Автор Тема: Натални карти  (Прочетена 622975 пъти)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Натални карти
« Отговор #2190 -: Април 19, 2016, 05:03:48 pm »
И аз пускам картата на едно дете,с която се озорих и озадачих в темата 10Д/6Д.
От известно време се колебая как да разглеждам транссатурновите.Сигурна съм,че  напрегнатите им аспекти дават големи сътресения.Почти спрях да им обръщам внимание като управители.
 Някой може ли да предвиди растежа и професията?Уран/Нептун са точно на К6?Интересува ме и 9Д,детето вече е в чужбина и учи Международни отношения.
МЦ е в Телец,а Венера/Слънце Лъв са в съвпад,наистина в 12Д непосредствено над асц.Какво общо има този Телец и международните отношения!Стар У6 Ретро Сатурн в 8Д,наистина в Риби,но...   :d030: Този свят въобще не върви по натал!  :043:
  Финансите и натрупванията по2Д.У2 Меркурий тронов/Дева в радост в 1Д квадрат от Плутон+тронов Юпитер,екзалтиран по дом! Това какво ще рече за финансите?Ще има и ще прахосва на халос?  :017:


  Моята племенница пък ми съобщи,че няма да тренира,защото иска да стане счетоводителка,но аз запазих самообладание!  :-\ :043: МЦ в Стрелец,Юпитер Риби в 1Д!  :-\  Какво счетоводство,какви 5лв!Някой ден ще и опъна картата във форума за назидание!   :96::043:
« Последна редакция: Април 19, 2016, 05:12:33 pm от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Натални карти
« Отговор #2191 -: Април 19, 2016, 06:05:37 pm »
Според мен си работи картата на детето - Марс - У9 е в секстил с Венера У10, която е в 12 дом - нормално да учи там. Лъвските Венера и Слънце много ще искат да се изявят  по лъвски - но къде да се изви тя, какво управлява - 10 дом, т.е. в кариерата. Тронов по знак Юпитер в 4 дом - може да се установи в чужбински, а тронов по знак и дом Плутон - ами добре  ще му е така :) В секстил към К6 и стелиума, както в тригон със Сатурн - У6 - изглежда животът и работата ще бъдат в хармония :)

Този човек да не би да иска да се занимава с дипломация? Струва ми се, че има данни за това :)  Мечтал ли е за разузнавач?
Над силата е само умението да я владеем!

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #2192 -: Април 19, 2016, 06:18:58 pm »
Счетоводството ми се струва доста скучна и еднообразна професия за такава карта. Достатъчно предпоставки за реализация в силовите структури също не виждам. Доста трябва да се поразчопли тази карта. На прима виста бих предположила някоя от професиите, които ти не уважаваш особено. В една или друга форма ще се работи по-активно с публика, аудитория.

А, обърках я с картата на племенницата. Тази на мъж ли е?

Предложението на Алена ми се струва интересно. Подходящи са всякакви дейности, свързани с пъблик рилейшънз. Може и някакъв вид журналистика или педагогика. Кой знае какъв кариерен потенциал не виждам тук.
« Последна редакция: Април 19, 2016, 06:26:40 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Aquarius

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 237
Re: Натални карти
« Отговор #2193 -: Април 19, 2016, 06:26:04 pm »
Ей,тази карта ми е много трудна!  :012: Като видя Рак на МЦ много се обърквам.  :012:
Дори не мога да избистря какво би могъл да направи неаспектиран мажорно Марс/Риби в радост на К6,в тригон към МЦ.Остава да вкараме класическото тълкуване-работа с желязо,скалпел,металорежещи машини,резци.Не вярвам да транжираш месо заради знака Риби  :012: .Хубавото е,че този Марс е У2 и У7,така,че мисля по него ще е работата,парите,призванието,развитието.И при теб Юпитер/Марс са в рецепция,а ЮпитерУ6 квадратира МЦ,което според мен ще даде тласък нагоре,с малко усилия и непостоянен късмет.Квадратурите от Юпитер също носят късмет,но ако не се подходи разумно загубите са много големи.  ;)
У10Луна тригон с нов У2 Плутон вещаят сигурност,стабилно развитие и неприкосновени финанси.
 И ти имаш рецепция СатурнУ4,У5/ВенераУ1,У8.Най-малкото смятам,че ще бъдеш с добро здраве и че ще хармонизират отношенията ти с мъжете.

Аз съм се насочила към творчеството, но освен да рисувам примерно ми се иска да се занимавам и с нещо друго малко по-различно, проблемът е, че нямам представа какво. Не знам в коя друга сфера бих могла да се справям добре. И както казваш, ако наистина ми се вещаят неприкосновени финанси планирам да стана благодетел.

Bin

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 467
Re: Натални карти
« Отговор #2194 -: Април 19, 2016, 06:40:13 pm »
. И както казваш, ако наистина ми се вещаят неприкосновени финанси планирам да стана благодетел.
[/quote]----Отговор в стил рак на МЦ-по рак е грижовното отношение видяно то всички на МЦ :72:

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Натални карти
« Отговор #2195 -: Април 19, 2016, 06:49:59 pm »
По 3д и близнаци учител в средни училища, по Юпитер и 9д университетски преподавател
Аз съм начален, не виждам кой знае какви индикации за това освен У3 Слънце в 9-ти дом.
И може би силната Луна, защото при нас е все едно си половин майка.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #2196 -: Април 19, 2016, 06:57:08 pm »
Учителството, независимо какво е, е по Юпитер - като общ сигнификатор.

И вече в зависимост от специализацията търсим допълнителни фактори. За начална педагогика - Луна, Меркурий, Венера.

А Юпитер и Сатурн натягат амбицията, стремят се към горните етажи в йерархията.

По Меркурий - журналисти, водещи, блогъри, списвачи, преводачи, редактори и други подобни професии. За преподаване са нужни и други планетни влияния, само Меркурий не е достатъчен.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Bin

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 467
Re: Натални карти
« Отговор #2197 -: Април 19, 2016, 07:04:05 pm »
Лично за мен Луна,у4,рак е сигнификатор за учителки в детски ясли и градини до 7 годишна възраст-отношението е като майка към деца предполагам и обратното,след това по Меркурий  у3,близнаци-отношение като към по-малки братя и сестри-3д .

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #2198 -: Април 19, 2016, 07:08:53 pm »
При мен ъглов Марс разваля работата. По Луна в Рак, стелиум в 5 дом и Нептун евентуално бих могла, поне теоретично. Никога не съм имала желание да работя с деца и младежи, въобще не си представям реализацията в такава сфера. Може би, ако имах ъглова Луна, щях да имам друг подход.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Натални карти
« Отговор #2199 -: Април 19, 2016, 07:22:50 pm »
Според мен си работи картата на детето - Марс - У9 е в секстил с Венера У10, която е в 12 дом - нормално да учи там. Лъвските Венера и Слънце много ще искат да се изявят  по лъвски - но къде да се изви тя, какво управлява - 10 дом, т.е. в кариерата. Тронов по знак Юпитер в 4 дом - може да се установи в чужбински, а тронов по знак и дом Плутон - ами добре  ще му е така :) В секстил към К6 и стелиума, както в тригон със Сатурн - У6 - изглежда животът и работата ще бъдат в хармония :)

