Автор Тема: Натални карти  (Прочетена 622615 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #2130 -: Април 15, 2016, 03:05:39 pm »
Чакайте да го докараме първо до избор на професия, а вие вече я омъжвате  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Натални карти
« Отговор #2131 -: Април 15, 2016, 03:08:39 pm »
Чакайте да го докараме първо до избор на професия, а вие вече я омъжвате  :012:
Дадох само пример с У7.На първо време трябва да направи избор на ВУЗ,ако не да започва работа при козметичката.Родителите и да и дадат 200лв за Курсове по фризьорство и козметика и да се цани аргатин.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #2132 -: Април 15, 2016, 03:12:44 pm »
Дала си пример, но не си далеч от истината. Наистина има вероятност бъдещият съпруг да бъде лекар, да има нещо общо с медицината, лечителството. Но за повече детайли трябва да се разгледа и навамша, часът на раждане също подлежи на уточняване.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Натални карти
« Отговор #2133 -: Април 15, 2016, 03:16:34 pm »
Дала си пример, но не си далеч от истината. Наистина има вероятност бъдещият съпруг да бъде лекар, да има нещо общо с медицината, лечителството. Но за повече детайли трябва да се разгледа и навамша, часът на раждане също подлежи на уточняване.
Навамшата е твоята специалност,мен ме няма там    :d030:  :012:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

aquarius6

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 20
Re: Натални карти
« Отговор #2134 -: Април 15, 2016, 03:33:22 pm »
Първо - въпросът ми не беше ''Как най-лесно да изкарам някой лев'', а коя е правилната сфера на развитие за мен, където евентуално да вложа усилия и постоянство. Второ - никога не бих се позволила да се занимавам с професии като козметик или сервитьорка, защото съм прекалено амбициозна за да се примиря само с това. (но да не предизвиквам съдбата). Баща ми беше лекар и мйка ми сега ме натиска да следвам медицина, а и без това най-лесните ми предмети в училище са биология и химия. Но не. Медицинските заведения ме подтискат. Какво ще кажете за адвокат? Въпреки, че Юпитер е в интерсептиран знак управлява 10 дом...
И също последно какви са ми шансовете в чужбина. :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #2135 -: Април 15, 2016, 04:27:45 pm »
Това е. Четох, че 2ри и 10ти са главните показатели на доходите и кариерата в картата, затова реших, че са достатъчни :) Иначе освен това останалото е наводнение в 12ти дом, което не знам какво може да направи с професията ми след като болниците  и затворите са ми прекалено депресиращи и ограничаващи.
2-ри да, ама защо и 10-ти да показва доходите? Той показва кариерата, професията.
12д не показва само затвори и болници, както ти имаш там Меркурий У3 и Луна У5 в хармоничен аспект с Юпитер съу1 в 1д може да показва творческа дейност с ръцете, която да извършваш в усамотение. Дори да си в творчеки колектив, заради Слънцето в 11д  съвпад с Уран, силен по знак и дом, една подобна работа пак се извършва самостоятелно- дали художникът ще е сам зад триножника с голямото платно на него или архитектът ще е сам зад голямата чертожна дъска, няма разлика- този вид дейност се извършва самостоятелно и изолирано, дори и в екип.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #2136 -: Април 15, 2016, 04:28:45 pm »
Пак да попитам-  когато не се знае часа на раждане, как би могло да се определи знака на светилата?
Става дума за човек, роден на 23 юли 1970г - ако е роден през нощта до 5ч. е със Слънце в рак и Луна в риби, ако е роден след 5ч. е със Слънце в рак и Луна в овен, ако е роден след 7ч сутринта е вече със Слънце лъв и Луна овен. От прочетеното за трите типа повече му приляга да е първия- завършил е психология (Луна в риби) и има фирма за недвижими имоти с офиси и дейност в две държави (по Слънце в рак), а лъвското му може да идва от Марс в лъв, какъвто има при всички случаи.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #2137 -: Април 15, 2016, 04:43:01 pm »
Десети дом е свързан със статуса, който може да бъде измерен в пари и материална стабилност, престиж, реноме, титли, известност и т.н. Във ведическата школа за доходите се гледат 2 и 11 дом. В западната 11 дом може да се разгледа като 2ри от 10ти.

В картата на Aquarius6 на прима виста достатъчно указания за правна кариера не виждам, но все пак с по-висока степен на вероятност ще е при МС в Стрелец. И пак си зависи от специализацията, евентуално някоя по-специфична област на правото. Морско право, екологично право, международно право /споразумения, спогодби за сътрудничество/ и др. подобни.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Натални карти
« Отговор #2138 -: Април 15, 2016, 05:19:21 pm »
Пак да попитам-  когато не се знае часа на раждане, как би могло да се определи знака на светилата?
Става дума за човек, роден на 23 юли 1970г - ако е роден през нощта до 5ч. е със Слънце в рак и Луна в риби, ако е роден след 5ч. е със Слънце в рак и Луна в овен, ако е роден след 7ч сутринта е вече със Слънце лъв и Луна овен. От прочетеното за трите типа повече му приляга да е първия- завършил е психология (Луна в риби) и има фирма за недвижими имоти с офиси и дейност в две държави (по Слънце в рак), а лъвското му може да идва от Марс в лъв, какъвто има при всички случаи.

Пробвай с астропсихология, ако го познаваш, комбинациите са коренно различни по характеристика.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #2139 -: Април 15, 2016, 06:15:37 pm »
Пробвай с астропсихология, ако го познаваш, комбинациите са коренно различни по характеристика.
Не го познавам лично, а косвено. Четох за трите варианта в "Книга на влюбените" където много точно са описани различните типове мъже и жени, в зависимост от съчетанията на слънцчев и лунен знак, затова написах, че сякаш да е слънчев рак с Луна в риби най му подхожда.

Bin

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 467
Re: Натални карти
« Отговор #2140 -: Април 15, 2016, 07:01:10 pm »
Ако гледаме гокленовите зони имаме Марс в риби-взаимна резепция с Юпитер в овен-много добро положение за занимания с танци-ЮЛВ е съвпад с Нептун-има подобен опит от минал живот,евентуално има за довършване в първата половина от живота .СЛВ в лъв-добре се отработва на сцена .Сатурн на к2-дрезгав глас за пеене,но е взаимна рецепция с Венера в 10д-дори дрезгав звучи добре :017:-Що не станеш една певица на майтап :D

aquarius6

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 20
Re: Натални карти
« Отговор #2141 -: Април 16, 2016, 01:22:30 pm »
Ако гледаме гокленовите зони имаме Марс в риби-взаимна резепция с Юпитер в овен-много добро положение за занимания с танци-ЮЛВ е съвпад с Нептун-има подобен опит от минал живот,евентуално има за довършване в първата половина от живота .СЛВ в лъв-добре се отработва на сцена .Сатурн на к2-дрезгав глас за пеене,но е взаимна рецепция с Венера в 10д-дори дрезгав звучи добре :017:-Що не станеш една певица на майтап :D

Здравей, изобщо не ми е дрезгав гласа, дори е висок и отличителен, вокалните ми педагози са ме поздравявали за него.  ;) Мисля, че може да е от майка ми, (луната в 12) с която имаме сходни гласове. Тя е нереализирал се певчески талант -  на младини се е занимавала с музика подстрекавана от баба ми, която също е била в тая сфера, но решила, че повече и се искат деца така, че хич не е на майтап  :012: 

Bin

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 467
Re: Натални карти
« Отговор #2142 -: Април 16, 2016, 02:12:44 pm »
Здравей! Това че дрезгавия глас си беше провокация-ясно че щом си пяла в хор няма как гласа ти да е като на рокаджия,но не мога да си обясна Сатурн на к2 иначе  ::) .Освен да е указание за професия свързана с Венерини истории и то 2домни-двойно подчертани от Сатурн там,който е и уМЦ,тройно и четворно от Венера в 10д и то тригон със Сатурн .Марс в гокленова зона дава спортисти или военни,но в риби какво друго освен танци :017: Майка ти и баба ти обясняват ЮЛВ съвпад с Нептун-някои гледат ЮЛВ за минали животи,други -за родова наследственост .За чужбински въпроси шансове за постоянна имиграция заради троновУран съвпад със Слънце на к12,но нямам време да пресявам .Има кофти моменти -Плутон в 9д-кризи в чужбина,Марс-малефик и Луна-непостоянност в в12д,но проблеми така или иначе винаги има .Господарят на 12д тронов на к12д обаче би трябвало да компенсира в голяма степен-това индийците му викат нийча банга .Ако се получи имиграция ще е с елемент на изненада заради Уран .Държава под Уран май са Украйна и Русия,там едва ли за други не се сещам в момента .понеже 12 д е добрия вариант-може да е през море -Америка или Англия примерно .За да се уточнят точно сигнификаторите и ректифицира картата е голяма занимавка -това е отгоре отгоре :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #2143 -: Април 16, 2016, 02:54:03 pm »
Здравей! Това че дрезгавия глас си беше провокация-ясно че щом си пяла в хор няма как гласа ти да е като на рокаджия,но не мога да си обясна Сатурн на к2 иначе  ::) .Освен да е указание за професия свързана с Венерини истории и то 2домни-двойно подчертани от Сатурн там,който е и уМЦ,тройно и четворно от Венера в 10д и то тригон със Сатурн .Марс в гокленова зона дава спортисти или военни,но в риби какво друго освен танци :017:
По риби са също изящните изкуства, фотография, кино, химия, фармацевтика. При нея Меркурий У3 е заточен в риби, така че няма как да има силно изявени певчески/танцувални дадености, а и тези таланти се показват още в ранно детство, така че тя би трябвало да знае с какви заложби разполага и към какво поприще проявява интерес- все пак не е малка- на 16г., освен ако не е някоя майка, представяща се с натала на дъщеря си.  :) Момичето е новолунен водолей, като Слънцето е в 11д съвпад с Уран, а Луната е в 12д секстил с Юпитер У9, У10 в 1д  овен. Сатурн на К2 квадратира нейното Слънце У6- ще е затруднена по отношение изкарване на постоянни доходи с работа, а относно дейности по 9д съм скептична, че би могла да се реализира, постоянната звезда Акумен попада в него и е в съвпад с МС.

Bin

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 467
Re: Натални карти
« Отговор #2144 -: Април 16, 2016, 06:29:28 pm »
По риби са също изящните изкуства, фотография, кино, химия, фармацевтика. При нея Меркурий У3 е заточен в риби, така че няма как да има силно изявени певчески/танцувални дадености, а и тези таланти се показват още в ранно детство, така че тя би трябвало да знае с какви заложби разполага и към какво поприще проявява интерес- все пак не е малка- на 16г., освен ако не е някоя майка, представяща се с натала на дъщеря си.  :) Момичето е новолунен водолей, като Слънцето е в 11д съвпад с Уран, а Луната е в 12д секстил с Юпитер У9, У10 в 1д  овен. Сатурн на К2 квадратира нейното Слънце У6- ще е затруднена по отношение изкарване на постоянни доходи с работа, а относно дейности по 9д съм скептична, че би могла да се реализира, постоянната звезда Акумен попада в него и е в съвпад с МС.
-----Akruks,права си,търсим повторения .Дотук от 4 повторения имаме Сатурн уМЦ взаимна рецепция с Венера у2-в обществото имидж свързан с Венера,телец,2д това е публичния образ .това е сигурно .Асц риби и ест.у 1д Марс в 12 д риби,подкрепено от Светилата в 12д-много наблегнат 12д,ЮЛВ съвпад с Нептун-поне първата половина от живота със сигурност,има тенденция за сцена-СЛВ в лъв 5д .Значи акцентиране на Венера ,2д,и Нептун,риби,12д .Може да се приеме и брак по сметка -от връзката Сатурн -Венера в чужбина,така трябва да погледнем 7д-у7д Меркурий в падение ,но в 12д-пак чужбина-може би брак и след това развод в чужбина .За таланти гледаме у5д-Слънцето в падение на к12д-но е съвпад с у12д Уран тронов-ако има талант то е свързан с Уран/нещо ново,нестандартно,модерно/ и 12д .Окончателно добре била професия по венера и Нептун-изкуство,свързано със сцена /заради СЛВ /.Някакви критики имаше за доходи-не ми се гледа всичко,картата не е пред мен,но доходи има не само от работа,то и аз имам нестабилни доходи от работа и пак си се справям добре ,при хора на изкуството е нормално да имат нестабилни доходи :017: