное ограничение во всем, старческая психология с детства, раннее старение. Это бывает вплоть до того, что человек может иметь морщины уже в раннем детстве, могут быть седые волосы, облысения, дряблость кожи, выпадение зубов. Hо такие люди могут жить и долго, как это описано у Дж.Свифта в "Путешествии Гулливера...", бессмертные люди, имевшие жуткий вид. И чем дольше они жили, тем страшнее
Человек должен создать себе новое тело, новую природу, произвести обновление генетического кода. Ему представляется такая возможность, если он обратиться к иным формам сознания. Трансформация возможна в пределах одной жизни.