Този човек да не би да иска да се занимава с дипломация? Струва ми се, че има данни за това :)  Мечтал ли е за разузнавач?
Леле,вече не знам кой за какво мечтае-сменят си мечтите и плановете като носни кърпички.Най-забележителното е,че У1 и У10 са в съвпад в знака на асц и виждат МЦ,т.е никаква разпиляна енергия по кариерата и някак е по подразбиране.Но този Телец на МЦ ми е на изкуства в 12Д.Ако просто се изяви в чужбина като какво.То е ясно,че ще е бляскаво и категорично и че У9 подкрепя натам,но насоката на образованието ме изкъртва.
не познавам детето и не сме говорили.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Натални карти
« Отговор #2200 -: Април 19, 2016, 07:25:30 pm »
Счетоводството ми се струва доста скучна и еднообразна професия за такава карта. Достатъчно предпоставки за реализация в силовите структури също не виждам. Доста трябва да се поразчопли тази карта. На прима виста бих предположила някоя от професиите, които ти не уважаваш особено. В една или друга форма ще се работи по-активно с публика, аудитория.

А, обърках я с картата на племенницата. Тази на мъж ли е?

Предложението на Алена ми се струва интересно. Подходящи са всякакви дейности, свързани с пъблик рилейшънз. Може и някакъв вид журналистика или педагогика. Кой знае какъв кариерен потенциал не виждам тук.
Да,не е на племенницата ми.
Има потенциал да повторя У1 и у10 съвпадат в знака на асц,над него и виждат МЦ.
Не знам да има музикален талант-Лъвовете отлично се изявяват на сцена.По това,което знам за нея е сериозно момиче,със сериозни амбиции.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Bin

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 467
Re: Натални карти
« Отговор #2201 -: Април 19, 2016, 07:26:52 pm »
Като се замисля и мен ме провали ъглов Марс като учител в техникум-на ДСЦ е натално,квадрат МЦ,Сатурн вероятно е причината въобще да го помисля за вариант-тригон с МЦ,но в овен-падение-отказване-не мога да приема липса на адекватни наказания в образователната система,това че добрия професионалист се справя с такива ситуации не приемам-прекалено голямо е психическото натоварване -урок ли да преподаваш,възпитател ли да бъдеш-на който не му се учи -вън от училище с шут,друг вариант за мен няма-имаше някакъв аспект при мен за диктатор-вярно е -демокрация без спазване на закони не уважавам!!! :ecomcity:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Натални карти
« Отговор #2202 -: Април 19, 2016, 07:27:06 pm »
Аз съм се насочила към творчеството, но освен да рисувам примерно ми се иска да се занимавам и с нещо друго малко по-различно, проблемът е, че нямам представа какво. Не знам в коя друга сфера бих могла да се справям добре. И както казваш, ако наистина ми се вещаят неприкосновени финанси планирам да стана благодетел.
За филантропията ти говорихме преди няколко месеца.  :D Тръгна ли на курсове?  ;)
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Натални карти
« Отговор #2203 -: Април 19, 2016, 07:28:31 pm »
И на мен ми се въртеше Юпитер, но нали спрягат Сатурн за лошия учител, та накрая се почудих кое от всичките.
Изобщо не си изгубила , това е работа, която в днешно време не си заслужава.
Претенции много, реформи - от лоши по- лоши, респект - никакъв.
За заплащането да не говорим, ако не са многото отпуск и намаленият работен ден, отдавна да съм си плюла на петите.
Никога няма да забравя думите на дъщерята на една колежка: " На учителите трябва да им забранят да имат свои деца". То още на 8 е осъзнало, че всичко , което си търпял и преглъщал цял ден, вкъщи го изливаш на своите.
На мен ми действа много енергоотнемащо, всеки ден общуваш и се грижиш за толкова много деца.
Предпочитам физическата умора пред тази непрекъсната отговорност да ги опазиш живи и здрави, че и да са научили.
Днес бях двойна смяна, освен за къпане , едва ли ще имам сила за друго.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #2204 -: Април 19, 2016, 07:31:17 pm »
Като се замисля и мен ме провали ъглов Марс като учител в техникум

С ъглов Марс ще играе шамарената фабрика  :lol_hitting:

Шегувам се, но в някои ситуации ставам прекалено нетърпелива, не ме свърта на едно място име хваща съклета. Няма да внимавам в час.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui